Dlaczego ksiądz Olszewski jest represjonowany? Chęć złamania księdza i zastraszenie “prawicowych” fundacji.

Dlaczego ksiądz Olszewski jest represjonowany? Odpowiada redaktor Paweł Lisicki

10 lipca 2024

Pieniądze zostały przeznaczone w całości na projekt. O co w takim razie chodzi?

Redaktor Paweł Lisicki uważa, że to co się dzieje polega na obsłudze najniższych emocji części  elektoratu. Innymi motywami są: chęć złamania księdza Olszewskiego i zastraszenie prawicowych fundacji.

Znacząca część elektoratu Platformy to jest już grupa, która radykalnie nienawidzi Kościoła. To są ludzie przekonani, że Kościół to jest jakaś sekta, mafia, podludzie, pedofile… i te najniższe instynkty tej grupy, żeby je obsłużyć to trzeba znaleźć kozła ofiarnego, którego rzuci się temu tłumowi, tej tłuszczy… rzuci się tę ofiarę żeby się mogli nasycić. Klechy siedzą w wiezieniu!

Złapano dosyć przypadkową osobę, księdza Olszewskiego, wsadzono do więzienia… patrzcie jacy jesteśmy mocni, Kościół nam nie podskoczy!

“Fundacja Profeto podjęła misję budowy ośrodka “Archipelag – wyspy wolne od przemocy”. Ośrodek ma na celu wsparcie dla osób, m.in. kobiet z dziećmi, dotkniętych przemocą. Fundacja Profeto, która działa od 2014 r., miała otrzymać ponad 66 mln zł ze środków Funduszu Sprawiedliwości. Prokuratura uważa, że projekt nie spełniał wymogów formalnych i merytorycznych”. /dorzeczy.pl/


1 komentarz

  1. Antex 10 lipca 2024 godz. 23:08
  2. Sądzę że złamanie księdza Olszewskiego się nie uda (to człowiek mocny Bogiem), ale zastraszenie części prawicowych fundacji może się udać. Ale ufam że wahadło wychyli się jeszcze w drugą stronę (ci idioci i zdrajcy, a przede wszystkim idiotki i zdrajczynie politycznie zużywają się bardzo szybko). Po czerwonym terrorze przychodził często biały terror tak jak po jakobinach przyszli thermidorianie, a po Froncie Ludowym przyszedł Franco. Stary już jestem, ale mam nadzieję ze po samobójczym otwarciu przez nich tej furtki dożyję jeszcze Tuska i Bodnara w więzieniu (choć osobiście wolałbym na szubienicy – rozstrzelanie byłoby dla nich zbyt honorowe).