Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow wojny globalistów 16 arrow Odtajnione maile Hillary Clinton ujawniają, że Kadafi został zabity za pomysł złotego dinara
Tuesday 20 October 2020 02:46:48.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Odtajnione maile Hillary Clinton ujawniają, że Kadafi został zabity za pomysł złotego dinara Drukuj Email
Wpisał: Hillary Clinton   
06.01.2017.

Odtajnione maile Hillary Clinton ujawniają, że Kadafi został zabity za pomysł złotego dinara

 

http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/104879-odtajnione-maile-hillary-clinton-ujawniaja-ze-kadafi-zostal-zabity-za-pomysl-zlotego-dinara

Jeden z trzech tysięcy ujawnionych przez Departament Stanu maili ze skrzynki Hillary Clinton zawiera dowody na to, że zachodnie państwa wykorzystały NATO jako narzędzie do wyeliminowania libijskiego lidera, Mu’ammara al-Kadafiego. Zabójstwo nie było spowodowane troską o bezpieczeństwo cywilów, lecz miało udaremnić próbę stworzenia wspartej złotem waluty, która mogłaby zagrozić dominacji zachodnich banków.

E-maile wskazują, że dowodzona przez Francję zbrojna inicjatywa w Libii, była także napędzana pragnieniem zdobycia większych udziałów w libijskiej produkcji ropy oraz miała zapobiec realizacji długoterminowego planu Kadafiego, który zakładał osłabienie pozycji Francji we francuskojęzycznej części Afryki.

Mail z kwietnia 2011 roku, wysłany do Hillary Clinton przez jej nieoficjalnego doradcę Sidneya Blumenthala, odkrywa drapieżne zamiary państw zachodnich.

Z wiadomości możemy się dowiedzieć, że ówczesny prezydent Francji, Nicolas Sarkozy, dowodził atakiem na Libię, mając w głowie 5 celów:

1) uzyskać libijską ropę,

2) zapewnić francuskie wpływy w regionie,

3) poprawić swoją reputację jako prezydenta kraju,

4) dowieść potęgi francuskich sił zbrojnych,

5) zapobiec wpływom Kadafiego w francuskojęzycznej części Afryki.

[ 6) Odebrać mu Błękitny Rurociąg ze słodką wodą dla całej północnej Afryki. MD]

E-mail jasno wskazuje, że francuski atak na Libię był przemyślanym posunięciem, nastawionym na zdobycie większej władzy, a nie na humanitarną interwencję, jak zostało to przekazane opinii publicznej. Podczas gdy w mediach relacjonowano, że interwencja zachodnich wojsk jest konieczna, aby ratować ludzkie życia, prawdziwym motorem napędowym był fakt, że Kadafi próbował zapewnić swojemu krajowi ekonomiczną niezależność, co zmniejszyłoby francuskie wpływy w tej części świata.

 Źródło: zmianynaziemi.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.