Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 116 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zboczeńcy 16 arrow Przedsiębiorca niewolony - pedryle w ataku. Środowiska LGBT chcą ...[----]
Sunday 28 February 2021 16:36:33.32.
migawki

28.02.2021 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

 Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Przedsiębiorca niewolony - pedryle w ataku. Środowiska LGBT chcą ...[----] Drukuj Email
Wpisał: Adam Bodnar   
16.05.2017.
Przedsiębiorca niewolony - pedryle w ataku.

Środowiska LGBT chcą dyktować własne zasady wolności gospodarczej2017-05-16 http://www.pch24.pl/przedsiebiorca-zniewolony--srodowiska-lgbt-chca-dyktowac-wlasne-zasady-wolnosci-gospodarczej,51592,i.htmlPo łódzkim drukarzu, przyszedł czas na poznańskiego instruktora samoobrony. Mężczyzna, który odmówił organizacji LGBT przeprowadzenia szkolenia będzie miał kłopoty. W walkę z wolnością prowadzenia działalności gospodarczej znów włączył się Rzecznik Praw Obywatelskich.

 Pomysł „tęczowych” na szkolenie z samoobrony zrodził się po incydencie, w którym homoseksualiści mieli zostać poturbowani. Tak Grupa Stonewall skontaktowała się z instruktorem systemu samoobrony krav maga, który początkowo zgodził się na przeprowadzenie szkolenia.

 Mężczyzna po kilku dniach zmienił jednak zdanie, tłumacząc się niezależnymi od niego przyczynami. „Tęczowi” od razu zasugerowali, że chodzi o przesłanki homofobiczne. Trener nie zaprzeczył, wręcz odparł, że nie chce być utożsamiany z „czymś pod czym się nie podpisuje”. „Gazecie Wyborczej” wyjaśnił zaś, że jest wolnym człowiekiem i nie musi się nikomu tłumaczyć.

 Działacze Grupy Stonewall o sprawie zawiadomili Adama Bodnara, Rzecznika Praw Obywatelskich, który zbadał sprawę. Urzędnicy ocenili, że odmowa wykonania usługi ze względu „na brak akceptacji usługodawcy dla związków osób tej samej płci (…) stanowi naruszający godność przejaw dyskryminacji ze względu na orientację seksualną”. Takie stanowisko RPO trafiło do poznańskiej policji, która ma zbadać sprawę i doprowadzić do ukarania trenera grzywną za umyślną i bez uzasadnionej przyczyny odmowę świadczenia.

 Podobne problemy spotkały już łódzkiego drukarza, który odmówił organizacji LGBT wykonania materiałów promocyjnych. Sprawa trafiła do sądu, a przedsiębiorca został uznany winnym, choć odstąpiono od wymierzenia kary. I w tej sprawie swój udział zaznaczył RPO, który wsparł postulaty homoseksualistów.

 Szybka reakcja Adama Bodnara w poznańskim przypadku niepomiernie cieszy „tęczowe” środowiska, które uważają, że podobne zachowania przedsiębiorców trzeba piętnować. I jak zwykle popadają w histerię twierdząc, że brak reakcji doprowadzi do sytuacji, w której „piekarz nie sprzeda mi chleba, bo jestem lesbijką i feministką”.

 Póki co piekarze nie zaglądają nikomu do alkowy, zaś klient prowadzący ideologiczną agitację w punkcie sprzedaży, nie powinien się dziwić, że zostanie nieobsłużony i wyproszony.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza”

MAZmieniony ( 16.05.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.