Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 124 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow GMO arrow ALARM!!! Rząd dobrej zmiany chce po cichutku wprowadzić do Polski uprawy GMO
Wednesday 20 January 2021 17:40:10.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
ALARM!!! Rząd dobrej zmiany chce po cichutku wprowadzić do Polski uprawy GMO Drukuj Email
Wpisał: Szyszko ???   
22.04.2017.
ALARM!!! Rząd ”dobrej zmiany” chce po cichutku

wprowadzić do Polski uprawy GMO!!!

http://www.polskawolnaodgmo.org/[zdjęcia – straszne – i podpisywanie – w oryginale. MD]Przypominamy, że w tym projekcie ustawy o zmianie ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych oraz niektórych innych ustaw (który jest już po pierwszym czytaniu w Sejmie) są m. in. zapisy: Art. 49a. 1. Ustanawia się terytorium Rzeczypospolitej Polskiej strefą wolną od GMO, z zastrzeżeniem (!!!) ust. 2. 2. Uprawę GMO prowadzi się (!) wyłącznie w strefie wskazanej do jej prowadzenia na określonym obszarze położonym na terenie gminy, zwanej dalej „strefą wskazaną do prowadzenia upraw GMO”

Wspomniany projekt przeczy obietnicom PiSu, który – w osobie Pana Ministra, profesora Jana Szyszki (organ odpowiedzialny za opracowanie projektu – Ministerstwo Środowiska) – niejednokrotnie deklarował wprowadzenie bezwarunkowego zakazu upraw GMO.

21 kwietnia 2017r. to będzie już drugie czytanie i trzeba dużo głosów i zjednoczonych serc w obronie Polski Wolnej od GMO.

Wspomniana ustawa: http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1424

Stop GMO , pis przygotował ustawę która otwiera drzwi dla organizmów genetycznie modyfikowanych w Polce! W chwili obecnej w tajemnicy, tylnymi drzwiami przechodzi ustawa która wpuszcza GMO do Polski.

Uprawy GMO zniszczą naturalną żywność w Polsce, tak jak to było choćby w Hiszpanii. Rolników wsadza się do więzienia i karze olbrzymimi grzywnami gdy tylko kontrola wykaże próbki organizmów gmo w zbiorach, gdy wiatr przeniesie nasiona GMO na ich pole. Firma Monsanto, światowy gigant produkujący gmo, chemię rolniczą, pestycydy i również niesławny środek chwastobójczy powiązany z GMO - roundup - niezwykle toksyczny związek, który jak informuje producent na swoich filmach ma być biodegradowalny a okazuje się że nie jest , co potwierdzają wyroki sądowe z Francji i Niemiec.

Samo GMO jest bronią biologiczną, testy na zwierzętach pokazały że żywność modyfikowana i chemia którą te organizmy są nasączone, powoduje wzrost zachorowań na nowotwory oraz dużą śmiertelność u młodych. Nie pozwolimy się wytruć! Jaki rząd PiS ma interes lub kto go przymusił do programu depopulacji? Żądamy wycofania się z planów wdrożenia GMO na terenie naszego kraju. Polska musi pozostać strefą wolną od GMO, bez żadnych specjalnych stref GMO w każdej gminie! Eko i tradycyjna żywność jest ogromną szansą dla rodzimego rolnictwa! Żądamy całkowitego stosowania GMO w Polsce!

POLSKA JEST NASZA! TA ZIEMIA DO NAS NALEŻY! NIE CHCEMY MONSANTO! NIE CHCEMY GMO!!! Nie każdy może przyjechać pod sejm, pokażmy ilu nas jest!relacja:

https://www.youtube.com/watch?v=cvKOu6Kjs_M

Adresat petycji: Premier Beata SzydłoSzanowna Pani Premier Beata Szydło

Nie zgadzam się na wprowadzenie  przez rząd ”dobrej zmiany” do Polski upraw GMO!!! 

http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1424

Art. 49a. 1. Ustanawia się terytorium Rzeczypospolitej Polskiej strefą wolną od GMO, z zastrzeżeniem (!!!) ust. 2.
2. Uprawę GMO prowadzi się (!) wyłącznie w strefie wskazanej do jej prowadzenia na określonym obszarze położonym na terenie gminy, zwanej dalej „strefą wskazaną do prowadzenia upraw GMO”

Wspomniany projekt przeczy obietnicom PiSu, który – w osobie Pana Ministra, profesora Jana Szyszki (organ odpowiedzialny za opracowanie projektu – Ministerstwo Środowiska) – niejednokrotnie deklarował wprowadzenie bezwarunkowego zakazu upraw GMO. 

Nie zgadzamy się na trucie narodu Polskiego, nie zgadzamy się na GMO w Polsce, nie chcemy tu Monsanto, światowego truciciela, narzędzia depopulacji! Pani Premier, co rząd Pis dostał w zamian, lub czym był szantażowany, że zgodził się na wprowadzenie po cichu GMO, łamiąc obietnice wyborcze?

Tradycyjna i ekologiczna żywność jest  szansą dla polskiego rolnictwa.

 Żądamy wycofania się przez rząd z tej ustawy i wprowadzenie całkowitego zakazu GMO w Polsce. 

Z poważaniem,
[Imię i nazwisko]
Zmieniony ( 22.04.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.