Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 23 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Papiestwo 16. arrow Franciszek zadeklarował, że "muzułmański terroryzm nie istnieje".
Sunday 23 February 2020 02:00:53.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Franciszek zadeklarował, że "muzułmański terroryzm nie istnieje". Drukuj Email
Wpisał: Michael Snyder   
26.02.2017.
Franciszek zadeklarował, że "muzułmański terroryzm nie istnieje".
 
Michael Snyder, endoftheamericandream.com
USA   2017-2-25 http://www.prisonplanet.pl/kultura/franciszek_zadeklarowal,p990138057

 

Kiedy zobaczyłem nagłówki gazet twierdzące, że Franciszek powiedział, iż "muzułmański terroryzm nie istnieje", pomyślałem, że to nie może być prawda. Po tym wszystkim kto mógłby zaprzeczyć, że islamscy radykałowie nie są zaangażowani w działalność terrorystyczną?

W ciągu ostatnich 30 dni w 25 różnych krajach miało miejsce 127 islamskich ataków terrorystycznych. W 2016 roku globalne ataki terrorystyczne ustaliły rekord wszech czasów i były o 25% wyższe niż rok wcześniej. Niestety, istnieje wielu światowych przywódców, którzy są tak politycznie poprawni i są przeświadczeni, że islam jest dobry, że nie mogą dopuścić do siebie faktu, że radykalny islamski terror jest napędzany przez radykalną islamską wiarę.

W przypadku Franciszka, to jest on niezwykle ostrożny by nie powiedzieć nic negatywnego na temat islamu, ponieważ znacznie utrudniło by to jego wysiłki zbliżenia wszystkich głównych religii świata. [tj. wysiłki na rzecz religii synkretycznej, tak wymarzonej i zaplanowanej przez masonów. MD]

Stwierdzenie, że "muzułmański terroryzm nie istnieje" jest tak skandaliczne, że musiałem solidnie potwierdzić, że Franciszek rzeczywiście wypowiedział te słowa. I znalazłem potwierdzenie na oficjalnej stronie Watykanu....

“Drugie jest odbiciem jakim podzieliłem się na najnowszym spotkaniu World Meeting of Popular Movements i czuję, że ważne jest aby raz jeszcze to powiedzieć: nie ma ludzi przestępców i żadna religia nie jest terrorystyczną. Chrześcijański terroryzm nie istnieje, żydowski terroryzm nie istnieje i muzułmański terroryzm nie istnieje. One nie istnieją. Żadni ludzie nie są przestępcami lub handlarzami narkotyków czy agresorami. "Biedni i biedniejsi ludzie są oskarżani o przemoc, a bez równych szans, różne formy agresji i konfliktu znajdą podatny grunt do wzrostu i ostatecznie eksplozję." [7] We wszystkich narodach i religiach istnieją fundamentalistyczne i gwałtowne osoby, a z nietolerancyjną generalizacją stają się silniejsze, ponieważ żywią się nienawiścią i ksenofobią. Konfrontując terror miłością pracujemy na rzecz pokoju.”

Według Franciszka, jeśli islamskim terrorystom po prostu da się "równe szanse" to moglibyśmy rozwiązać problem globalnego terroru raz na zawsze.

O czym on właściwie myśli?

 

[Czy on myśli? Czy jest od tego?? Raczej mi przypomina automat zaprogramowany na lewackie ekolo... Mirosław Dakowski]

Link do oryginalnego artykułu: LINK

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.