Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 62 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow O WSI i po WSI 14 arrow Kolejny wykład Baumana przerwany ! Zdrajca, Komuch , A na drzewach zamiast liści będą wisieć ko
Sunday 20 September 2020 09:21:15.30.
migawki
 

20.09.20 Białystok, Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

S
zambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem??
Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??
 
W Y S Z U K I W A R K A
Kolejny wykład Baumana przerwany ! Zdrajca, Komuch , A na drzewach zamiast liści będą wisieć ko Drukuj Email
Wpisał: Towarzysz major   
10.06.2014.

Kolejny wykład Baumana przerwany !Zdrajca”, Komuch , A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści

 

Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia 2014-6-10

 

Towarzysz major nadaje

Grupa Polaków antykomunistycznymi przyśpiewkami przerwała odbywającą się na uniwersytecie w Manchesterze międzynarodową konferencję „Politics in Times of Anxiety”, podczas której jednym z prelegentów był Zygmunt Bauman.

Podczas jego wykładu na sali było około 70 osób różnej narodowości. Jak relacjonuje jedna z uczestniczek konferencji, dr Aleksandra Przegalińska z Akademii Leona Koźmińskiego, kiedy Bauman został zapowiedziany przez organizatorów konferencji, na salę weszło kilku Polaków i skierowali oni w stronę przemawiającego okrzykiZdrajca”, Komuch czy A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści. Po krótkiej chwili spokojnie opuścili budynek, nie zostali przez nikogo zatrzymani. Spotkało się to ze zdziwieniem uczestników wykładu, którzy nie znali przyczyn takiego zachowania młodych ludzi.

Zdaniem ochroniarzy budynku, z którymi rozmawiała dr Aleksandra Przegalińska, każdy ma prawo do wyrażania swoich przekonań politycznych i z tego powodu nie może zostać zatrzymany.

Niestety polskie sądy są innego zdania: siedem osób zostało skazanych na karę od 20 do 30 dni aresztu, a dwanaście otrzymało grzywny po kilka tysięcy złotych za zakłócenie wykładu Zygmunta Baumana na Uniwersytecie Wrocławskim w czerwcu 2013 roku. Jak widać, nie powoduje to zaniechań protestów Polaków, które docierają nawet do Wielkiej Brytanii.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.