Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 85 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow kultura arrow "msza ekumeniczna"
Monday 26 October 2020 08:20:42.30.
migawki
 

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
"msza ekumeniczna" Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
05.06.2009.

neo-poganom i nieukom z radia i TV: Niemożliwa jest "msza ekumeniczna" z udziałem muzułmanów, żydów, oraz czcicieli Jurnego Koguta czy Wielkiego Mzimu  itp.  Bo

a) jakkolwiek pojęty (nawet "postępowo") "ekumenizm"  obejmuje tylko chrześcijan.

b) Msza św. to bezkrwawa Ofiara Chrystusa, nie ma jej u protestantów i innych heretyków... A wy, poganie, "trzymajcie sobie kciuki", namawiajcie do "zadumy", a nie używajcie pojęć dla was niezrozumiałych.

Czemu masony i niedowiarki urządzają swe laickie "nabożeństwa" w Katedrze Matki Boskiej (Notre Dame), a nie w Pałacu Postępu? By zbezcześcić świątynie Boga w Trójcy Jedynego, oczywiście

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.