Kanada: Szalejący za Pachamamą Franciszek odprawi[-ł] szemraną Eucharystię. Pogańskie rytuały !! -Kłamliwe oskarżenia.

https://gloria.tv/post/4sp3CtWf61JHDda2kYBdUDUnv

Podczas planowanej na dni 24-29 lipca wizytacji Franciszka w Kanadzie zostaną odprawione pogańskie rytuały. Papież wybiera się do Kanady przepraszać za “zbrodnie i nadużycia” , do których nigdy nie doszło. [por.: Oligarchiczne media przyznają: Historia z masowymi grobami w Kanadzie to mistyfikacja, oszustwo. ]

W mieszczącym się w Edmonton Kościele Najświętszego Serca Pierwszych Ludów [sic!!! md] przedstawiciel “starszyzny” odprawi rytuał oczyszczający przed Eucharystią Franciszka. Tubylec wejdzie do kościoła przed Franciszkiem, niosąc misę z tlącą się mieszanką cedru, szałwii, turówki wonnej i tytoniu.

Papież Franciszek I na spotkaniu z indianami w Kanadzie, Fot. EPA/PAP/Ciro FuscoOjciec Cristino Bouvette (Diecezja Calgary), którego matka jest Włoszką, a ojcem przedstawiciel ludności rdzennej, współpracuje przy planowaniu Eucharystii posług duszpasterskich Franciszka i przyznaje na łamach CruxNow.com (15 lipca), że wspomniane rytuały wykraczają “poza powszechnie znane katolickie wyrażanie wiary”, aczkolwiek “nie są z nimi sprzeczne”.[sic!! md]

Papież spotka się z rdzennymi mieszkańcami Kanady


Celem jest okazanie “uznania” dla tych rytuałów oraz uczynienie świątyni “bardziej gościnnej” dla Franciszka poprzez “rytuał oczyszczenia”.

Papież Franciszek - pielgrzymka do Kanady. Samolot z papieżem wystartował z  Rzymu - TVN24


Papież Franciszek na wózku w Kanadzie. Witany przez rdzenną ludność  [GALERIA] - Wiadomości

To nie pierwszy taki przypadek w historii kościoła. Jan Paweł II podczas swojej Eucharystii w mieście Meksyk dopuścił “rytuał oczyszczający”, który został odprawiony przez kobietę przyodzianą w ludowy strój. Kapłanka machała leczniczymi ziołami przed Papieżem, a druga kobieta w tradycyjnej sukni niosła tlące się donice. W trakcie wspomnianej Eucharystii odprawiano tańce (zdjęcia poniżej).