Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 145 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 16 arrow Peruwiański kardynał Cipriani: Zika pretekstem; Agendy ONZ "współczesnymi Herodami"
Sunday 18 April 2021 22:28:50.32.
migawki

18.04.21 Poznań i Zamość – comiesięczna Msza Święta za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Peruwiański kardynał Cipriani: Zika pretekstem; Agendy ONZ "współczesnymi Herodami" Drukuj Email
Wpisał: kardynał Juan Luis Cipriani   
17.02.2016.

Peruwiański kardynał Cipriani: Zika pretekstem dla ONZ do legalizacji aborcji.

 

Agendy ONZ „współczesnymi Herodami

 

2016-2-17 pch24

 

 

Arcybiskup Limy, kardynał Juan Luis Cipriani nazwał pracowników ONZ „współczesnymi Herodami”, którzy - pod pretekstem rzekomo szybko rozprzestrzeniającego się wirusa Zika - naciskają na kraje Ameryki Łacińskiej, by zliberalizowały prawo aborcyjne.

 

Peruwiański duchowny przypomniał, że kiedy Herod usłyszał o narodzinach Mesjasza początkowo nie wiedział, co robić. Zachował się jednak potwornie i nakazał zabić wszystkich chłopców, mających mniej niż dwa lata. Jego słudzy uśmiercili więc wszystkich chłopców w i wokół Betlejem. - Dziś jesteśmy otoczeni przez Herodów w krawatach, piastujących stanowiska publiczne i sowicie nagradzanych, którzy pod pretekstem wirusa Zika, rzekomo przenoszonego przez komary, postanowili, że należy zatwierdzić aborcję na całym świecie – grzmiał kardynał Juan Luis Cipriani.

 Hierarcha zareagował na wezwanie ONZ, skierowane głównie do rządzących w krajach Ameryki Łacińskiej, aby ułatwili dostęp do aborcji. Uzasadniali to możliwym związkiem między epidemią wirusa Zika w regionie oraz wyższym niż zwykle odsetkiem dzieci rodzących się z tzw. małogłowiem.

- Jak oni mogą domagać się od kobiet, by nie zachodziły w ciążę, jednocześnie nie oferując im możliwości przerwania ciąży – pytała oburzona rzeczniczka Biura Praw Człowieka ONZ Cecile Pouilly.

 Do złagodzenia prawa aborcyjnego wezwał niedawno Wysoki Komisarz ONZ ds. Praw Człowieka Zeid Ra'ad Al Hussein. - Przepisy i zasady, które ograniczają dostęp do tych usług, powinny być pilnie poddane przeglądowi zgodnie z prawami człowieka, w celu zapewnienia w praktyce prawa do zdrowia dla wszystkich - nalegał.

 - Nie mogę milczeć w sytuacji, gdy aktywiści aborcyjni próbują narzucić politykę aborcyjną innym państwom – mówił kardynał w swojej cotygodniowej audycji radiowej. - Istnieje Herod, który uważa, że to dobry pomysł, aby wydać dekret egzekucyjny: niech wszystkie kobiety w ciąży zabiją swoje dzieci ze względu na rzekome ryzyko, które nie zostało niezbicie udowodnione przez naukę. Wymaga się, by w przypadku wątpliwości, zabić wszystkie poczęte dzieci – podkreślał.

 Ostatnio ministerstwo zdrowia Salwadoru, jednego z krajów najbardziej dotkniętych epidemią Zíka, poinformowało, że 13 kobiet zakażonych wirusem powiło zdrowe dzieci bez śladu małogłowia. „The Washington Post” również zauważył, że w Kolumbii 3 177 ciężarnych kobiet, dotkniętych infekcjami wywołanymi przez ten wirus, urodziło zdrowe dzieci. W Brazylii jedynie 4 proc. z 404 przypadków małogłowia zbiegło się z zakażeniami wirusem Zíka. A to oznacza, że wzrost liczby niemowlaków rodzących się z mikrocefalią wiąże się najprawdopodobniej z innymi czynnikami.

 Źródło: breitbart.com, AS.

======================

Por.: Zika szaleje w mediach. [To groźne!]

Zika to wirus aktualnie potrzebny. Jest znakomitym pomysłem by "zarazić" aborcją.

I parę innych. Wklep w „szukaj  zika. md

Zmieniony ( 17.02.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.