Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 144 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Jaśkowski 15 II arrow Szczepionka przeciwko grypie nie działa ! Szczepienie ludzi starszych - rodzaj eutanazji.
Thursday 16 September 2021 22:46:49.40.
migawki

Sobota:  Publiczny Różaniec o zaprzestanie stosowania szczepionek skażonych aborcją. Pod Min. "Zdrowia".

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas zalać w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Szczepionka przeciwko grypie nie działa ! Szczepienie ludzi starszych - rodzaj eutanazji. Drukuj Email
Wpisał: dr J. Jaśkowski   
16.10.2015.

Szczepionka przeciwko grypie nie działa !

A szczepienie ludzi starszych  można traktować jako rodzaj eutanazji.

 

 

Z cyklu: „Państwo istnieje formalnie P- 79

 

dr J. Jaśkowski

  

„Pierwszym krokiem w kierunku dojścia do prawdy jest informacja”. jj

 „Plecie, co mu ślina na język przyniesie”.

 

       Jeżeli ludzie się zgodzą, żeby rząd kontrolował ich jedzenie oraz leczenie, to w krótkim czasie ich zdrowie będzie w podobnie opłakanym stanie,  jak dusza niewolnika” Thomas Jefferson

 

 

W czasach, kiedy to do najmniejszej czynności publicznej potrzeba urzędowego zaświadczenia, wprowadza się metody leczenia nie poparte żadnymi badaniami.

Te nadużycia muszą być ukrócone przez administrację,, zobowiązującą jednostki służby zdrowia do publikowania co trzy miesiące sprawozdań ze stosowanych metod leczenia, z oznaczeniem dokładnym charakteru chorób, ilości i jakości stosowanych leków i najważniejsze: skutków, jakie te leki przyniosły. J.Baudouin d Courtenay 1821

 

 

       Niestety przewidywania Th. Jefferson spełniają się na naszych oczach. Prawda jest ukrywana, a na jej miejsce wprowadza się masowo dezinformacje. Nie jest to specjalnie trudne, ponieważ cała prasa jest w ręku zagranicznych inwestorów niemieckich. Pewne zastanowienie dotyczyć może firmy Bauer, która powstała z niczego [z małej rodzinnej firemki z lat 80.] nagle, po przekazaniu jej prasy polskiej przez Komisję ds. likwidacji PZPR, urosła na potentata, dzielącego się prasą wydawaną w Polsce do spółki ze Springerem. W tym czasie, jednym z głównych członków Komisji Likwidacyjnej był p. Donald Tusk, mieszkający w hotelu asystenckim. W 3 lata później tygodnik Wprost umieścił go na liście najbogatszych posłów z numerem 4. Oczywiście, była to na pewno złośliwość przeciwników politycznych. Chociaż z drugiej strony, nie znalazłem żadnego sprostowania. Ale przecież mogło być gdzieś tam maluczkim druczkiem zadekowane, tak jak to zwykle robią gazety. To pewnie zbieżność zupełnie przypadkowa.

 

       Przypomnę również, że w myśl umowy powołania państwa NRF w 1949 roku, zarejestrowanego w Izbie Handlowej we Frankfurcie, do 2099 roku cała prasa, mass media i oświata, będą pod kontrolą USA.  Wszystkie koncerny farmaceutyczne również znajdują się pod kontrolą USA.

 

       Powiązania polityki USA z biznesem bardzo dobrze przedstawia film Cristiada. Proponuję zachować go sobie na stare lata i przynajmniej raz do roku przypominać.

       Jeszcze lepiej tajemnicę tej polityki wyjaśnia zarówno sprawa gen. Buttlera z 1934 roku [a tak po cichu, to kto z Państwa w ogóle słyszał o generale Buttlerze?] jak i generała Pattona. Ten przewrót wojskowy, który miał przeprowadzić gen. Buttler, byłby podobny do przewrotu Piłsudskiego, Mussoliniego, czy Hitlera i miał się odbyć w USA. Gen. Buttler, wybrany na przywódcę przewrotu, w swojej naiwności poinformował o tym Kongres. Dalej już wiecie.

 

       Otóż, posiadając taką władzę w tresurze albo ładniej: w oświecaniu maluczkich, nie trzeba dużo czasu, aby otrzymać produkt zwany Biologicznym Robotem. Widzimy to na każdym kroku. Przykładem jest chociażby ostatni artykuł w Rynkuzdrowia.pl z 22.10.2015. Tytuł tej fałszywej flagi brzmi: 

„Eksperci: szczepienia jedyną metodą profilaktyki przeciw grypie”.

 

       Co prawda jako ekspert wystąpił urzędnik, „prezes” Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, w skrócie  z amerykańska URPL, pan Grzegorz Cessak, który podkreślił, że grypa jest chorobą zakaźną, która w Polsce jest powodem największej liczby zgonów i dodał, że jedyną formą skutecznej metody profilaktycznej przeciwko tej chorobie jest szczepienie. Pan Cessak twierdzi, że wszelkie dopuszczalne do obrotu w Polsce szczepionki przeciw grypie spełniają wymagania dotyczące jakości, bezpieczeństwa i skuteczności. W konferencji wzięła także udział mgr prof. Lidia Brydak i podała na tej samej konferencji, że w sezonie 2014/2015 zanotowano aż 11 [słownie jedenaście] zgonów będących skutkiem grypy.

 

No i mamy problem;

       Na raka umiera w Polsce ponad 140 000 [słownie sto czterdzieści tysięcy]. Na choroby serca podobnie dużo.

       A ekspert urzędowy p. Grzegorz Cessak, czyli wysokiej rangi urzędnik  opłacany przez społeczeństwo z przymusowo zabieranych podatków, twierdzi, że jedenaście zgonów rocznie to największa liczba zgonów ze wszystkich chorób i to jest więcej, aniżeli sto czterdzieści tysięcy umierających na raka. Sic!

 

       Widzisz więc Szanowny Czytelniku, jaki poziom reprezentują urzędnicy tego Wesołego Baraku nad Wisłą [Janek Pietrzak].

       W tej sytuacji trzeba bardzo ostrożnie podchodzić do drugiej części wypowiedzi pana „Eksperta”, dotyczącej jakości produktów zwanych szczepionkami.

 

       Musimy więc przypomnieć co to w ogóle jest grypa. Nie wiem jakim wykształceniem legitymuje się p. Cessak ale p mgr prof. L.Brydak jest znachorką luźno związaną z medycyną więc przypomnienie takie jest konieczne. O wypocinach p. mgr.prof L.Brydak na temat kosztów leczenia grypy nie będę się wypowiadał. Szkoda papieru i czasu czytelnika na czytanie podobnych bzdur. Na pewno w celu zwiększenia kosztów leczenia p.  mgr. prof. Brydak podniosła o 50 % koszty badań wirusologicznych w swoim-państwowym ośrodku, w pamiętnym roku kompromitacji wakcynologów i wirusologów.

 

       Opieram się na podręczniku Chorób Wewnętrznych prof. Szczeklika wydanym w Krakowie w 2013 roku. Nikt nie może mi więc zarzucić, że podręcznik  jest stary.

Cytuję:

       „ Czynnik etiologiczny; więcej aniżeli 200 rodzajów wirusów, najczęściej rhinowirusy ok. 50%. Po wniknięciu do komórki  nabłonka górnych dróg oddechowych rozmnażają się  i rozwijają miejscowe zapalenie .

CHOROBA USTĘPUJE SAMOISTNIE. Do maksymalnego nasilenia objawów dochodzi po 2-3 dniach, następnie choroba ustępuje lub objawy znikają w ciągu 7- 10 dni U 25 % chorych kaszel utrzymuje się 2-3 tygodnie ( niekiedy nawet dłużej) 

LECZENIE; leczenia przyczynowego NIE MA !!!!!!!!!!!

Leczenie objawowe.

Można stosować nalewki np z jeżówki.

       O nalewkach już pisałem i polecam nie tylko z jeżówki. Dobra nalewka to co najmniej 10  gatunków ziół.

 

       Co prawda p. prof. Szczeklik pisze, że witamina C jest nieskuteczna, ale nie podaje ani dawki ani formy przyjmowanej witaminy. 

       Z mojego doświadczenia wynika, że prawdą jest iż witamina C tzw. tabletkowa jest nieskuteczna. Nie wiadomym bowiem  jest zarówno stopień oczyszczenia tabletek jak i jaka znajduje się w tabletce  forma; prawo czy lewoskrętna. Innymi słowy kupując witaminę C w tabletkach zachowujesz się tak jak człowiek pierwotny wierzący w amulety.

       Prace z lat 40 - tych ubiegłego wieku zalecały przyjmowanie witaminy C w dawce 500 mg w injekcji co kilka godzi, do wielkości 10 g w pierwszej dobie.

       Obecnie nikt nie powtórzył tych prac, a praca wykonana na zlecenie firm farmaceutycznych w 2007 roku jest po prostu na tak niskim poziomie merytorycznym , że nie warto jej omawiać.

       P .Prof. Szczeklik zaleca również odpoczynek i picie dużej ilości płynów podczas gorączki.

 

       Osobiście polecam w pierwszej dobie czucia „łamania w kościach” spędzeni co najmniej ok.  20 - 30 minut w saunie. I oczywiście odpowiednie nawodnienie się. Mocz musi być jasny.

       Dotyczy to ludzi  młodych ciałem i duchem. Tętno w saunie dochodzące do 100 jest podstawa opuszczenia ciepłego miejsca a potem naleweczka i łóżeczko.  Niestety samotne.

 

Co na to szczepienie  przeciwko grypie mówi nauka?

       A co mówią na temat szczepień przeciwko grypie fakty i nauka innych krajów. Nota bene w Polsce nie przeprowadza się żadnych prac naukowych dotyczących chociażby skuteczności szczepionek czy hospitalizacji osób szczepionych. A p. mgr prof. L. Brydak nawet nie umie rozdzielić zapalenia płuc bakteryjnego od grypy i podaje to w jednej tabeli. Taki jest poziom urzędników.

 

       Otóż  Pebody R.G i współpracownicy opublikowali pracę w Eurossurvillance 2015.20. dotyczącą skuteczności szczepień przeciwko grypie w Wielkiej Brytanii.

I co wynika z tej pracy cyt: 

W W. Brytanii od wielu  lat obowiązuje powszechny program szczepień ochronnych  przeciwko grypie skierowany do osób powyżej 65 roku życia  oraz młodocianych z grupy zwiększonego ryzyka. Pomimo to od 4 tygodni obserwowany jest wzrost zapadalności na grypę osób starszych  w dużym odsetku zaszczepionych.Co więcej obecny sezon  grypowy w W. Brytanii charakteryzuje się pojawieniem  ognisk endemicznych w placówkach opieki długoterminowej charakteryzujący się dużą ilością hospitalizacji  i większą umieralnością  z dowolnej przyczyny w grupie wiekowej powyżej 65 roku życia.

Przeprowadzone badania porównawcze są zbieżne z badaniami amerykańskimi nad rzeczywistą skutecznością tegorocznej szczepionki przeciwko grypie.

W tym sezonie  epidemiologicznym może być więcej zachorowań na grypę o cięższym przebiegu.”

 

       Trudno się nie zgodzić z wnioskami autorów,

       Po pierwsze: epidemie lokalne występowały po szczepieniu w ośrodkach opieki długoterminowej czyli były to epidemie poszczepienne.

       Po drugie; już przed 5 laty w Kanadzie udowodniono, że osoby starsze systematycznie szczepione chorują częściej a przebieg choroby jest poważniejszy.

 

       Innymi słowy szczepienie ludzi starszych  można traktować jako rodzaj eutanazji.

       Szczepionka przeciwko grupie zawiera bowiem zarówno rtęć w opakowaniach wielorazowych powszechnie stosowanych w domach starców jak i  wysokie dawki aluminium.

        Najciekawsze, że Anglicy powtarzają te same błędy co 45 lat. Już bowiem w 1974 roku praktycznie przymusowo szczepili listonoszy. Stwierdził bowiem jakiś  pan urzędnik, mądry inaczej, że jest to grupa wysokiego ryzyka. Imprezę szczepień musieli przerwać z powodu epidemii grypy wśród listonoszy i nie miał kto poczty roznosić.

 

       Jednocześnie Mike Adams podał 02 października 2015 roku 01.44 pm. film z wywiadem G. Franchu zawierającym szokujące informacje CDC, że tegoroczna szczepionka nie działa. CDC podało, że szczepionka nie chroni przed wirusem.

 

Co to znaczy dla Polski?

       To znaczy, że zacznie się zmasowany atak mass mediów głównego nurtu dezinformacji straszący grypą i powikłaniami. Poprzez strach najlepiej się sprzedaje bezużyteczny towar. A takim niewątpliwie są szczepionki p. grypie.

 

       Przypomnę tylko, że aluminium jest jedną z najgorszych neurotoksyn wstrzykiwaną bezpośrednio do krwioobiegu. 

Prof. Ch. Exley  określany jako Pan Aluminium, że względu na osiągnięcia w swojej 30 letniej karierze badań nad wpływem glinu na organizmy żywe stwierdza jednoznacznie:

„ W przypadku gdy aluminium dostanie się do mózgu, może wytwarzać neurodegenerację  i problemy w pracy neuronów. Jeżeli umiejscowi się w kościach  powstają choroby kości. Wszędzie tam gdzie się usadowi powoduje skutki toksyczne.

 

       Sam musisz wybrać Szanowny Czytelniku czy odpowiada Tobie na starość  np. szybka demencja czy Alzheimer.

 

       I wracając do uwagi z przed 200 laty, a jaki szpital kliniczny publikuje w Polsce dane o wynikach leczonych przez siebie chorych. Jaka Klinika podaje zestawienia jakie leki i na co stosuje z lepszymi wynikami?

       Dlatego słusznie powiedział Minister ;” Państwo istnieje formalnie” a Biologiczne Roboty mają tylko przynosić zyski właścicielom!

 

W każdym bądź razie  na świecie szczepią się :

głównie dzieci z rodzin ubogich, kolorowych, niewykształconych!

 

Nie szczepią się dzieci z rodzin bogatych, wykształconych i białych!

A TY do jakiej grupy należysz?

 

 http://www.polishclub.org/2015/01/27/dr-jerzy-jaskowski-grypa-nie-daj-sie-oglupiac/

http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/188042,grypa-na-pomorzu-wojna-na-strzykawki,id,t.html

http://wolnemedia.net/zdrowie/grypa-czyli-organizacja-glupoty-w-polsce-1/

http://educodomi.blog.pl/2015/04/17/znachorzy-w-akcji-grypa-slynna-mgr-prof-l-brydak/

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/35894-dealerzy-grypy-w-natarciu-kolejne-zgony-po-szczepieniach

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/grypa_organizacja,p2075047866

http://www.polishclub.org/2015/07/10/dr-jerzy-jaskowski-rtec-trucie-spoleczenstwa-w-celu/

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/60431-rtec-trucie-spoleczenstwa-w-celu-z-cyklu-panstwo-istnieje-formalnie

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pytania-na-ktore-pediatrzy-nie-odpowiadaja-dr-jerzy-jaskowski-2015-02

http://www.polishclub.org/2015/06/22/dr-jerzy-jaskowski-jak-truja-twoje-dzieci-szczepionkami/

http://sigma.neon24.pl/post/97090,dr-jerzy-jaskowski-dodatki-do-szczepionek-adiuwanty-trucizny

http://wolnemedia.net/author/dr-jerzy-jaskowski/

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=14466&Itemid=119

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=13997&Itemid=119

 

Gdańsk 15.10.2015 r.

kontakt: jerzy.jaskowski@o2.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.