Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 136 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Kibice, sport, igrzyska 18+ arrow Pijacy na start! Światowa Agencja Antydopingowa wykreśliła alkohol z czarnej listy.
Wednesday 02 December 2020 16:53:52.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Pijacy na start! Światowa Agencja Antydopingowa wykreśliła alkohol z czarnej listy. Drukuj Email
Wpisał: WADA   
01.10.2017.

Pijacy na start!

Światowa Agencja Antydopingowa wykreśliła alkohol z czarnej listy.Jaki będzie kolejny krok WADA?

http://www.pch24.pl/pijany-mistrz-nadchodzi--swiatowa-agencja-antydopingowa-wykreslila-alkohol-z-czarnej-listy,54999,i.html


2017-10-01


Światowa Agencja Antydopingowa uznała, że alkohol zostanie usunięty z listy zakazanych substancji. Tak od stycznia 2018 roku sportowcy będą mogli bezkarnie stawać w szranki „pod wpływem” i ścigać się na „podwójnym gazie”.

 

Z dniem 1 stycznia 2018 roku, decyzją Światowej Agencji Antydopingowa (WADA) alkohol zostanie usunięty z listy zakazanych substancji. Od tego momentu narodowe organizacje antydopingowe nie będą zobowiązane do przeprowadzania testów na obecność alkoholu.

 Jeszcze do końca roku alkohol będzie traktowany jako substancja zakazana. Zabroniono go używać w czterech sportach: samochodowym, motorowodnym oraz w lotnictwie i łucznictwie. WADA postanowiła to zmienić i poinformowała, że „wszystkie te federacje zostały już poinformowane o zmianie, by mogły do końca roku dostosować do nowych reguł swoje przepisy”.

 Jaki będzie kolejny krok WADA? Organizacja w 2019 roku spotka się w Katowicach i wybierze nowe władze. Zostanie dokonany także przegląd Światowego Kodeksu Antydopingowego. Czy na ułaskawienia będą wtedy mogły liczyć kolejne dziś niedozwolone w sporcie środki?

 Źródło: rmf24.pl MA


Zmieniony ( 01.10.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.