Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 161 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 15 arrow Oczko! Pytania, na które pediatrzy [zwykle] nie udzielają odpowiedzi
Wednesday 14 April 2021 16:34:17.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Oczko! Pytania, na które pediatrzy [zwykle] nie udzielają odpowiedzi Drukuj Email
Wpisał: dr Jerzy Jaśkowski   
09.02.2015.

„Oczko”! Pytania, na które pediatrzy [zwykle] nie udzielają odpowiedzi

 

Z cyklu: "Państwo istnieje jedynie formalnie”.

 

dr Jerzy Jaśkowski

 

 

“Nie możecie służyć Bogu i mamonie“ Mt 6,21

Grzech strukturalny -ks.prof.E. Stanek

 

Poniżej podaję trochę więcej aniżeli 21 pytań, na które każdy lekarz potrafi odpowiedzieć. Jeżeli Twój pediatra, czyli masowy realizator przymusowych szczepień, nie udzieli Ci odpowiedzi, to musisz się oczywiście zastanowić.

 

Jak to wyjaśniły już Procesy Norymberskie, żaden urzędnik państwowy nie może się zasłaniać poleceniem odgórnym, realizując sprzeczne z logiką i wiedzą postulaty. Innymi słowy, żaden aktor sceny politycznej nie może pod pretekstem ustaw narzucać obywatelom czegoś, co jest szkodliwe dla nich, lub w inny sposób ogranicza ich możliwości działania, ewidentnie im szkodząc.

 

Obywatel ma prawo zastosować tzw. Obywatelskie Nieposłuszeństwo.

 

Zauważ bowiem, Szanowny Czytelniku, że z jednej strony słyszysz ciągle, że jesteś mądry i masz prawa wyborcze, a z drugiej strony, ci sami ludzie stosują przymus w przyjmowaniu czegoś, co nazywają lekami. Podkreślam, jest to typowy przykład nowomowy, ponieważ szczepionka nikogo i niczego nie leczy, jest tylko podatkiem, nakładanym na Ciebie bez udziału Ministerstwa Finansów.

Taki na przykład prof. Zieliński z PZH, z jednej strony publicznie twierdzi, że wyroki sądowe uznające związek pomiędzy autyzmem, a szczepionkami, nie są żadnym dowodem; że taki związek powinni ustalić ”naukowcy”, a zaraz potem leci do Komisji Zdrowia w Sejmie, w celu uchwalenia przymusu szczepień. Czyli tak, jak to mówiła w „Samych swoich” matka, wręczając granaty synowi: „Sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie”. Lub jeszcze starsze z H. Sienkiewicza: „Jak Kali kraść to dobrze, ale jak Kalemu kraść to źle”. Jak ty płacisz  za szczepionki to dobrze, ale jak przestajesz płacić, OJ, OJ, Aj, Waj, to bardzo źle .

 

Musisz zrozumieć Polaku, że twoje życie sprowadza się tylko do płacenia podatków, a nie do tego, abyś samodzielnie myślał. Jak tylko zaczniesz myśleć, to my, mając wielopokoleniowe doświadczenie już wiemy, jak zająć twój czas i ściągnąć Ciebie na ziemię. Po to stworzyliśmy system powszechnej indoktrynacji, pod nazwą „obowiązek szkolny”, abyś kończąc swoją „edukację” nic innego nie umiał robić, tylko wypełniać instrukcje.

 

Takie to proste, a ty wciąż nie możesz tego zrozumieć. 

 

Typowym przykładem potwierdzającym powyższą tezę, jest wciśnięty pediatrom obowiązek zmuszania rodziców do szczepienia swoich dzieci. Tu nie ma znaczenia, że postępują wbrew konstytucji i nie ma znaczenia, że postępują tu wbrew Deklaracji Praw Człowieka. Ważne, że wypełniają instrukcję jakiegoś tam poza konstytucyjnego urzędnika, jakim jest Główny Inspektor Sanitarny, pełniący rolę policji szczepionkowej.

Obecnie już san-epidy przymierzają się w Polsce do odbierania dzieci rodzicom nie wyrażającym zgody na ich trucie. 

 

To właśnie ten urzędnik ustala, co dla Twojego dziecka, Czytelniku, jest dobre. Ty bowiem jesteś za głupi na to, aby ocenić dobro swojego dziecka, obojętnie jakie masz wykształcenie.

 

Poniżej podam kilkanaście pytań, które udowodnią Tobie, że to jest prawda. Spróbuj zadać  poniższe pytania, czy to swojemu lekarzowi pediatrze, czy pracownikowi san-epidu, który przyjdzie Ciebie straszyć mandatami. Już nie wspomnę o przedstawicielach resortu sprawiedliwości.

 

Pytanie  1.

Jeżeli szczepionki działają tak dobrze i nie powodują autyzmu, to dlaczego wirusolodzy firmy Merck, opracowujący te szczepionki twierdzą publicznie, że wyniki zostały sfałszowane już w 2001 roku. I firma posiada dowody, że szczepionka przeciwko odrze, śwince i różyczce powoduje wzrost autyzmu o 800 %?

 

Pytanie 2.

Jeżeli szczepionka MMR jest taka dobra, to dlaczego epidemie odry wystąpiły tylko w grupach zaszczepionych nawet w 99%?

 

Pytanie 3.

Jeżeli toksykolodzy twierdzą, że rtęć jest neurotoksyną, uszkadzająca centralny układ nerwowy, czyli mózg, to dlaczego wstrzykiwana dzieciom [nie posiadającym bariery krew/mózg] bezpośrednio do krwi, rzekomo nie uszkadza mózgu?

To samo dotyczy wstrzykiwania szczepionki kobietom w ciąży, lub chcących zajść w ciąże, do czego namawia na przykład dr Mrukowicz, redaktor Medycyny Praktycznej.

 

Pytanie 4.

Jeżeli szczepionki zostały dokładnie przebadane, jak twierdzi na przykład p. prof. Andrzej Radzikowski z Warszawy, to dlaczego przemysł szczepionkarski posiada immunitet prawny, zwalniający od pokrywania szkód powikłań poszczepiennych?

Czyli najpierw płać, głupi ludku, na przymusowe ubezpieczenia, czyli bezpłatne szczepionki, a potem jeszcze będziesz płacił za kalectwo poszczepienne. Rozumiesz teraz, dlaczego składki na ubezpieczenia trzeba co roku podwyższać. Przecież VAT, to łapówka dla urzędników, stad mają wynagrodzenie o 40% wyższe od średniej krajowej.

 

Pytanie 5.

Jeżeli szczepionki zapobiegają chorobom, to dlaczego na ulotce szczepionki na przykład ospy wietrznej stoi jak wół, że może wywołać ospę?

 

Pytanie 6.

Jeżeli szczepionki zapobiegają chorobom zakaźnym, to dlaczego wszelkie wykresy statystyczne i epidemiologiczne wskazują, że choroby zakaźne zniknęły najczęściej dwa trzy pokolenia wcześniej, zanim pojawiła się dana szczepionka? Możesz to sam sprawdzić w podstawowym podręczniku dla średnich szkół medycznych, wydanym przez PZWL. Jak zapoznasz się z tym podręcznikiem, to od razu zauważysz, że tzw. eksperci gazetowi, nawet z tytułami naukowymi, posiadają mniejszą wiedzę od tej zawartej w podręczniku dla średnich szkół medycznych.

 

Pytanie 7.

Jeżeli szczepionki są tak bezpieczne, to dlaczego tylko w tym roku zmarło już 56 dzieci po szczepieniu przeciwko grypie, dlaczego umierają dzieci po szczepieniu przeciwko odrze, skoro w podręcznikach lekarskich stoi jak wół, że choroby te nie wymagają leczenia, tylko leżenia.

W USA zanotowano w sumie już około 1500 zgonów po szczepieniu WZW B, normalnie  w USA bez szczepień chorowały na WZW B tylko 54 noworodki. Przez analogię, w Polsce chorowało na WZW B kilka noworodków, a szczepi się koło 300 000 niemowlaków już w pierwszej dobie. Zgonów na wszelki wypadek się nie publikuje. Tajemnica handlowa.

 

Pytanie 8.

Jeżeli szczepionki są takie bezpieczne, to na jakiej podstawie to ustalono, skoro na ulotkach stoi jak wół, że badań klinicznych, dotyczących choćby wywoływania raka, nie przeprowadzono i że badań klinicznych DOTYCZĄCYCH POWSTAWANIA WAD WRODZONYCH RÓWNIEŻ NIE PROWADZONO?

Na jakiej podstawie więc, licznie występujący w mass mediach na przykład konsultanci wojewódzcy twierdzą, że szczepionki można podawać wcześniakom?

 

Pytanie 9

Jeżeli szczepionki są tak bezpieczne, to dlaczego po zaszczepieniu matki, jej dziecko karmione mlekiem z piersi choruje na zapalenia dróg oddechowych?

 

Pytanie 10.

Jeżeli szczepionka jest tak bezpieczna, jak to twierdzi choćby Komisja Przejrzystości w Polsce, to dlaczego na ulotce firmowej zastrzega się, że szczepionka Siligard/Gardasil może spowodować między innymi padaczkę, czyli ciężkie uszkodzenie mózgu? Przecież 98 % zakażeń wirusem HPV nie wymaga leczenia w ogóle.

 

Pytanie 11.

Jeżeli szczepionki przeciw grypie są tak bezpieczne, to dlaczego w jednym tylko sezonie, w jednym kraju, zanotowano po nich ponad 800 przypadków ciężkiego uszkodzenia mózgu, zwanego narkolepsją?

 

Pytanie 12.

Jeżeli szczepionki są takie bezpieczne, to dlaczego firmy je produkujące, na ulotkach zabezpieczają się przed sądami, wymieniając całą listę powikłań w rodzaju: ciężkie uszkodzenia mózgu, zapalenia stawów, drżenia i omdlenia, porażenia nerwów czaszkowych, drgawki, zespół Guilliana - Barrego.

 

Pytanie 13.

Jeżeli szczepionki są tak dokładnie badane, to dlaczego Cochrane Library, dokonując analizy prac omawiających  tylko szczepionkę przeciwko grypie, stwierdziła, że 99 % tych publikacji nie spełnia elementarnych zasad pisania prac naukowych, a w dodatku te pozostałe udowadniają, że szczepionka przeciwko grypie ma taką sama skuteczność, jak mycie rąk. A powszechnie wiadomo, że mycie rąk jest 1000 razy tańsze i nie powoduje powikłań.

 

Pytanie 14.

Jeżeli prac naukowych popierających szczepionkę przeciwko grypie, do tej pory, po 75 latach stosowania szczepionki, nie zanotowano, to dlaczego p.prof.mgr Brydak i inni, nadal reklamują ten preparat?

Dlaczego obecny przewodniczący NIL, dr Hamankiewicz, wystosowuje pisma prywatne, na drukach Izby Lekarskiej, do Ministerstwa nomen omen Zdrowia, o konieczności przymusu szczepień pracowników służby Zdrowia?

 

 

Pytanie 15.

Jeżeli szczepionki są tak bezpieczne i można je podawać kobietom w ciąży, to dlaczego producenci zastrzegają się w ulotkach, że badań kobiet w ciąży nie prowadzono? Ulotki podają: „Skutków oddziaływania szczepionki na rozwój płodu nie badano”.

 

Pytanie 16.

 Jeżeli szczepionki są tak skuteczne, to dlaczego notowane w ostatnim pokoleniu, czyli w okresie 25 lat, wszystkie „epidemie” występowały tylko w grupach zaszczepionych w co najmniej 97 %?

 

Pytanie 17.

Jeżeli szczepionki są tak bezpieczne i przebadane, to dlaczego media podają tylko informacje handlowe, a głosy przeciwników są niedopuszczane do przekazu? Media stosują prymitywny socjotechniczny chwyt: jak chwalisz szczepienia, to jesteś wybitnym ekspertem, jak jesteś przeciwny truciu ludzi, to jesteś ignorantem, oszołomem i nieukiem. Proste. Pamiętaj o tym podczas wywiadów telewizyjnych, czy radiowych.

 

Pytanie 18. 

Jeżeli szczepionki są tak bezpieczne, to dlaczego wszelki prace naukowe, wykonywane zgodnie z zasadami naukowymi, a przedstawiające negatywne skutki szczepień, są pomijane przez media?

 

Pytanie 19

Dlaczego w szczepionkach znajduje się 100 krotnie większe stężenie toksyn, takich jak rtęć, czy aluminium, aniżeli dopuszczalne jest dla wody pitnej?

 

Pytanie 20.

Dlaczego media w Polsce, nagminnie powtarzające fałszerstwa odnośnie prac dr Wakefielda, do dnia dzisiejszego nie podały sprostowania, skoro badania dr Wakefielda potwierdziło 17 niezależnych ośrodków na całej kuli ziemskiej?  

Dlaczego nadal oszukują społeczeństwo twierdząc, że praca dr Wakefielda była zła?

To jest dowód bezpośredni na to, że polska medycyna jest 100 lat za przysłowiowymi murzynami, z całym szacunkiem dla przedstawicieli rasy czarnej. Proszę sprawdzić tzw. niezależne blogi. Jeżeli znajdujecie Państwo informację negatywną o dr Wakefieldzie, to wiadomo, że to blog sponsorowany przez przemysł szczepionkarski, pośrednio lub bezpośrednio. Nie warto więc tracić czasu na jego czytanie.

 

Pytanie 21

Jeżeli szczepionki są tak bezpieczne, to dlaczego na szczepionce nie podaje się składu szczepionki pomimo, że ustawa wymusza taką informację na każdym środku spożywczym?

 

Pytanie 22.

Jeżeli na ulotce informacyjnej producent podaje zawartość toksyn, takich jak rtęć, aluminium, formaldehyd, to dlaczego na stronach internetowych PZH, czy Ministerstwa Zdrowia, informacje te są ukrywane?

W Polsce rządowe instytucje nie podają składu szczepionek nawet w informatorach dla lekarzy.

 

Pytanie 23.

Jeżeli nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o zysk, to dlaczego stosuje się przymus szczepień? Przecież osobnik zaszczepiony jest odporny i tak więc nie zachoruje. Inaczej to rozumowanie można przedstawić w ten sposób: alkohol jest trucizną, więc dlaczego sprzedaje się go oficjalnie w sklepach i państwo zarabia na truciu własnych obywateli?

 

Pytanie 24.

Jeżeli  PT Biskupi afrykańskiego kraju, po zleceniu przebadania serii szczepionek udowodnili, że szczepionki tzw. DePerTe zawierają przeciwciała anty HCG, powodujące u kobiet tzw. naturalne poronienia [informacja ta jest znana specjalistom od co najmniej 1990 roku], to dlaczego do dnia dzisiejszego p.prof. Bucholc z PZH nie prowadzi takich badań, a jeżeli prowadzi, to dlaczego wyniki tych badań nie są umieszczane na stronie internetowej? Dlaczego publicznie ogłasza w TV, że wszelkie informacje są jawne, a jak obywatele umówieni wcześniej telefonicznie się zgłaszają, to ich nie wpuszcza?

 

Czyli pod pretekstem szczepień stosuje się depopulację, zgodną z podanym w raporcie Klubu Rzymskiego 1970 roku, zaleceniem redukcji polskiego społeczeństwa do liczby 15 300 000 obywateli?

 

Pytanie 25.

Jeżeli szczepionki są tak dobre, to dlaczego firmy je produkujące płacą setki miliardów dolarów lekarzom w formie łapówek? Koszt szczepionki to kilku centów. Łącznie z kosztami transportów i przechowywania, nie przekracza dolara. 8 dolarów, z góry jest wliczone w cenę, jako łapówki, reklama. Ostateczna cena szczepionki zawsze sięga powyżej 10 dolarów, a w Polsce znacznie więcej. Ostatnio opisano taką aferę łapówkarstwa w Chinach.

 

Pytanie 26

Dlaczego Ministerstwo Zdrowia toleruje istnienie na bazie państwowych instytucji, czyli opłacanych przez podatnika, takich tworów jak „Flu Forum” p.prof.mgr L.Brydak? W tym tworze jest tylko dwóch lekarzy, a pozostałe osoby to dziennikarze, informatycy etc, czyli ludzie nie mający nic wspólnego z leczeniem. Ale koszty istnienia tego tworu obciążają Ciebie, podatniku.

 

Tak wiec zadaj te proste pytania swojemu lekarzowi, jak nie znajdzie odpowiedzi, to znaczy, że trafiłeś Szanowny Czytelniku na dilera i lepiej poszukaj lekarza.

 

P.S. Dlaczego w Przychodniach Lekarskich wiszą nagminnie reklamy szczepionek? Przecież Przychodnie mają leczyć a nie reklamować jakiś towar. Potem się dziwisz Czytelniku, że diler wpada i zachęca lekarza do czegoś a ty spokojnie musisz czekać w kolejce?

 

P.S.

mavs, 17.09.2014 20.12

 

Przepraszam, ale mam w swoim otoczeniu przykłady powikłań poszczepiennych. Jednym z nich jest nieżyjąca już dziewczynka. Zaraz po podaniu szczepionki przeciwko odrze zaczęła tracić siły aż w końcu stała się totalnie bezwładna. Rodzice przez 3 lata okładali ją poduszkami aby mogła siedzieć. Lekarze oczywiście stwierdzili że to problem genetyczny. Jak mogliby powiedzieć inaczej!? To środowisko za nic nie odpowiada. Właściwie od początku ich praca sprowadza się do testowania na nas różnych specyfików. Ludzie zrobicie co chcecie.

 

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/choroby-zakazne/bez-szczepienia-odra-moze-zabic-wstrzasajace-dane-who_38661.html

 

 

Podstawy Epidemiologii i chorób zakaźnych PZWL 1996.

 http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/gardasil_czyli_jak,p1987094490

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/gardasil_czyli_jak,p846804688

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/gardasil_czyli_jak,p1315831262

https://gloria.tv/media/JcRmKuSCSmu

http://www.polishclub.org/2015/02/02/dr-jerzy-jaskowski-matrix-epidemia-powiklan-poszczepiennych-odra/

http://polscott24.com/page/3/?s=Jaśkowski&x=0&y=0

http://polscott24.com/dealerzy-grypy-w-natarciu/

http://educodomi.blog.pl/category/szczepienia-itp/

http://polscott24.com/piate-przykazanie-a-czasopisma-”katolickie”/

http://polscott24.com/kolejna-nagonka-na-lekarzy-2/

http://dakowski.pl/index.php?

http://educodomi.blog.pl/2014/10/30/obola-poszukiwany-zywy-lub-martwy/option=com_content&task=view&id=10613&Itemid=53

http://www.polishclub.org/2013/09/24/dr-jerzy-jaskowski-dziwna-historia-szczepionki-przeciwko-odrze-mmr-dr-andrew-wakefield-ma-racje-autyzm-czesc-2/

http://wolnemedia.net/media/dr-andrew-wakefield-ma-racje-ws-autyzmu/

http://www.pomagamy-patrykowi.pl/?page_id=50

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.