Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 43 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Dakowski arrow Tłumaczenia z języków
Friday 03 July 2020 14:52:03.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Tłumaczenia z języków Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
17.05.2015.

Tłumaczenia z języków

 

Zarzucono mi, że publikuję artykuły po angielsku czy francusku – a powinienem przecież tłumaczyć.

Informuję, że w odróżnieniu np. od Adasia – nie mam pod komendą stu dziennikarek i tłumaczy, jestem SAM. A prowadzenie Strony zajmuje mi większość sił i czasu.

Proszę więc o deklaracje chętnych do szybkiego tłumaczenia z hebrajskiego, angielskiego, czy francuskiego. Z chińskiego wreszcie! Czy języków innych „panów świata”.

Szczególnie potrzeba tłumaczy z języka amerykańskiego. Bo ta mieszanka slangu murzynów, młodych analfabetów od komputerów i komórek i podprogowych przekazów reklamowych i masońskich jest coraz mniej zrozumiała dla zwykłych osób znających angielski.

 

Była taka jedna, ale teraz ma bliźnięta, czyli nie ma czasu ani ochoty. Przypominam wieszcza - z nadzieją: „Nie każda jest taka święta, żeby zaraz mieć bliźnięta”. Tłumaczcie!

[Ja też mam bliźniaczki, ale już tak duże, że przynoszą do Redakcji  - a to szklaneczkę wina, a to - pyszne kakao. Ale są tak małe, że nie przeczytają, iż ich prawie wcale nie odróżniam. Bo byłyby urażone. Za to doskonale tłumaczą - swoje psoty..]

 

Wiecie, że jedna z najważniejszych książek o globalizmie, i banksterach została przetłumaczona z chińskiego, nie angielskiego ?

 

Song Hong Bing, Wojna o pieniądz. Świat władzy Pieniądza.

Książka, której boi się Zachód. dwa tomy, wyd. WEKTORY. Chyba 2014?

Zmieniony ( 17.05.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.