Lewica zawsze była mistrzynią obłudy. Kłamali, kłamią i kłamać będą.

Internauci przy okazji zmiany definicji gwałtu „rozjechali” poślicę Nowicką

Marucha w dniu 2024-07-03 marucha/rozjechali-poslice-nowicka

Lewica zawsze była mistrzynią obłudy. Kłamali, kłamią i kłamać będą. Gdyby nie kłamali i cokolwiek umieli to nie byliby Lewicą. Cóż… poczekam na samo-zaoranie tej formacji politycznej. Ostatnie głosowanie w sprawie nowej definicji gwałtu jest gwałtem na logice.

Właśnie jedna z parlamentarzystek Lewicy, niejaka poślica Wanda Nowicka ogłosiła, że „Wspaniała wiadomość! Sejm przegłosował właśnie ustawę zmieniającą definicję gwałtu. Ustawa wprowadza zasadę, że TYLKO “TAK” OZNACZA ZGODĘ czyli SEKS BEZ ZGODY TO GWAŁT. Brawo posłanka @AnitaKDZG, która od lat walczyła o tę ustawę. Teraz kolej na #Senat i @prezydentpl”.

Kto chce może zobaczyć: https://x.com/WandaNowicka/status/1806590937671364636

Tymczasem internauci ją rozjechali jak żabę na autostradzie. Co do zmian to one same są gwałtem na logice, prawie i domniemaniu niewinności. W sumie to nawet mnie cieszy, że cała rewolucja seksualna roku 1968 została właśnie zaorana. I nie przez pruderyjne dziewice wyszydzane przez lewą stronę, lecz przez lewicowe aktywiszcza.

Nowicka i wyciszona afera mobbingowa

Tymczasem media już informowały o tym, że właśnie tę poślicę Lewicy asystenci oskarżyli o mobbing i wyzyskiwanie współpracowników. Oczywiście chodzi o Wandę Nowicką.

Byli pracownicy zarzucają jej między innymi: nakładanie kolejnych obowiązków przy jednoczesnych obniżkach pensji, problemy z wypłatami wynagrodzeń, roszczeniowość i wymaganie dostępności 24/7. Sama posłanka póki co nie odniosła się do zarzutów.

Na przykład jej asystent Kasper Piechatzek żalił się mediom: „Skończyło się tak, że przez dużą część tego czasu zarabiałem 1400 zł, byłem dostępny praktycznie ciągle pod telefonem, żyłem w permanentnym stresie, ledwo wiązałem koniec z końcem, a w międzyczasie próbowałem ogarniać studia. Było ciężko, szczególnie w pandemii, kiedy o inną pracę było ciężko. Po zakończeniu studiów pracowałem tam dalej, zadeklarowałem dostępność w godzinach popołudniowych, ponieważ po zakończeniu studiów znalazłem pracę na pełen etat”. I dalej: „Jak zepsuło mi się auto i nie musiałem już wozić swojej szefowej, ta obcięła mi pensję o 200 zł. Jednocześnie wydawała ogromne kwoty np. na wysyłkę ulotek i sfinansowanie swoich publikacji”.

Internauci przypomnieli co miała robić swoim pracownikom

Dlatego internauci jej przypomnieli zarzuty mobbingowe. „Kiedy ustosunkujesz się do zarzutów o Mobbing”? „To co tam z tym mobbingiem? Kiedy tobie upierdolą immunitet stara krowo”? „To teraz przed nami zmiana definicji mobbingu”, „Kobietki obronione, pora na mobbing wszystkich w biurze poselskim”, „Wspaniałą wiadomością będzie twój statement o mobbingu swoich pracowników”. „A może byście tak uchwalili ustawę antymobbingową? Czy ta już niewygodna”?

„Może jakiś komentarz w sprawie oskarżenia o mobbing jaki pada”? „Tylko tak oznacza zgodę na mobbing”. „Kiedy pani zajmie się definicją MOBBINGU”? „Dobrze że to nie ustawa antymobbingowa;p”. „Wanda mobingówo podaj się do dymisji gdyby takie coś jak ty odwalił . ktoś z PiS cała lewica by wrzeszczała. „To świetnie a co Pani myśli o mobbingu”? „Może jakaś ustawa o mobberach, że tylko “TAK” oznacza ZGODĘ NA NADGODZINY”? „A co z definicją mobbingu w miejscu pracy”? „Jak niby facet ma udowodnić, że było tak”? „Jak tam mobbing”?

Jak tam 180 tysięcy złotych na „koszty korespondencji”? „Ale ty jesteś stara, głupia i do tego mobbingowa”.

Jak widać internauci nie odpuszczają „polityczce”. Co prawda ta milczy i nic nie odpowiada, a nowy, uśmiechnięty marszałek rotacyjny i tak nic z tym nie zrobi (ponieważ ma do zrobienia ważniejsze rzeczy – na ten przykład rozgniecenie Putina, jak muchę na ścianie, czy karalucha na podłodze). Dlatego nie ma czasu sprawdzić, jak niektóre poślice mające hasła równości na ustach i sztandarach być może nieodpowiednio zachowują się wobec swoich pracowników?

I na dodatek mówi się, że ich niszczą– w sumie dotyczy to młodych lewaków i powinno być potraktowane, jako nauka i zdobywanie życiowego doświadczenia w pracy zawodowej, ale napiszę coś niepopularnego – traktujmy młodego lewaka, jak człowieka, może na starość zmądrzeje.

Zdzisław Markowski
https://prawy.pl/