Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 145 gości
S T A R T arrow Kościół arrow FATIMA arrow Czy w Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej jest mowa o masonerii?
Sunday 24 January 2021 20:13:35.31.
migawki
 

24.01.2021 Bielsko Biała – 83 comiesięczny Pokutny Marsz Różańcowy i Msza święta w rycie klasycznym za Ojczyznę

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Czy w Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej jest mowa o masonerii? Drukuj Email
Wpisał: Stanisław Krajski   
12.03.2017.

Czy w Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej jest mowa o masonerii?

 

Masoneria, islam, Trzecia Tajemnica Fatimska

 

Z książki Stanisława Krajskiego Fatima i masoneria. [md]

 

 Masoneria z pewnością identyfikuje żołnierzy pojawiających się W wi-  zji ujawnionej jako cała Trzecia Tajemnica Fatimska W 2000 r. jako żołnie-  rzy armii islamskiej, którzy wykonają za masonerię całą ,,brudną robotę”  i dokonają eksterminacji Kościoła katolickiego zabijając papieża i wielu  kardynałów, biskupów, kapłanów, zakonników i zakonnice.  W swoich książkach ,,Masoneria, islam, uchodźcy” i ,,Islamizacja Polski” oraz w książce pt. ,,Masoneria polska 2017” (która ukaże się w kilka miesięcy po niniejszej książce) ujawniam rolę masonerii w zalaniu Europy wielką falą islamskich uchodźców.

Piszę o tym, jak masoneria wspiera uchodźców w ich drodze do Europy, jak naciska rządy, by ich przyjmowały, jak przygotowuje dla nich odpowiednie warunki, jak paraliżuje wszelkie działania zmierzające do ograniczenia liczby uchodźców. Wiemy dziś o tym, że do Europy, wraz z uchodźcami przemycani są żołnierze islamscy (te informacje ujawnił włoski kontrwywiad), o tym, że uchodźcy - młodzi mężczyźni znikają setkami tysięcy po przybyciu do np. Niemiec czy  Szwajcarii (nie wiadomo gdzie są, nie pobierają zasiłków, nie starają się  o mieszkanie, nie są nigdzie zarejestrowani po dokonaniu rejestracji wstępnej). Przygotowywane są dla nich nawet mundury.

Wiemy, dzięki publikacji autorstwa Andreasa von Rétyi pt. „George Soros”, że wydarzenia w Syrii  i w innych krajach arabskich, które doprowadziły do zwielokrotnienia fali uchodźców, były w znacznej mierze inspirowane przez masonów. W rozdziale pt. ,,Arabska wiosna: Sztuczne rewolucje” Rétyi ujawnia jak wielki wpływ miało tu działanie Sorosa, który jest jednym z liderów światowej masonerii i nazywany jest ,,Żołnierzem Rothschildów”, jego fundacji i organizacji oraz ludzi, których na miejscu finansował. Rétyi pisze, między innymi: ,,...odpowiednio ukierunkowana działalność Open Society Foundations George` a Sorosa wpływała na rewolucje i sterowała nimi (...) Soros już o wiele wcześniej wspierał opozycyjne grupy, by tworzyły nowe konstytucje dla rozpadających się narodów”. Rétyi ukazuje jak za pośrednictwem organizacji Sorosa są nadal wpompowywane miliardy dolarów, żeby się ,,w tym kotle gotowało”, i że większość opozycji syryjskiej to najemnicy  Sorosa, których prawdziwym celem jest skierowanie do Europy jak największej liczby islamistów”.

 

Czy w Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej jest mowa o masonerii?

 

Zastanówmy się i to nie tylko chwilę. Czy możliwe jest, by Matka Boża fatimska nie odniosła się do masonerii i nie przestrzegała przed nią?  Przecież ukazuje się Ona w kraju opanowanym całkowicie przez takich pomocników szatana jakimi są masoni, w roku, który masoneria uważa za swój rok - rok szatana, w czasie, gdy ta masoneria jest szczególnie aktywna w całym świecie, gdy dokonuje rewolucji w Rosji i zaczyna infiltrować Kościół katolicki.

 Powiedziałbym, i to bez żadnych wątpliwości: „Nie jest to możliwe,  by Matka Boża Fatimska nie odniosła się do masonerii i nie przestrzegała  przed nią”.  Czy w takim razie w nieujawnionej dotąd części Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej pojawia się nazwa ,,masoneria”?  Jest to bardzo prawdopodobne.

Tym, przed czym ostrzega Matka Boża jest ewidentnie masoneria, jest ewidentnie realizacja jej programu, jest ewidentnie wprowadzenie jego elementów do teorii i praktyki Kościoła na Soborze Watykańskim II i po jego  zakończeniu aż do dziś.  Matka Boża ewidentnie przestrzega przed masonami wnikającymi w struktury Kościoła. Przestrzega przez masońskimi agentami wpływu, którzy zagnieżdżają  się (lub tylko w sposób szczególny aktywizują) w Kościele od 1960 r., którzy  przed tym rokiem przygotowywali grunt dla podboju przez siebie Kościoła  od wewnątrz.

W tym podboju szczególną rolę ma odegrać sowiecka Rosja - potężne narzędzie w rękach masonerii.  Już w Drugiej Tajemnicy Fatimskiej o tym czytamy W jej wersji oficjalnie przyjętej mowa jest o „błędach Rosji”.

Co jest największym błędem Rosji? To, że dała się zmanipulować światowej masonerii, dała się jej usidlić, wykorzystać, stała się rozsadnikiem, po całym świecie, masońskiego zatrutego ziarna.

W innym dokonanym przez siostrę Łucję zapisie tej Tajemnicy zamiast  słów „Rosja rozszerzy swoje błędne nauki po świecie ” są słowa „bezbożna  propaganda rozszerzy swoje błędne nauki po świecie”.  Tych słów już w zasadzie nie trzeba komentować. Cóż to może być za bezbożna propaganda jeśli nie propaganda masońska? 

 

==================

Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu

02-764 Warszawa  ul. Egejska 5/24

Tel., 22 651-88-17; 601-519-847 

e-mail: savoir@savoir-vivre.com.p1

 www.kukonfederacjibarskiej.wordpress.com

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.