Oto zdjęcia prowokatora z protestu rolników.

Zdemaskowano rządowego prowokatora z protestu rolników magnapolonia

Bartłomiej Graczak – dziennikarz prowadzący kanał na YouTube, przedstawił, że mężczyzna, który podczas protestu rolników w Warszawie rzucał kostką brukową, chwilę wcześniej… rozmawiał z nim i chwalił pracę policji.

Zdemaskowano rządowego prowokatora z protestu rolników. Nakręcony przez dziennikarza mężczyzna chwalił pracę policji i mówił o jej profesjonalizmie. Następnie, w trakcie protestu rolników, rzucał w kierunku funkcjonariuszy kostką brukową.

Dziennikarz skojarzył twarz osoby, która – jak widać na jednym z nagrań w sieci – rzuca kostką brukową w czasie protestu rolników w Warszawie. Okazało się, że Graczak niedługo wcześniej rozmawiał z tym mężczyzną – wówczas po prostu nagrywał on zgromadzenie i nie chciał odpowiedzieć na pytanie Graczaka, czy popiera protest rolników, czy też nie.

-Oglądam po prostu. Przyglądam się. Bardzo piękna praca policji. Profesjonalnie, naprawdę — mówił mężczyzna w rozmowie z Graczakiem.

Rozmawiałem z prowokatorem na proteście rolników 6 marca w Warszawie

Na końcu były dziennikarz TVP zwrócił się do widzów: -Jeśli ktoś z Was rozpoznaje osobę z nagrania, to zgłoście go na policję, bo chyba jeszcze nie wiedzą, że go szukają — powiedział.

NASZ KOMENTARZ: W świecie pełnym kamer i smartfonów, władzom coraz trudniej przeprowadzać antypolskie prowokacje. Rzecz jasna – nie zamierzamy ubolewać z tego powodu.