Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 100 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow "Starsi i mądrzejsi" 15 arrow "Zakłamany Holokaust" Ireneusza Lisiaka
Wednesday 23 October 2019 20:43:31.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
"Zakłamany Holokaust" Ireneusza Lisiaka Drukuj Email
Wpisał: Ireneusz T. Lisiak   
16.12.2017.

"Zakłamany Holokaust" Ireneusza Lisiaka

Mity i prawda o Holokauściehttp://na-argumenty.neon24.pl/post/141485,mity-i-prawda-o-holokauscie-ireneusz-lisiak
Relacja filmowa ze spotkania z Ireneuszem T. Lisiakiem na temat jego najnowszej książki pt. "Zakłamany Holokaust". 

Relacja filmowa ze spotkania z Ireneuszem T. Lisiakiem na temat jego najnowszej książki pt. "Zakłamany Holokaust". Pozycja wydawnicza odnosi się do licznych mitów i falsyfikatów dotyczących zagłady ludności żydowskiej, które rozpowszechnia współczesna literatura popularna oraz kinematografia. Spotkanie autorskie zorganizował Klub im. Romana Dmowskiego.

Ireneusz T. Lisiak jest absolwentem Politechniki Krakowskiej, działaczem opozycyjnym w czasach PRL, relegowanym ze studiów polonistycznych za udział w protestach studenckich w 1968 roku. Obecnie publikuje na łamach tygodnika "Myśl Polska". Jest również członkiem Fundacji Narodowej im. Romana Dmowskiego. W 2011 roku został odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności. (Łódź, 29.11.2017)

Tu:

https://www.youtube.com/watch?v=c5ZKAW_krgM

90 minut

Zmieniony ( 16.12.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.