Nowa Prokuratura już ściga za obronę życia

RatujŻycie.pl

Szanowny Panie, Drogi Obrońco Życia Dzieci!

W ubiegłym tygodniu przesłałam Panu wiadomość, załączam całość poniżej. Dziś pragnę jeszcze dodać, że wezwania na przesłuchania otrzymują kolejne dziewczyny z ŻiR-u, które 29 sierpnia w Ministerstwie Zdrowia ratowały dzieci przed aborcją. Wezwania zostały doręczone zbyt późno, więc przesłuchania odbędą się w nowych terminach, ale cała sytuacja pokazuje, jak bardzo spieszy się nowa władza, aby karać za obronę życia.

Przesyłam też Panu krótkie nagranie, na którym dzielę się informacjami, jakie uzyskałam w trakcie samego przesłuchania. Wszystko wygląda na zaplanowaną akcję, rozwiniętą całkiem niedawno – daty zbiegają się z powołaniem nowego rządu i przejęciem Prokuratury przez Adama Bodnara.

Nagranie jest także na BanBye: https://banbye.com/watch/v_VGq86bajEKFU 

oraz Rumble: https://rumble.com/v43lic0-nowa-prokuratura-ju-ciga-za-obron-ycia.html

W dalszym ciągu zbieramy środki na obsługę prawną, by odeprzeć ataki aborcjonistów. Jestem pełna wdzięczności za każdy gest wsparcia. To bardzo trudne, że czas Bożego Narodzenia wykorzystano, aby podjąć próbę rozprawienia się z nami.

Mimo wszystko życzę Panu wiele spokoju i Pokoju w te ważne dni.

Pozdrawiam Pana serdecznie!

Kaja Godek

Fundacja Życie i Rodzina

www.RatujZycie.pl

Szanowny Panie, Drogi Obrońco Życia Dzieci!

Na pięć dni przed Bożym Narodzeniem otrzymałam szokującą korespondencję. Policja wzywa mnie na przesłuchanie jako podejrzaną o przestępstwo z art. 193 &1 Kodeksu karnego:

Kto wdziera się do cudzego domu, mieszkania, lokalu, pomieszczenia albo ogrodzonego terenu albo wbrew żądaniu osoby uprawnionej miejsca takiego nie opuszcza, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Chodzi o interwencję w Ministerstwie Zdrowia 29 sierpnia br. Ktoś z urzędników zażądał od Policji ścigania mnie za wejście do budynku, by spotkać się z zespołem prof. Krzysztofa Czajkowskiego. Tamtego dnia zespół miał zebrać się po raz ostatni, by wydać wytyczne do aborcji. Jedną z wytycznych miał być zły stan psychiczny ciężarnej matki. Dzięki tamtej interwencji do wydania morderczego dokumentu nie doszło.

Relację z interwencji, w której brał udział Poseł Konfederacji Grzegorz Braun, dr Katarzyna Ratkowska oraz wolontariuszki ŻiR-u, można zobaczyć tutaj:

Jestem przerażona tym, jak państwo traktuje poczęte dzieci. Od miesięcy pozwala na tajne rozmowy o tym, jak zabijać jeszcze więcej bezbronnych maluchów, a gdy ktoś broni ich życia, wysyła na niego Policję i ściga z bzdurnych paragrafów. Ministerstwo Zdrowia jest organem państwa i wejście na jego teren nie jest przestępstwem. Tuż przed Bożym Narodzeniem będę się musiała stawić na komendzie i tłumaczyć z obrony życia.

Wiem, że mam rację, ale jednocześnie zdaję sobie sprawę z tego, że aborcja to oczko w głowie wielu możnych tego świata. Dlatego nie wiem, co ze mną będzie. Jestem pełna niepokoju, a fakt, że aborcjoniści nie odpuszczają nawet w tym szczególnym czasie w ciągu roku, naprawdę mnie szokuje.

Szanowny Panie!

To postępowanie to nie przypadek. Zarówno Zarząd jak i Wolontariusze ŻiR-u są nieustannie nękani przez zwolenników aborcji i LGBT.

Podam wybrane przykłady.

Pięć osób czeka w tej chwili na rozprawę za ostrzeganie przez ideologią LGBT pod II LO im Zamoyskiego w Lublinie. Lewackie media próbują wywierać presję, aby wszystkich skazać.

Wobec jednej z naszych koordynatorek toczą się trzy postępowania o kontrowanie parad LGBT w minione wakacje. W każdym jest postawiony inny zarzut – jakby sprawdzali, za co uda się ukarać.

W Katowicach niebawem rozpoczyna się sprawa wolontariuszki, która pokazywała plakaty z abortowanymi dziećmi w tracie kampanii „Sejm bez aborterów”. Sprawa wygląda na polityczne zlecenie.

W tych wszystkich sprawach stajemy wobec przeciwnika, który chce zniechęcić nas do walki ze złem. Aby to zło pleniło się przez nikogo niehamowane.

Potrzebuję Pana pomocy, aby móc pokryć koszty prawne związane z powyższymi sprawami. Tylko w mijającym miesiącu konsultacje, zastępstwo procesowe oraz pisma w różnych sprawach wygenerowały koszt prawie 18 tysięcy złotych, z czego brakuje 7400 złotych. Czy może Pan pomóc pokryć ten wydatek?

Czy może Pan wpłacić 50, 80, 150 złotych lub inną sumę, jaką uzna Pan za właściwą, abyśmy nie zostali z tym wszystkim bez fachowej pomocy?

Potrzebuję Pańskiego wsparcia ja sama, potrzebują wolontariusze ŻiR-u. Gorąco na Pana liczymy.

Wszelkie dane do przelewu, systemy do wpłat kartami, Blikiem i innych rodzajów płatności znajdują się w stopce niniejszego maila.

Z serca dziękuję za każdy dobry gest.

Serdecznie Pana pozdrawiam!

Kaja GodekKaja GodekKaja Godek
Fundacja Życie i Rodzina
www.RatujZycie.pl

PS – W niedzielę zasiądziemy do wigilijnej wieczerzy. Jak będą się wtedy czuli ludzie, którzy nawet w przedświątecznym tygodniu ścigają za obronę życia…?

WSPIERAM

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230
NAZWA ODBIORCY: FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA
TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE
DLA PRZELEWÓW Z ZAGRANICY:
IBAN:PL 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230
KOD SWIFT: BIGBPLPW

MOŻNA TEŻ SKORZYSTAĆ Z SYSTEMÓW DO SZYBKICH PRZELEWÓW, BLIKA LUB PŁATNOŚCI KARTAMI POD LINKIEM: https://ratujzycie.pl/wesprzyj/

RatujŻycie.pl