Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 119 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow aborcjoniści; w szklance; eutanazje 16 arrow Do czego zdolni są aborcjoniści ? W swej nienawiści i bezsile - prawie do wszystkiego.
Wednesday 21 April 2021 13:43:54.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Do czego zdolni są aborcjoniści ? W swej nienawiści i bezsile - prawie do wszystkiego. Drukuj Email
Wpisał: Fundacja PRO- prawo do życia.   
20.05.2017.

Do czego zdolni są aborcjoniści ? W swej nienawiści i

bezsile - prawie do wszystkiego.

Szanowny Panie ,

do czego zdolni są aborcjoniści, gdy pokaże się im jak zabija się dzieci?

Wydaje mi się, że do wszystkiego. Pobicia, zatrzymania, wyzwiska, procesy sądowe – to ich ulubiony arsenał środków. Nie powstrzymują się również przed niszczeniem cudzej własności.

Kilka dni temu, dzięki wsparciu naszych Darczyńców, ustawiliśmy w centrum Krakowa samochodową lawetę, oklejoną dużymi billboardami. Przyczepa była doskonale widoczna z ulicy, z przejeżdżających tamtędy tramwajów, przystanków komunikacji miejskiej i chodników. Przez trzy dni obejrzało ją tysiące osób.

Prawda szybko zaczęła jednak kłuć w oczy zwolenników aborcji, którzy z pomocą przychylnych sobie mediów zaczęli naciskać na władze miasta aby usunąć lawetę z parkingu. Jej postój był jednak całkowicie legalny. Nie mogąc znieść widoku tego, co sami popierają, zdewastowali plakaty.


Najpierw oklejono je czarną taśmą, potem kartkami samoprzylepnymi. Gdy to nie pomogło (nasi wolontariusze na bieżąco naprawiali szkody), anonimowi wandale zniszczyli je. Na szczęście nie ucierpiała sama laweta, którą przestawiliśmy w inne miejsce.

Czy potrafi Pan sobie wyobrazić większą bezsilność aborcjonistów? Z prawdą nie da się dyskutować, więc fizyczna agresja to jedyne, co im pozostało. Nasze plakaty i wystawy były już wielokrotnie niszczone ale za każdym razem, dzięki naszym Darczyńcom, udało się nam je odtworzyć. Tym razem musimy zapłacić ok. 900 zł za oklejenie lawety na nowo.

Podoba mi się postawa naszych krakowskich wolontariuszy, którzy działają bardzo aktywnie i nie zważają na ataki ze strony zwolenników zabijania. W ostatnim czasie pikietowali pod Szpitalem Narutowicza oraz na Rynku Głównym.

Uczestniczyli także w publicznym różańcu, podczas którego przechodziła parada LGBT oraz zorganizowali zgromadzenie przy Wawelu w czasie procesji św. Stanisława.

Jestem również bardzo zbudowana przykładem Mateusza i Dominiki – naszych wolontariuszy z Lublina. Wraz ze swoim czteromiesięcznym synkiem jeżdżą po lubelskich parafiach i pracują z młodzieżą, objaśniając jak wielką zbrodnią jest aborcja i obalając mity na jej temat. Współorganizowali też pikietę pod Publicznym Szpitalem nr 4 przy ul. Jarczewskiego, w którym zabija się dzieci.

Panie Mirosławie, cieszę się, że pogoda się poprawiła i w końcu mamy prawdziwą wiosnę! Dla nas to oznacza jedno – na chodnikach, deptakach i rynkach będzie jeszcze więcej ludzi, do których musimy dotrzeć z prawdą na temat aborcji. Dlatego w najbliższym czasie chcemy działać intensywniej. Zorganizujemy kolejne pikiety i postawimy nowe przyczepy z antyaborcyjnymi plakatami. Chcemy także rozwinąć naszą akcję Szpitale bez aborterów o nowe środki przekazu.

Napiszę do Pana, jak tylko będę miała nowe informacje.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Kinga Małecka – Prybyło

Fundacja PRO- prawo do życia.

===================================

pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Nr konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Tytułem: „Darowizna na cele statutowe – Fundacja Pro”

Dla przelewów zagranicznych: 
Kod BIC Swift: INGBPLPW
Nr konta: PL 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667

NIP 123-10-51-050
KRS 0000233080


Zmieniony ( 20.05.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.