Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 46 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow resorty siłowe a "prawo" 14 arrow Jedno pytanie: Dlaczego spłonęła połowa szóstego piętra w budynku Prokuratury ?
Thursday 20 February 2020 11:37:10.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jedno pytanie: Dlaczego spłonęła połowa szóstego piętra w budynku Prokuratury ? Drukuj Email
Wpisał: Jacek BEZEG   
14.11.2014.

Jedno pytanie:  Dlaczego spłonęła połowa szóstego piętra w budynku Prokuratury ?

 

http://jacekbezeg.pl/2014/11/13/jedno-pytanie/

Jedno pytanie:

Dlaczego spłonęła połowa szóstego piętra w budynku Prokuratury w Warszawie przy ulicy Chocimskiej?

Czy tam nie było żadnej instalacji alarmowej?

Co było w tych pokojach, że tak szybko wypaliła się tak duża przestrzeń?

Czy jest możliwe, że oni już wiedzą o zbliżającej się klęsce i palą dowody?
===============================

Pożar w budynku prokuratury przy ul. Chocimskiej w Warszawie

http://telewizjarepublika.pl/nasz-news-pozar-w-budynku-prokuratury-przy-ul-chocimskiej-w-warszawie,13814.html

 

W Warszawie pożar na 6 piętrze w kamienicy przy ul. Chocimskiej. Na miejscu jest 35 strażaków i 7 samochodów – informuje Straż Pożarna. Jest to budynek stołecznej prokuratury okręgowej.

 

– Jest pożar na ulicy Chocimskiej. Trwa ewakuacja mieszkańców z sąsiednich budynków. Policja zabezpiecza teren – informuje nasz operator, który jest na miejscu. 

– Pożar wybuchł na szóstej kondygnacji przy ul. Chocimskiej 28. Straż Pożarna dostała zgłoszenie o pożarze nok. 18:40. Nie ma informacji o poszkodowanych. Strażacy dogaszają pożar i sprawdzają budynek – mówił Telewizji Republika rzecznik mazowieckiej komendy Państwowej Straży Pożarnej st. kpt. Karol Kierzkowski. Dodał, że po zakończeniu działań strażaków, specjala komisja będzie mogła dociekać przyczyn pożaru.  

Rzecznik prokuratury Przemysław Nowak poinformował, że na szóstym piętrze nie ma pokoi prokuratorów prowadzących śledztwa. – Są tam pomieszczenia użytkowe i sala konferencyjna. Generalnie tam nie ma akt i dokumentów wrażliwych – zaznaczył.

– Na ostatnim piętrze znajduje się wydział zajmujący się sprawami międzynarodowymi. To najważniejszy tego typu wydział w Polsce. Znajdują się tam też sale komputerowe i szkoleniowe – ustalił Michał Rachoń, relacjonujący spod budynku prokuratury przy ul. Chocimskiej 28.  

Prokuratura Okręgowa przy ul. Chocimskiej w Warszawie to jedna z najważniejszych prokuratur w Polsce. Nadzoruje wiele śledztw, także politycznych. 

===================

A oto, jak komentują ludziska na ONET:

 

~@@ Re-ta-n : "Nikogo nie bylo . POkazal sie ogien .." No , czas na palenie wszystkiego co napisane , bo nigdy nie wiadomo, kto PO was odziedziczy ten smietnik. Trzeba palic , nawet z calym budynkiem , a szczegolnie papiery na tematy typu "katastrofa smolenska" , przekrety wyborcze, raporty o WSI-naszej, czy POwieszenie Leppera i innych. Czas najwyzszy oczyścić POki czas - bez POniki , sorry paniki ...tak na luzie . Witamy w swiecie mordu i przekretow na skale obledu !

 

~gawiedź : A szkoda bo tam pewnie najważniejsze archiwum, tyle jeszcze spraw i afer by wykryto. Teraz będą od razu umorzone.

 

~ZŁY : Okaże się jutro, że spaliły się mało ważne, nic nie znaczące, akta. Spłonęły również dowody rzeczowe w postaci taśm i twarde dyski w komputerach. To przez przypadek, że były to dowody w sprawach karnych przeciwko wysoko usytuowanych polityków i urzędników państwowych. Polacy nic się nie stało -... rozwiń całość

 

~gienek : HaHa.... "Na razie nie wiadomo czy zginęły ważne akra". Odpowiem wam.
1. Amber Gold
2. Afera tasmowa
3. Przesluchanie komoruskiego w sprawie WSI.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.