Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 22 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow UE - pogrzebowe... 17 arrow Jelcyn, Kwaśniewski, Schulz, Juncker... itd, itd, itd. Rządy alkoholików. Czy pijacy u koryta.
Wednesday 02 December 2020 04:53:14.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jelcyn, Kwaśniewski, Schulz, Juncker... itd, itd, itd. Rządy alkoholików. Czy pijacy u koryta. Drukuj Email
Wpisał: prof. Krystyna Pawłowicz   
27.03.2017.

Jelcyn, Kwaśniewski, Schulz, Juncker… itd, itd, itd.

 

Rządy alkoholików. Czy pijacy u koryta.

 

„Międzynarodówka smakoszy procentów"

 

Prof. Pawłowicz dosadnie o Junckerze i Kwaśniewskim

 

22 marca  http://wpolityce.pl/polityka/332537-prof-pawlowicz-dosadnie-o-junckerze-i-kwasniewskim-miedzynarodowka-smakoszy-procentow

 

Europejscy politycy tacy jak Schulz i Juncker, czy też byli polscy prezydenci, a wśród nich Aleksander Kwaśniewski, uczestniczą w pełnej histerii ofensywie przeciwko rzekomo eurosceptycznej władzy PiS.

Odniosła się do tego prof. Krystyna Pawłowicz w krótkim, ale za to bardzo treściwym wpisie na Facebooku. Posłanka PiS zwróciła uwagę na pewien bardzo istotny… problem wspomnianych polityków.

Jelcyn, Kwaśniewski,Schulz, Juncker… itd, itd, itd. Mówią, że wielu głównych w UE - rozpoczyna wpis prof. Pawłowicz.

Międzynarodówka smakoszy procentów… Trudno się więc dziwić… Europa kielichem stoi… Ale wkrótce otrzeźwienie…  - podkreśla posłanka PiS.

Polacy, poza D. Tuskiem nie dają się jednak pijakom klepać po pyskach i - jak Petru czy Bieńkowska – obłapiać - stwierdza dobitnie.

Zmieniony ( 27.03.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.