Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 45 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow meRdia a MEDIA 14-II arrow "Nie chadzam do burdeli, pani Beato" - Kukiz o Lisie.
Wednesday 04 August 2021 00:44:10.40.
W Y S Z U K I W A R K A
"Nie chadzam do burdeli, pani Beato" - Kukiz o Lisie. Drukuj Email
Wpisał: Paweł Kukiz   
12.10.2015.

"Nie chadzam do burdeli, pani Beato" – Kukiz o Lisie.

 

Program Lisa niczym dom publiczny? Paweł Kukiz ostro o dziennikarzu TVP

 

2015-10-12 pch24

Zaangażowany politycznie muzyk, Paweł Kukiz, ostro skomentował kontrowersyjny program „Tomasz Lis na żywo”. Na sugestię użytkowniczki Facebooka, że został zaproszony do studia TVP2, lider warszawskiej listy komitetu Kukiz’15 odpowiedział w krótkich, zdecydowanych słowach.

 

Internetową wojnę na linii Tomasz Lis – Paweł Kukiz zaczął dziennikarz. Na Twitterze odniósł się on do słów muzyka, które padły na wiecu pod kopalnią w Brzeszczach. „Kukiz: Będę bronił polskiego węgla. A polskiej wódki?” – napisał Lis. Na zaczepkę na Facebooku Kukiz odpowiedział: „Niech się pan nie lęka, panie Lis. Zadbam i o pana :) Nie zabraknie panu pocieszycielki. Jeszcze dwa tygodnie :)”.

 Po burzy jaką wywołał ten wpis nadeszła kolejna, mocniejsza riposta Pawła Kukiza. Pewna internautka przypomniała, że muzyk bywał zapraszany do programu „Tomasz Lis na żywo”.

Odpowiedź spodobała się internautom, bo zebrała wiele polubień.

 „Nie chadzam do burdeli, pani Beato” – napisał Kukiz.

Źródło: Twitter, Facebook MWł

Zmieniony ( 12.10.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.