Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 68 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Kibice, sport, igrzyska 18+ arrow Pijacy na start! Światowa Agencja Antydopingowa wykreśliła alkohol z czarnej listy.
Thursday 25 February 2021 23:06:22.32.
migawki

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Pijacy na start! Światowa Agencja Antydopingowa wykreśliła alkohol z czarnej listy. Drukuj Email
Wpisał: WADA   
01.10.2017.

Pijacy na start!

Światowa Agencja Antydopingowa wykreśliła alkohol z czarnej listy.Jaki będzie kolejny krok WADA?

http://www.pch24.pl/pijany-mistrz-nadchodzi--swiatowa-agencja-antydopingowa-wykreslila-alkohol-z-czarnej-listy,54999,i.html


2017-10-01


Światowa Agencja Antydopingowa uznała, że alkohol zostanie usunięty z listy zakazanych substancji. Tak od stycznia 2018 roku sportowcy będą mogli bezkarnie stawać w szranki „pod wpływem” i ścigać się na „podwójnym gazie”.

 

Z dniem 1 stycznia 2018 roku, decyzją Światowej Agencji Antydopingowa (WADA) alkohol zostanie usunięty z listy zakazanych substancji. Od tego momentu narodowe organizacje antydopingowe nie będą zobowiązane do przeprowadzania testów na obecność alkoholu.

 Jeszcze do końca roku alkohol będzie traktowany jako substancja zakazana. Zabroniono go używać w czterech sportach: samochodowym, motorowodnym oraz w lotnictwie i łucznictwie. WADA postanowiła to zmienić i poinformowała, że „wszystkie te federacje zostały już poinformowane o zmianie, by mogły do końca roku dostosować do nowych reguł swoje przepisy”.

 Jaki będzie kolejny krok WADA? Organizacja w 2019 roku spotka się w Katowicach i wybierze nowe władze. Zostanie dokonany także przegląd Światowego Kodeksu Antydopingowego. Czy na ułaskawienia będą wtedy mogły liczyć kolejne dziś niedozwolone w sporcie środki?

 Źródło: rmf24.pl MA


Zmieniony ( 01.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.