Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 17 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zboczeńcy 13 -II arrow Ponad 84 tys. podpisów przeciw homodyktaturze! Pomóż !
Friday 22 January 2021 04:00:47.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Ponad 84 tys. podpisów przeciw homodyktaturze! Pomóż ! Drukuj Email
Wpisał: pch24   
29.12.2013.

Ponad 84 tys. podpisów przeciw homo-dyktaturze! Pomóż !

 

pch24 2013-12-29

Ponad 84 tysiące osób, korzystając ze strony stopdyktaturze.pl zaprotestowało przeciwko lewackim propozycjom zmian w prawie. Wciąż można przyłączyć się do protestu w obronie rodziny, wolności gospodarczej i wolności słowa. 

 Celem kampanii jest powstrzymanie Sejmu przed nowelizacją ustawy antydyskryminacyjnej, która zdaniem prawników, uderza w konstytucyjną ochronę rodziny, ogranicza wolność gospodarczą oraz wolność słowa.

  - Proponowane zmiany w znacznym stopniu ograniczają szereg wolności chronionych konstytucyjnie, w szczególności wolność słowa i swobodę działalności gospodarczej – mówi w rozmowie z PCh24.pl dr Joanna Banasiuk, Ekspert Centrum Prawnego Ordo Iuris.

 Projekt wprowadza zakaz dyskryminacji m.in. ze względu na tzw. „ekspresję płciową” i „tożsamość płciową”, co w praktyce będzie oznaczać, że publiczne epatowanie perwersyjnymi zachowaniami seksualnymi będzie szczególnie chronione przez prawo, a sprzeciw wobec tych zachowań będzie z kolei karany. [„byłby” – bo będzie – jeśli nie zaprotestujesz!

 

Tu podpisz !   stopdyktaturze.pl

Luk

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.