PRAWDZIWĄ rewolucją seksualną jest utrata seksualności. Zapewniona przez leki przeciwdepresyjne.

PRAWDZIWA rewolucja seksualna to utrata seksualności

Kategoria: Archiwum, Biologia, medycyna, Co piszą inni, Filozofia, Kontrowersyjne, Polecane, Polityka, Polska, psychologia, Świat, Ważne

Autor: AlterCabrio , 5 marca 2024 ekspedyt/prawdziwa-rewolucja-seksualna-to-utrata-seksualnosci

„Widzisz, najpierw daliśmy milionom ludzi te leki przeciwdepresyjne, a potem zauważyliśmy, że ogromna liczba z nich doświadczyła utraty odczuć seksualnych. Nie jest to dobre dla nas. To w ogóle nie jest dobre. Powinniśmy zatem przedstawić nową historię o nowym «zaburzeniu», która będzie dawać do zrozumienia, że ludzie nie chcą mieć tej tożsamości płciowej, którą posiadają. Chcą zmienić tę tożsamość.”

−∗−

Opracowanie: AlterCabrio – ekspedyt.org

−∗−

PRAWDZIWĄ rewolucją seksualną jest utrata seksualności

Zapewniona przez leki przeciwdepresyjne

Właśnie przeczytałem zaskakujący artykuł Freyi India. Opisuje ona miażdżący wpływ leków przeciwdepresyjnych SSRI na młodych ludzi:

SSRI (selektywne inhibitory zwrotnego wychwytu serotoniny) to popularna klasa leków przeciwdepresyjnych stosowanych w leczeniu depresji, lęku i innych problemów psychicznych. Popularne SSRI obejmują fluoksetynę (Prozac), escitalopram (Lexapro) i sertralinę (Zoloft). Powszechnie wiadomo, że te leki mają skutki uboczne na tle seksualnym. Uważa się, że od 40% do 65% osób przyjmujących SSRI doświadcza jakiejś formy dysfunkcji seksualnych. Niewiele osób wie jednak, że te skutki uboczne mogą utrzymywać się nawet po odstawieniu leków – jest to stan zwany dysfunkcją seksualną po SSRI (PSSD).

To coś więcej niż tylko niskie libido. Może to być całkowita utrata libido, drętwienie narządów płciowych, zaburzenia erekcji, niezdolność do orgazmu i całkowity brak pociągu seksualnego. Powszechne jest również przytępienie emocjonalne, u osób cierpiących na tę przypadłość opisywane jest odrętwienie pozytywnych emocji, brak uczuć romantycznych i trudności w nawiązywaniu kontaktu z innymi…

W Wielkiej Brytanii jednemu na trzech nastolatków w wieku od 12 do 18 lat przepisuje się leki przeciwdepresyjne. Tylko w 2022 roku liczba dzieci w wieku od 13 do 19 lat przyjmujących leki przeciwdepresyjne wzrosła o 6 000 do 173 000…

I to coraz częściej przed okresem dojrzewania! W Wielkiej Brytanii liczba recept na leki przeciwdepresyjne dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat wzrosła o ponad 40% w latach 2015–2021. W wieku pięciu lat! Zanim w ogóle miały szansę na normalny rozwój! Fora internetowe są już pełne osób dzielących się swoimi doświadczeniami z okresu dojrzewania po stosowaniu leków z grupy SSRI, a obecnie zmagających się z dysfunkcjami seksualnymi w wieku dorosłym. Historie o tym, jak zaczęły stosować Zoloft w wieku 11 lat i nigdy nie rozwinęły się w nich normalne odczucia seksualne. O tym, że w wieku 14 lat przepisywano im Prozac i nie poznali, jak to jest mieć libido. O przyjmowaniu Lexapro przez mniej niż miesiąc i nadal utrzymującym się odczuwaniu drętwienia narządów płciowych po sześciu latach.

Utrata odczuć seksualnych, pożądania, zainteresowania.

A na dodatek mnóstwo zapewnień ze strony bandy spod znaku Woke, że brak seksualności jest w porządku. To tożsamość płciowa.

W przeciwieństwie do KATASTROFY CHEMICZNEJ.

Uruchomiłem Google i wpisałem „utrata odczuć seksualnych po SSRI”. Oto wpisy, które się pojawiły:

NIH: „Zaburzenia seksualne w [SSRI]”.

Harvard Health: „Niektóre osoby przyjmujące SSRI w ogóle nie są w stanie osiągnąć orgazmu. Objawy te stają się częstsze wraz z wiekiem…”

Mayo Clinic: „Wpływ na funkcje seksualne może obejmować: zmianę ochoty na seks, problemy z erekcją, problemy z orgazmem, problemy z pobudzeniem, komfortem i satysfakcją.”

New York Times: „Lekarze i pacjenci od dawna wiedzą, że leki przeciwdepresyjne mogą powodować problemy seksualne. Brak libido. Nieprzyjemne orgazmy. Odrętwiałe genitalia…”

Więc to nie jest tajemnica.

Z wyjątkiem tego, ilu lekarzy przed przepisaniem dzieciom leków przeciwdepresyjnych, mówi rodzicom: „Lek może powodować poważne skutki uboczne na tle seksualnym”?

Więc to jest to. Powszechna ignorancja, bo lekarze milczą na temat tego, co wiedzą.

A kiedy wygasają wszelkie odczucia seksualne, mówi się dziecku: „Niebinarność… aseksualność… płciowość… trans… wszystko w porządku… nie ma problemu…”

Dzieciak myśli, że znajduje się w czołówce nowego społeczeństwa, nowej kultury, nowego sposobu postrzegania mężczyzny i kobiety, rewolucji.

A to leki. LEKI.

Kastracja chemiczna.

Co organy ścigania robią z firmami farmaceutycznymi, organami regulacyjnymi zatwierdzającymi leki i lekarzami, którzy je przepisują?

NIC.

Co robią stanowe komisje lekarskie?

NIC.

Czym zajmuje się środowisko lekarskie?

Przodują w zakresie redefinicji płci i wspierania tych nowych definicji toksycznymi metodami leczenia oraz chirurgicznym okaleczaniem genitaliów.

___________

The REAL sexual revolution is loss of sexuality, Jon Rappoport, 27 lut 2024

− ◊ −

Więcej na temat leków psychiatrycznych i utraty seksualności

O wiele więcej

Kartel medyczny potrzebował gigantycznej przykrywki. Przejdę do tego za chwilę. Ale najpierw…

Już w 2011 roku CDC podało, że w latach 2005–2008 „jedenaście procent Amerykanów w wieku 12 lat i starszych zażywało leki przeciwdepresyjne”.

Oczywiście ta i tak już ogromna liczba wzrosła od tamtego czasu.

I jak pisałem w moim ostatnim artykule [powyżej -AC] na ten temat, tajemnicą poliszynela jest to, że leki przeciwdepresyjne SSRI (np. Zoloft, Prozac) powodują znaczną utratę odczuć seksualnych.

Wyobraźcie sobie więc, co by się stało, gdyby ta tajemnica poliszynela ujrzała światło dzienne. Naprawdę dotarła do świadomości.

„Masz na myśli to, że miliony ludzi tracą popęd seksualny, ponieważ lekarze dają im te leki? Co?!? Co oni do ch…ry próbują zrobić? Dzwonię do mojego prawnika. Czyżby próbowali powstrzymać prokreację?!”

Miliony dzieci i dorosłych na lekach przeciwdepresyjnych doświadczają utraty zainteresowań seksualnych – co powoduje wśród tych ludzi znaczne zamieszanie na temat seksu…

Ale to sprawia, że są gotowi na…

Propagandę na temat seksu.

Propaganda wzmocniona i poparta całkowicie fałszywymi twierdzeniami medycznymi, że istnieje nowe zaburzenie zwane…

Dysforią płciową.

W sensie: zamieszanie wokół płci – wymagające nowego podejścia, nowego programu społecznego, nowej serii kategorii tożsamości seksualnej.

Idealna przykrywka.

„Widzisz, najpierw daliśmy milionom ludzi te leki przeciwdepresyjne, a potem zauważyliśmy, że ogromna liczba z nich doświadczyła utraty odczuć seksualnych. Nie jest to dobre dla nas. To w ogóle nie jest dobre. Powinniśmy zatem przedstawić nową historię o nowym „zaburzeniu”, która będzie dawać do zrozumienia, że ludzie nie chcą mieć tej tożsamości płciowejej, którą posiadają. Chcą zmienić tę tożsamość. Chcą poddać się najróżniejszym radykalnym zabiegom medycznym, łącznie z kastracją i podwójną mastektomią. Maskujemy katastrofę chemiczną, którą wywołujemy za pomocą leków psychiatrycznych, twierdząc, że utrata odczuć seksualnych lub niemożność osiągnięcia orgazmu lub brak zainteresowania «płcią przeciwną» tak naprawdę wynikają z czegoś innego. Z «niewłaściwie ulokowanej tożsamości seksualnej». Widzisz? Widzisz, jak to działa?”

___________

More on psychiatric drugs and loss of sexuality, Jon Rappoport, 29 lut 2024

−∗−

BONUS

Antykultura II – 10/1 LGBT i agresywna edukacja seksualna

Jakie są źródła ideologii gender? Czym naprawdę jest tzw. poprawność polityczna? W jaki sposób pasmo europejskich rewolucji poprzedziło narodziny XX-wiecznych totalitaryzmów? Na te pytania i wiele więcej odpowiada seria reportaży Antykultura.https://www.youtube.com/embed/m5rSyyUuf1c?si=557cUcDpyZNBokJc

−∗−

Antykultura II – 10/2 LGBT i agresywna edukacja seksualna

https://youtube.com/watch?v=1IYvjRHgTik%3Fsi%3DI70qh82FwEYVA0N_

−∗−

Warto porównać:

Rozpad Europy w dobie przemian kulturowo-politycznych
Cywilizacja powstała w wyniku ograniczenia ludzkiej seksualności. Społeczności, które najbardziej ograniczyły wolność seksualną, osiągnęły najwyższy stopień rozwoju kultury. Wyzwolenie seksualne stało się formą politycznej kontroli, którą stosuje władza, wykorzystując ludzkie […]

Tagi:antydepresanty, edukacja seksualna, Jon Rappoport, leki antydepreseyjne, leki przeciwdepresyjne, LGBT, Prozac, SSRI, utrata libido, utrata seksualności

O autorze: AlterCabrio

If you don’t know what freedom is, better figure it out now!

1 komentarz

AlterCabrio 5 marca 2024 godz. 21:21

Dla zainteresowanych.
__________

Lektury bez cenzury to cykl w ramach vlogów Pro-life bez cenzury. Laura Lipińska przedstawia w nich ciekawe książki, które są swoistym must have w bibliotece każdego prolifera i osób zainteresowanych tematem aborcji i LGBT. W tym odcinku mówi o książce Dr Judith Reisman i Edwarda Eichela “Kinsey – Seks i oszustwo”Pro-life Bez Cenzury: Kłamstwa rewolucji seksualnej, Laura Lipińska, [6min]