Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 157 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Szczepienia 14 arrow Szczepionka przeciw grypie paraliżuje zdrową dziewczynkę
Friday 22 October 2021 18:31:43.35.
migawki
"Tajemnica stanu": Jaki procent pojedynczo zaszczepionych przyjęło drugą szprycę.
 
W Y S Z U K I W A R K A
Szczepionka przeciw grypie paraliżuje zdrową dziewczynkę Drukuj Email
Wpisał: Jonathan Benson   
15.11.2014.

Szczepionka przeciw grypie paraliżuje zdrową dziewczynkę z Florydy

 

Flu shot paralyzes healthy Florida girl

 

Jonathan Benson - 10.11.2014

 

zdjęcia tutaj: GoFundMe.com.(Natural News)

Oczywiście, szczepionki są bezpieczne - z wyjątkiem gdy przypadkowo wywołują skrajne zapalenie mózgu, które prowadzi do utraty wzroku, paraliżu i niemożności mówienia.

To co stało się teraz 10-letniej Marysue Grywna w Tampie, Floryda, zaledwie cztery dni po otrzymaniu szczepionki przeciw grypie, która uczyniła ją całkowicie wycieńczoną z ciężką chorobą mózgu znaną jako ostre rozsiane zapalenie mózgu i rdzenia, lub ADEM.

 

Wszystko zaczęło się 22 listopada 2013, kiedy Marysue zabrano na okresową szczepionkę przeciwko grypie. Po kilku dniach dziecko zaczęło źle się czuć i szybko pokazały się objawy paraliżu. Zmartwieni rodzice wzięli ja na badanie i zdiagnozowano, że dopadło ją zaburzenie immunologiczne wywołane przez zapalenie mózgu.

Podobne do stwardnienia rozsianego, ADEM objawia się jako zaburzenie autoimmunologiczne, kiedy organizm sam się atakuje, w tym przypadku atakuje ochronne osłony otaczające włókna nerwowe. Znane jako mielina, te osłonki mają chronić nerwy w mózgu i rdzeniu kręgowym, na przykład, przed uszkodzeniem. Kiedy ich nie ma, pojawiają  się objawy takie jak utrata wzroku i paraliż.

"Jej ojciec Steven i ja jesteśmy pewni, wiemy dzięki naszym poszukiwaniom, że to wywołało chorobę Marysue" – powiedziała matka dziewczynki Carla w wywiadzie dla Fox & Friends. "Lekarze ani tego nie potwierdzają, ani nie zaprzeczają…[ale] ona była szczęśliwą, zdrową, biegającą, bawiącą się 9-latką. I wtedy to się stało".

5% przypadków ADEM pojawia się po szczepionce, mówi NIH

Choć lekarze nie chcieli potwierdzić, że powodem była szczepionka, Krajowy Instytut Zdrowia [NIH] przyznaje, że aż 5% przypadków ADEM pojawia się tuż po szczepionce. Choroba może również pojawić się po pewnych zabiegach chirurgicznych, mówi dr Juan Dumois, dyrektor All Children's Hospital, do którego przyjęto Marysue.

"To nie może pojawić się znikąd, czy może po zabiegu chirurgicznym" – powiedział CBS 10 News.

Podobny przypadek miał miejsce w 2008 kiedy 75-letnia kobieta zachorowała na ADEM już 2 dni po szczepionce. Jak mówi Daily Mail, kobieta zaczęła wykazywać objawy odrętwienia i paraliżu, i później zmarła – z powodu szczepionki, która, jak pisaliśmy w 2011, jest absolutnie nieskuteczna w profilaktyce grypy.

"Teraz Marysue nie mówi, jest przykuta do wózka inwalidzkiego / szpitalnego łóżka, jest karmiona głównie przez rurkę [g-tube], choć teraz możemy rozpocząć podawać jej pokarm dla niemowląt przez usta" – mówi rodzina na witrynie GoFundMe, starająca się o pomoc w budowie nowego pokoju, który spełni specjalne potrzeby Marysue.

 Więcej: GoFundMe.com.


http://www.naturalnews.com/047590_flu_shot_paralysis_vaccine_adverse_effects.html#ixzz3IgHr9cCF

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.