Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 166 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Masony arrow Skandal na Deon.pl to triumf rewolucji seksualnej! I oczywiste BLUŹNIERSTWO.
Tuesday 31 March 2020 14:54:12.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
 
W Y S Z U K I W A R K A
Skandal na Deon.pl to triumf rewolucji seksualnej! I oczywiste BLUŹNIERSTWO. Drukuj Email
Wpisał: Arkadiusz Stelmach   
05.12.2017.

Skandal na Deon.pl to triumf rewolucji seksualnej! I oczywiste BLUŹNIERSTWO.Arkadiusz Stelmach

http://www.pch24.pl/skandal-na-deon-pl-to-triumf-rewolucji-seksualnej-,56603,i.html#ixzz50N6nqx97


Maryja, Matka Boża, Przeczysta Dziewica Niepokalana. Matka Boga Człowieka i każdego z nas. Pozbawiona najmniejszego choćby grzechu dziewica. Od wieków Jej przykład uczy nas, czym jest czystość – dotyczy ona nie tylko strony cielesnej, ale także, być może jeszcze mocniej, ducha. Ta cnota jaśnieje w Maryi Pannie przewyższając wszystkich świętych ludzi.

 

Po skandalicznym artykule na portalu Deon.pl nasuwają się rozmaite refleksje i pytania. Zastanówmy się: czy wypadałoby nam rozważać związek między „erotyczną ekstazą z fenomenem wyjątkowej pozycji w historii” jakiejkolwiek czcigodnej kobiety i damy? Nie!

W sposób oczywisty byłoby to złe i nie uchodziło dżentelmenowi, a zwłaszcza katolikowi. Czy więc możemy wyobrazić sobie, aby normalny, przyzwoity mężczyzna rozważał „erotyczną ekstazę” swojej własnej matki? Przecież to absurdalne! Dlaczego więc ktokolwiek dopuszcza się tego wobec Matki Boga i nas, ludzi?

 W historii Kościoła było wiele świętych kobiet, dziewic, które za obronę swej czystości często płaciły cenę życia. Czy godziwym jest, by rozważać ich życie w kontekście czegoś co sprzeciwia się czystości, czyli erotyzmu?

  Odpowiedź wydaje się jasna. Dlaczego więc ktoś zdecydował się na tak haniebny krok jak analizowanie rzekomego „erotyzmu” Tej, która jest Przeczystą Dziewicą i Królową Dziewic? Kto mógł doszukiwać się wizerunku Najświętszej Maryi Panny w wyuzdanym obrazie Muncha? Jak to możliwe, że uczyniono to na „katolickim” portalu?

  Można by to zbyć stwierdzeniem, że to jakiś rodzaj szaleństwa czy obsesji. Jednak, niestety, wiele wskazuje na to, że jest to po prostu konsekwentnie stosowana metoda działania rewolucji seksualnej. Polega ona na przeniknięciu seksualnością wszystkich, naprawdę wszystkich, sfer rzeczywistości. To przecież ideologia, która sprowadza człowieka do popędu seksualnego, pragnąca uczynić z człowieka coś gorszego niż zwierzę. Ideologia ta rozpanoszyła się na najważniejszych uniwersytetach i ośrodkach życia społecznego, politycznego i kulturalnego.

Seksualizacja obecna jest dziś w żłobkach, przedszkolach, szkołach, w mediach, filmie i teatrze. Niestety wdziera się ona również do Kościoła, w ramach czegoś co można by określić mianem teologii wyzwolenia seksualnego. Homoseksualna pornografia na ścianach kościoła, dopuszczanie rozwodników w ponownych związkach do sakramentu małżeństwa, doszukiwanie się dobra w homoseksualizmie – oto jej efekty!

 Teraz przyszedł czas na największe świętości. Antykultura dokonuje straszliwej dekonstrukcji, również w pobożności, właśnie poprzez takie haniebne zabiegi jak łączenie Matki Bożej Niepokalanej z erotyzmem.

 Jednak czy Ta, która ostrzegała w Fatimie, że wiele dusz idzie do piekła przez grzechy cielesne, pozwoli na taką zniewagę? Czy Jej Syn nie upomni się o cześć Swej przeczystej Matki? Wydaje się, że w roku Setnej Rocznicy Fatimy coraz lepiej rozumiemy scenę z Trzeciej Części Tajemnicy Fatimskiej – tę w której widzimy anioła z ognistym mieczem powtarzającego słowa: Pokuta! Pokuta! Pokuta!

O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami!

 

Dopuszczenie się przez Deon.pl pohańbienia czci Maryi nie może spotkać się z naszą obojętnością. Jako katolicy musimy powiedzieć dosyć! Można to zrobić podpisując protest przeciwko obrażaniu Matki Bożej.

Zmieniony ( 05.12.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.