Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 95 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zboczeńcy 13 -II arrow FRANCJA: Czuwanie przeciwników homozwiązków
Tuesday 01 December 2020 15:34:57.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
FRANCJA: Czuwanie przeciwników homozwiązków Drukuj Email
Wpisał: pch24   
03.09.2013.

FRANCJA: Czuwanie przeciwników homozwiązków

 

 

2013-09-02 pch24

Około tysiąca przeciwników „homomałżeństw” zebrało się w niedzielę na wieczornym czuwaniu na placu Concorde w Paryżu, naprzeciwko Zgromadzenia Narodowego. Siedziano na bruku, większość ludzi miała zapalone świeczki. To kolejny już spośród dziesiątek protestów przeciwko legalizacji tzw. małżeństw homoseksualistów.

Loudovine de la Rochère, przewodnicząca organizacji „Manifestacja dla Wszystkich” deklarowała, że dowodzony przez nią ruch i „czuwający”, są dwiema stronami tego samego medalu. Zapewniała, że są  zdecydowani kontynuować wspólną walkę o normalność.

Wcześniej 200 „czuwających” spotkało się w dzielnicy Defense, by przemaszerować na plac Concorde, ale prefektura nie wyraziła zgody na przejście po ulicy Champs-Elysée ze  względu na bliskość siedziby prezydenta republiki.

FLC

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.