Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 37 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Dakowski arrow Publicyści, dziennikarze! Trochę mniej strachu!
Thursday 26 November 2020 02:29:51.31.
migawki
 

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

                                                                         Przeoraty i kaplice Bractwa Świętego Piusa X w Polsce

                                                                         ==================

Koniecznie: Godzinnik czyśćcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Publicyści, dziennikarze! Trochę mniej strachu! Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
10.09.2016.

Publicyści, dziennikarze! Trochę mniej strachu!

Mirosław Dakowski

Są dowody, że pilnie studiujecie tę stronę i jej podobne.

Rabunki gangu BUFETOWEJ zauważyliście co prawda w osiem lat po precyzyjnym opisaniu go. Larum podnieśliście dopiero po sygnale z GieWu, na korzyść „kibucnika Śpiewaka”. Prokuratorze Generalny! Jak Kibuc Śpiewaków uzyskał ziemie w Warszawie - zbadaj! Nie zamykaj oczków!!

Ale nocne, tajne, też wojskowe loty z migrantami do Niemiec, czy przewóz ich okrętami wojennymi spod Libii na telefon przemytników - to łatwe do odkrycia. Lotniskowiec Garibaldi to nie kajak.

Czytelnicy, obudźcie dzielnych dziennikarzy śledczych! To, co tamte rządy robią, to ZDRADA STANU, pozatem groźna dla wszystkich narodów Europy. [A FRONTEX czy EUNAVFOR MED nie podlegają rządom, są ogólnoeuropejskie  ... UE ! ]

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.