Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 129 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów arrow Uchodźców do Niemiec zapraszają ... botnety z USA, W. Brytanii, Australii, Indii..ENTUZJASTYCZNIE!
Wednesday 03 March 2021 16:09:07.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Uchodźców do Niemiec zapraszają ... botnety z USA, W. Brytanii, Australii, Indii..ENTUZJASTYCZNIE! Drukuj Email
Wpisał: Maurizio Blondet   
02.10.2015.

Uchodźców do Niemiec „zapraszają” ... botnety z USA, W. Brytanii, Australii czy Indii...

 

ENTUZJASTYCZNIE !!!

 

 

Indovinate chi invita i profughi in Germania.

http://www.maurizioblondet.it/indovinate-chi-invita-i-profughi-in-germania/

 

 

Maurizio Blondet                                     2 październik  2015

 

 

Vladimir Shalak,  członek Rosyjskiej Akademii Nauk jest programistą, INFORMATYKIEM, twórcą software-u, który analizuje zawartość  Twittera   (Scai4Twi, Content Analysis System for Twitter). To, czym tenże software i jego autor się zajmują,  tylko pozornie  może wydawać  się zajęciem próżniaczym, jako że w rzeczywistości jest  wprost  przeciwnie,  są oni bardzo przydatni dla tzw.  intelligence czyli wywiadu,  jak to dalej w artykule zobaczymy. Shalak przeanalizował 19 tysięcy tweets tzw. pierwotnych (z wykluczeniem re-tweet), które mówią o uchodźcach,  lub też których adresatami byli uchodźcy. Zdecydowana większość  tychże tweet (hash #refugee) wskazują na Niemcy i Austrię, jako kraje najbardziej gościnne w stosunku immigrantów. Analiza graficzna poniżej:

http://i2.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2015/10/1000539.jpg?resize=600%2C308

 

93% zawartości  wszystkich tweet poświęconych Niemcom, zawierało entuzjastyczną wprost  pochwałę nieograniczonej ich hojności, wraz z przywitaniem w języku arabskim, video z niemieckimi kibicami śpiewającymi "Wilkommen" na stadionach, z uchodźcami  witanymi kwiatami i ciastkami na niemieckich stacjach kolejowych, czy też video-spot  immigrantów wykrzykujących "Kochamy Niemcy! ". Z analizy  5704 tweet pierwotnych typu hashtag #RefugeeWelcome  z nazwą kraju, pierwszeństwo Niemiec jest jeszcze większe. Wykres poniżej:

http://i1.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2015/10/1000540.jpg?resize=600%2C359

Pytanie, jakie postawił sobie Shalak  brzmiało:  skąd pochodzą te wszystkie  tweets z hashtagiem #RefugeeWelcome + Niemcy ?  Otóż kraje ich pochodzenia  nie zawsze można było zidentyfikować, jako że część autorów je ukryła, ale oto wyniki analizy materiału, gdzie identyfikacja kraju była możliwa:

http://i1.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2015/10/1000541.jpg?resize=600%2C360

Tylko 6% analizowanych tweets pochodzi z Niemiec!  Prawie połowa  pochodzi z krajów angielskojęzycznych:  Anglii (19.2%), USA (17%), Australii (5%!), Kanady, a nawet z Indii.  Można więc odnieść wrażenie, jakoby  angielskojęzyczni obywatele globu ziemskiego dogadali się ze sobą  w sprawie zapraszania Syryjczyków, Afgańczyków, Afrykańczykow i innych do cudzego domu.

Jest jednakże dość trudną imprezą wyobrażanie sobie Hindusów czy też obywateli Australii jako ludzi gorąco zainteresowanych rozpowszechnianiem wśród bliskowschodnich uchodźców wiadomości o tym, iż w będą oni w Niemczech witani z sercem na dłoni.

Wszystko wyjaśnia się  jednak, jeżeli wie się o tym, że Indie są w czołówce państw-dostawców  usług  telefoniczno-komputerowych.  Naukowiec  odkrył , iż została przeprowadzona na szeroką skalę operacja przy pomocy tzw. "botnet". W informatycznym slangu "botnet" oznacza "malware”, lub inne oprogramowanie złośliwe, które jest w stanie przekształcić  komputer należący do danego użytkownika w coś w rodzaju robota. Tak zainfekowany  komputer zaczyna operować w sposób automatyczny w sieci web, całkowicie poza kontrolą jego właściciela"

Rosjanin zidentyfikował prawdziwe tornado, do jakiego doszło przy pomocy "botnet":

27 sierpnia, o godzinie 8.33, 40 automatycznych botnet-ów, takich jak:  @changing_news, @changing_news1,…, @changing_news39, w tym samym czasie rozpowszechniło z USA następującą wiadomość: 

«A new welcome: Activists launch home placement service for refugees in Germany and Austria #News #Change #Help».

1 września, ta sama grupa botnet-ów powtarza komunikat.

29 sierpnia, 80 bot-netów wysyła wiadomość:  Tysiące uchodźców przyjęto w Dreźnie, tysiące osób na ulicach..."

31 sierpnia, 50 bot-netów z Australii (co warto zauważyć, skonstruowanych rok wcześniej, bo 14 lutego 6 rano) wysyła wiadomość  że, "niemieccy kibice witają uchodźców..."

1 września, jeszcze inne botnet- y, będące własnością  "Social and Cultural Impact", z siedzibą w  Dallas (Texas) rozpowszechniają wiadomość:  «German Soccer Fans Welcome Refugees Amid Ongoing Crisis: As Europe faces the challenge of a wave of migration…»

Można więc łatwo wyobrazić sobie jaki spotęgowany efekt został  spowodowany  przez  "roboty"  w obozach dla uchodźców  w Turcji, Libanie i Jordanii, a także w odniesieniu do innych bliskowschodnich narodowości. Można to określić jako zbiorowy stan emocjonalny, prowokujący  falę uchodźców, jaką obserwujemy - zachęcaną dodatkowo przez głupotę mediów i polityków.

Jeżeli chodzi o cel, jaki chce osiągnąć powyższa strategia, każdy może stworzyć sobie hipotezę. Co do mnie; nie należałoby zapominać, że od 11 Września, USA stały się Imperium Chaosu.

Jak to wyjaśnił George Friedman, założyciel Stratfor-u, podczas posiedzenia  Council on Foreign Relations, tak na Ukrainie jak i w Afganistanie, "gdy już zdołaliśmy zdestabilizować kraj, nasze zadanie  jest wykonane".

Dla precyzji, Friedman jest docentem na US Army War College i członkiem RAND-u (megafonu amerykańskiego systemu wojskowego i przemysłowego), wpływowym insider-em w mechanizmach władzy w USA, Żydem urodzonym w Budapeszcie.

http://i0.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2015/10/friedman.jpg?resize=300%2C169

Oto, co Friedman mówi: 

"Już tylko możliwość  integracji między Niemcami i Rosją jest dla nas zagrożeniem, nie możemy sobie na to pozwolić (...) 

"Wystarcza nam destabilizacja  jako efekt naszych działań  w polityce zagranicznej. Wcale nie trzeba wprowadzać demokracji;  kiedy zdestabilizowaliśmy jakiś kraj, musimy sobie powiedzieć:  "Misja została wypełniona"  i wracamy do domu".

"Naszą niewiadomą są Niemcy. Jak się zachowają?  Tego nie wiedzą nawet oni. Są gigantem ekonomicznym i politycznym karłem, jak to zawsze dotąd było w historii". (...)

http://www.maurizioblondet.it/our-real-enemy-is-our-greatest-ally-the-ultimate-proof/

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.