Anglia: Wskaźnik umieralności zaszczepionych w sile wieku – dwa razy wyższy niż niezaszczepionych

Opublikowane przez brytyjskie rządowe Biuro Statystyk dane dotyczące Anglii pokazują, że śmiertelność osób zaszczepionych w wieku poniżej 60 lat jest dwa razy wyższa niż śmiertelność w tej samej grupie wiekowej osób niezaszczepionych.

Tendencja ta utrzymuje się od niemal pół roku i „nikt nie potrafi wyjaśnić” tej charakterystyki statystycznej, zresztą nikt z oficjalnych mediów nie próbuje nawet zainteresować się tymi danymi i prosić o ich interpretację przedstawicieli rządowych, naukowców czy też tzw. ekspertów regularnie występujących w programach telewizyjnych.

Jak podaje Alex Berenson, amerykański dziennikarz śledczy (autor 15 książek, ostatnio specjalizujący się w wyjaśnianiu tzw. pandemii), trudno jest to zjawisko wyjaśnić inaczej, jak skutek działania tzw. szczepionek przeciwko Covid-19.

Wskaźnik śmiertelność osób w wieku 10-59 lat, według statusu zaszczepienia

Pomarańczową linią zaznaczono śmiertelność (na 100 tysięcy) osób zaszczepionych dwiema dawkami, w wieku 10-59 lat

Niebieską linią zaznaczono śmiertelność (na 100 tysięcy) osób niezaszczepionych w wieku 10-59 lat

Pic. source: https://alexberenson.substack.com/p/vaccinated-english-adults-under-60

Oficjalne dane opublikowane przez Office for National Statistics, „Deaths by vaccination status, England”,

Anglia na dzień 17 listopada 2021 r. może „poszczycić” się tzw. wyszczepialnością wynoszącą: 88% osób w wieku powyżej 12 lat zaszczepiło się jedną dawką, a 80% – dwiema dawkami. [dane z BBC]. Nieco bardziej myślący (ale niewiele)są Irlandczycy (85%/79%), a najbardziej ulegli obrzydliwej propagandzie Szkoci (91%/82%).

Konieczność otwartej, rzetelnej, pozbawionej cenzury dyskusji naukowej

Wbrew obecnej sytuacji z ocenzurowaniem dyskusji naukowej, zamknięciem periodyków naukowych, nawet dla najwybitniejszych naukowców wskazujących nierzetelności, kłamstwa, manipulacje i bezprecendensową cenzurę, trzeba prowadzić niezależnymi kanałami solidną i rzetelną debatę nad przyczynami tych anomalii i dążyć do odwrócenia nienaukowych teorii, na podstawie których wprowadzono na całym świecie barbarzyńskie restrykcje.

W przypadku wskazanej wyżej sytuacji w Anglii, można w ramach naukowej debaty np. rozbijać dane na poszczególne podgrupy wiekowe, porównywać z innymi grupami wiekowymi, brać pod uwagę tzw. Paradoks Simpsona (kiedy efekt jest inny gdy rozłącza się połączone grupy), porównywać z podobnymi danymi z innych krajów, oraz oczywiście rozpatrywać wszystkie po kolei przypadki śmierci (tzw. Covid? choroby współistniejące? samobójstwa?, wypadki losowe? szczepionka?), ale póki co fakt końcowy pozostaje zawsze ten sam jak pokazywany na wykresie – osoby zaszczepione umierają dwa razy częściej niż osoby niezaszczepione.

Zresztą, nikt z oficjalnych przedstawicieli oraz opłacanych przez firmy farmaceutyczne tzw. ekspertów nie jest zainteresowany interpretacją tego typu danych, nikt ich nie wyjaśnia słuchaczom, telewidzom, nikt nie przestrzega przed unikaniem przyczyn (chcesz uniknąć pożaru w domu – nie rozpalaj ogniska w pokoju; chcesz uniknąć komplikacji poszczepiennych – unikaj szczepionek, które nie chronią przed niczym, poza poszczepionkowym kalectwem i śmiercią), lecz dalej straszą, wprowadzają restrykcje i brną w pseudonaukowe spiski.

Nadmiarowe zgony – jaka przyczyna?

Przy tego typu analizach należy brać pod uwagę również tzw. nadmiarowe zgony, które w każdej grupie wiekowej, niemal we wszystkich wysoko wyszczepionych krajach, wyglądają podobnie. Dla przykładu podajemy dane z USA, gdzie notuje się niespotykany wzrost nadmiarowej śmiertelności (wykres poniżej).

Wykres przedstawiający nadmiarowe zgony w USA, w okresie od stycznia 2020 do chwili obecnej [ciągła linia do połowy września 2021 r.]

Dla szybkiej interpretacji: niebieska ciągła linia przedstawia wszystkie zgony osób w wieku 25-44 lat, zaś zielony pas pokazuje normalny zakres śmiertelności
Szczególnie niepokojące są dane dotyczące ostatniego okresu, od połowy lipca do połowy września 2021.

(Strona us.mortality nie daje możliwości wyszczególnienia na osoby zaszczepione/niezaszczepione w grupie wiekowej porównywalnej do cytowanej sytuacji w Anglii.)

Powiększenie wykresu dla miesięcy: styczeń 2021 – listopad 2021, czyli w czasie gdy rozpoczęło się i trwało wyszczepianie Amerykanów (kliknij na wykres aby powiększyć)

Pics. source: us.mortality.com

Dane ze wszystkich krajów pokazują jednoznacznie, że tzw. szczepionka przeciwko Covid-19 jest najbardziej niebezpiecznym preparatem oferowanym jako szczepionka, w całej historii szczepienia ludzkości wszystkimi do tej pory znanymi szczepionkami.

Właśnie nadeszły dane z Niemiec (raport po niemiecku – tutaj) i innych krajów, opublikowane przez Steve’a Kirscha, które pokazują trend nadmiarowych zgonów w 16 krajach, właśnie tych z wysokim wskaźnikiem wyszczepienia. Gdyby mowa była o jednym obszarze, jednym kraju, malkontenci, nieucy i różni medialni „eksperci”, mogliby zasłaniać się „jednostronnymi badaniami”, jednak gdy te same tendencje mają miejsce naraz w wielu krajach, a jedynym ich wspólnym mianownikiem jest „szczepionka przeciwko Covid-19”, to nie może być innej interpretacji. Gdybyśmy zaczęli karmić jakimś roztworem arszeniku ludność kilkanastu krajów, zanotowali nagle nadmierną śmiertelność, a później zaprzeczali związkowi trucizny ze zgonami, to tylko osoba nieuczciwa, przekupna bądź po prostu głupia dalej brnęłaby w iluzję.

W Stanach Zjednoczonych najnowsze wyliczenia, opierające się na oficjalnych danych z systemu VAERS (który sam w sobie gromadzi od 1% do maksymalnie 10% wszystkich przypadków), pokazują, że „szczepionka przeciwko Covid-19” jest 800 razy bardziej niebezpieczna (chodzi o śmiertelność, nie licząc przypadków kalectw i innych chorób) niż szczepionka przeciwko polio (chorobie Heinego-Medina). Podobnie można porównywać „szczepionkę przeciwko Covid-19” do innych szczepionek, przy czym – z przyczyn oczywistych – nie można w pełni oszacować wszystkich skutków preparatów genetycznych zwanych „szczepionkami”, które zaowocują przewlekłymi chorobami immunologicznymi, mniejszą odpornością organizmu, itp.

Na to przyjdzie poczekać, lecz złowrogi zegar tyka coraz głośniej dla zaszczepionych. Każda podjęta decyzja ma swoje skutki. W przypadku tzw. szczepionki przeciwko Covid-19 – nieuchronne i nieodwołalne. Nie możesz już nigdy „odszczepić się”. Twój organizm nie funkcjonuje już jak kiedyś. Każda podjęta decyzja ma swoje skutki. Przyjdzie płacić najcenniejszym – zdrowiem.

Oprac. www.bibula.com
2021-11-22