Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 111 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Mów do ...(??!) arrow do posłów o naszych pieniądzach ...
Thursday 28 January 2021 16:00:51.31.
migawki
 

31.01.2021 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

                                 30.01.2021 Kielce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz: "mówimy o pewnym zbiegu czasowym zgonu i szczepienia".

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
do posłów o naszych pieniądzach ... Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
18.03.2007.

Szanowny Pan Poseł ...

Dnia 16 marca 2006 Pan Premier Kazimierz Marcinkiewicz zapewnił przewodniczącego Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego pana Dawida Harrisa, że sprawa żydowskich roszczeń majątkowych wobec Polski zostanie załatwiona "jeszcze w tym roku". Ze strony World Jewish Congess (www.worldjewishcongess.org) dowiadujemy się, że wtyką ze strony przedsiębiorstwa holokaustu w rządzie Polski był p. v-min. Ryszard Schnepf. Formalnie stronę przedsiębiorstwa reprezentuje Conference on Jewish Claims Against Germany (sic!!).
Zwracam się do Pana z uprzejmą prosbą, by głosował Pan przeciw ustawie, która będzie miała na celu stworzenie pozorów legalności ewentualnego wypłacenia organizacjom żydowskim jakichkolwiek pieniędzy. Szacunkowa wartość tych roszczeń określana jest na ponad 60 miliardów dolarów.
Pragnę ostrzec Pana, że w przypadku poddania się szantażowi ze strony organizacji żydowskich i głosowania za ustawą, którza stworzyłaby pozory legalności tego rabunku Rzeczypospolitej, już nigdy nie oddam głosu ani na Pana, ani na Pana partię i będę zachęcać wszystkich mych znajomych i przyjaciół, by postąpili tak samo.

Uprzejmie proszę o zaalarmowanie Pana klubu poselskiego i innych posłów

Z wyrazami szacunku - i nadziei

PS. Mój znajomy podczas pobytu z cyklem wykładów w Technion, Tel Aviv, był nagabywany przez kolegów, kiedy Polska "odda" te 63 mld. dolarów? Odpowiedział, że chętnie oddamy. Pod warunkiem, że Żydzi, którzy mają przecież dobre układy w ONZ, zapewnią najpierw zapłacenie Polsce należnych jako rekompensata po II wojnie 1 250 miliardów dolarów. Wraz z należnymi odsetkami. I z tego znajdzie się te 60 mld. dla Żydów... Ty masz kepełe - powiedział mu kolega. Uważam, że podobnie powinien reagować Premier Polski, proszę o przekazanie Mu tej sugestii.
MD

Zmieniony ( 29.03.2007. )
 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.