Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 71 gości
S T A R T arrow Kościół arrow postępy postępu 16 arrow "Demokratyzacja Kościoła" vs. PRAWDA CHRYSTUSOWA.
Saturday 05 December 2020 10:05:34.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Demokratyzacja Kościoła" vs. PRAWDA CHRYSTUSOWA. Drukuj Email
Wpisał: Bp Zadarko przewodniczący Rady KEP ds. Migracji, Turystyki i Pielgrzymek   
03.07.2017.

"Demokratyzacja Kościoła" vs. "Prawda nie podlega demokracji"https://gloria.tv/video/dtavenaLDK6q6Ttv2u12b3RQRBp Krzysztof Zadarko przewodniczący Rady KEP ds. Migracji, Turystyki i Pielgrzymek. [jak w episkopacie „uchwala się” prawdę – w tym wypadku o przyjmowaniu „migrantów”..]

Żarciki z panią Ochojską i innymi -na tle jakiegoś ołtarza [??]


kontrast:


Ks. dr Paweł Murzinski - o PRAWDZE katolickiej


Zmieniony ( 03.07.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.