Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 100 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Intronizacja Chystusa Króla Polski arrow "...aby Polska była prawdziwym królestwem Twoim i Twojego Syna..." ELEKCJA VIRITIM
Friday 26 February 2021 16:35:20.32.
migawki

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
"...aby Polska była prawdziwym królestwem Twoim i Twojego Syna..." ELEKCJA VIRITIM Drukuj Email
Wpisał: KRUCJATA RÓŻAŃCOWA ZA OJCZYZNĘ   
18.04.2015.

„...aby Polska była prawdziwym królestwem Twoim i Twojego Syna...” (Jasnogórskie Śluby Narodu Polskiego)

ZAPROSZENIE

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Serdecznie zapraszamy 2 maja 2015 roku na wielką uroczystość w wigilię święta Matki Boskiej Królowej Polski.

Jako Dzieci Boże i Dzieci Narodu Polskiego, przygotowując się do rocznicy Chrztu Polski, zorganizujemy w dniu 2 maja 2015, na Polach Elekcyjnych Królów Polski (na Woli w Warszawie), w wigilię Święta Matki Boskiej Królowej Polski – w ramach corocznej Pielgrzymki Patriotów – uroczystości, poprzez które poddamy się pod słodkie panowanie Jezusa Chrystusa.

Czas najwyższy, by tron Polski ponownie objął w swe władanie - detronizowany przez współczesny świat - Jezus Chrystus i Jego słodkie prawo.  Czas najwyższy by człowiek, który w pysze swojej zasiadł na tronie Bożym, ustąpił z tego miejsca i oddał Bogu to co Boskie!

Tak jak nasi przodkowie „wolni od obcej przemocy nakazu”, zgodnie z prastarą tradycją i zasadą ELEKCJI VIRITIM, obowiązującą w czasach bezkrólewia, w wolnym i odpowiedzialnym akcie naszej woli, będziemy błagać Boga by powrócił na tron Polski.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE WOLNE STANY,

WSZYSTKICH WOLNYCH OBYWATELI,

CAŁY NARÓD!

 

2 Maja, wyruszamy z Ołtarzewa 8-ma, Koronka do Miłosierdzia Bożego 15-ta (róg Górczewskiej i Deotymy), 15.30 Msza Święta w dawnym rycie, kazanie wygłosi Ks. Prałat Roman Kneblewski, modlitwę poprowadzi Ks. Stanisław Małkowski, godz. 17-ta III Konferencja Powstań Polsko, 19-ta Koncert

Więcej na:  http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl

 

 

Tego dnia wszyscy, którzy przybędą z całej Polski na miejsce elekcji polskich królów, dokonają UROCZYSTEJ, POKUTNEJ PROŚBY NARODU POLSKIEGO, BY NA TRONIE PAŃSTWA POLSKIEGO ZASIADŁ BÓG ZE SWYM DEKALOGIEM. NIECH W OJCZYŹNIE ZNÓW OBOWIĄZUJE POSŁUSZEŃSTWO I PODDANIE PRAWU BOŻEMU.

 

ZANIESIEMY MODLITWĘ DO KRÓLOWEJ POLSKI, NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY, ABY ZGODNIE Z JASNOGÓRSKIMI ŚLUBAMI NARODU „POLSKA STAŁA SIĘ PRAWDZIWYM KRÓLESTWEM MARYII  I JEJ SYNA”.

 

Sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Jadwiga Lepieszo  505075818

www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl

Zmieniony ( 01.05.2015. )
 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.