Dyrektor kalifornijskiej organizacji LGBT aresztowany za namawianie dzieci do seksu

Mężczyzna znalazł się w grupie kilkunastu osób, które wpadły w wyniku policyjnej prowokacji. Grupa, w której pracował odcięła się od niego.

42-letni Gerad Slayton z Modesto był niedawno mianowanym dyrektorem wykonawczym Rainbow Resource Center z siedzibą w miejscowości Modesto. Slayton znalazł się wśród 17 mężczyzn z okolicznych miejscowości, którzy w internecie usiłowali namówić na spotkania intymne osoby, które przedstawiały się jako 13-letni chłopcy. W rzeczywistości za chłopców podawali się funkcjonariusze policji. Prowadzona przez kilka miesięcy akcja doprowadziła do serii aresztowań. 

Organizacja, w której pracował Slayton pomaga, jak sama podaje, “osobom 2SLGBTQ+”. Obiecuje wsparcie dla ludzi w każdym wieku, “od dzieci po osoby 55+”.  

Po maresztowaniu Slaytona Rainbow Resource Center najpierw ogłosiło, że rozwiązuje sprawę, a kilka dni później odcięło się od Slaytona. Miał spędzić w organizacji tylko 6 tygodni.  

Źródło: https://www.lifesitenews.com/news/lgbt-resource-center-official-arrested-for-trying-to-solicit-sex-with-teenagers-online/?utm_source=featured_news&utm_campaign=usa