Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 86 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Walka o media 18 arrow TVN - WSI. Zgodnie z "nową mądrością etapu" kara dla TVN-u została anulowana
Tuesday 23 January 2018 16:37:30.24.
migawki

25 stycznia o godz. 17-tej zapraszamy na kolejny otwarty czwartek do naszej redakcji, Polityka Polska, Warszawa, ul. Podwale 11 pok. 131.[Dom Rzemiosla]   Prof. Mirosław Dakowski wygłosi prelekcję na temat: „Ukrywany Cud nad Wisłą, 14-15 sierpnia 1920 r.” Dodam: Wyjaśnię, czemu ta sprawa jest tak dramatycznie aktualna.

==========================

Siedlce [28-go] - Pokutny Marsz Różańcowy.

=======================

Barter to wymiana. Rozpocząłem od słoików z miodem rzepakowym za moje książki. 1:1 !! Może ktoś ma gęś, królika, zająca czy jaja na wymianę? Może ziemniaki w płynie? Ale papierki z królem Kazimierzem czy Jagiełłą też przyjmuję. Oferuję strawę intelektualną oraz broń w trwającej, coraz okrutniejszej wojnie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
TVN - WSI. Zgodnie z "nową mądrością etapu" kara dla TVN-u została anulowana Drukuj Email
Wpisał: MM i Kura; krrit.gov.pl   
12.01.2018.

TVN - WSI

Zgodnie z "nową mądrością etapu" kara dla TVN-u została anulowana

http://www.ekspedyt.org/2018/01/10/zgodnie-z-nowa-madroscia-etapu-kara-dla-tvn-u-zostala-anulowana/

TVN


Nie będzie kary 1,48 mln zł dla TVN-u za podawanie fake newsów podczas słynnego „puczu”. 

       Nowe otwarcie dokonane przez premiera Morawieckiego, nawiązujące do budowania wspólnoty w duchu filozofii okrągłego stołu zaowocowało anulowaniem kary dla telewizji TVN.

Przewodniczący KRRiT uchylił decyzję z 11 grudnia 2017 r. w sprawie TVN i zapowiedział stworzenie Medialnego Okrągłego Stołu. /krrit.gov.pl/

Do udziału w Okrągłym Stole Medialnym przy KRRiT mają zostać zaproszeni przedstawiciele antypolskich mediów.

      Oficjalnie wymienia się: dziennikarzy, nadawców i naukowców. Witold Kołodziejski, przewodniczący KRRiT wyraził nadzieję na „wypracowanie form samoregulacyjnych w mediach”.

Pierwsze wytyczne dla rządu polskiego w sprawie TVN zostały wyartykułowane przez Departament Stanu USA 12 grudnia zeszłego roku.

       Stany Zjednoczone są zaniepokojone decyzją Polski o ukaraniu prywatnego nadawcy telewizyjnego TVN za domniemane stronnicze zgłaszanie demonstracji poza Parlamentem w grudniu zeszłego roku. Wydaje się, że decyzja ta podważa wolność mediów w Polsce, bliskiego sojusznika i demokracji.  (…) Pozostajemy pewni siły i zdolności polskiej demokracji, aby zapewnić demokratyczne instytucje w Polsce w pełni funkcjonujące i szanowane. /press.pl/Zmieniony ( 15.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.