Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 114 gości
S T A R T arrow Kościół arrow postępy postępu 18 arrow O. Augustyn Pelanowski otrzymał zakaz wypowiedzi !
Saturday 24 October 2020 22:54:10.30.
migawki
 

24.10.20 Bielsko-Biała Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy od 14-tej

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
O. Augustyn Pelanowski otrzymał zakaz wypowiedzi ! Drukuj Email
Wpisał: Zakon Paulinów   
08.06.2018.

O. Augustyn Pelanowski otrzymał zakaz wypowiedzihttp://www.fronda.pl/a/o-augustyn-pelanowski-otrzymal-zakaz-wypowiedzi,111031.html


Ojciec Augustyn Pelanowski, znany kaznodzieja pauliński, otrzymał zakaz publicznych wypowiedzi. Został też przeniesiony do klasztoru w Łęczyszycach. O sprawie poinformował dziennikarz Polskiego Radia, Rafał Dudkiewicz.

,,Ojciec Augustyn Pelanowski, znany paulin kaznodzieja, został przeniesiony z klasztoru wrocławskiego -decyzją Generała Paulinów -do klasztoru w Łęczyszycach, niedaleko Grójca. Otrzymał zakaz publicznych wystąpień i może odprawiać tylko msze prywatne'' - napisał dziennikarz.

Portal Fronda.pl kontaktował się w tej sprawie z zakonem paulinów. Biuro Prasowe nie udzieliło jednak żadnego komentarza, odsyłając do rzecznika; ten z kolei nie odebrał od nas telefonu. Nie otrzymaliśmy także odpowiedzi na zapytanie wysłane drogą mailową.

Dlaczego mogłoby dojść do nałożenia takich kar? Możliwe są tylko spekulacje. W mediach katolickich było jednak ostatnio niezwykle głośno o proroctwie, jakie miał otrzymać o. Pelanowski od Pana Boga odnośnie prezydenta Andrzeja Dudy.

Zostało opublikowane na początku roku w miesięczniku ,,Egzorcysta'', ale o sprawie zrobiło się głośno, gdy opisał ją portal Fronda.pl. 

Czytaj TUTAJ - o. Augustyn Peleanowski otrzymał od Boga proroctwo o Andrzej Dudzie

"Dałem wam znaki w Legnicy i Sokółce. Kto z was wie, dlaczego wam je dałem? Kto się tym przejął? Czy dalej wielu z was będzie przyjmować Komunię Świętą w stanie grzechu tylko ze względu na wstyd przed ludźmi? Czy Ja kapłanom lub osobom Mnie poświęconym pozwoliłem bez spowiedzi przyjmować Komunię? Czy pozwoliłem bez spowiedzi wam, dzieciom Kościoła, chodzić do Komunii? Kto wam na to pozwala? Czy nie wiecie, że jeśli do Mojej Krwi się nie uciekniecie, wasza krew się poleje? Szanujcie Eucharystię i brońcie jej, bo bliski jest zamach na nią. Nie śpijcie! Kiedy uczniowie spali w Ogrodzie Oliwnym, stracili Mnie i dopiero po zmartwychwstaniu zobaczyli. Czy wy też tak chcecie? Czy chcecie, bym odszedł od was, by Mnie wam zabrano? Okażcie przywiązanie do Mnie! Czy tylko z nazwy jesteście Słowianami, czyli ludźmi słowa? Jakież przywiązanie wasze do Mojego słowa? Czy tylko z nazwy jesteście Polakami – a nie dlatego, że na polu was znalazłem, we krwi i w wygnaniu, okupacji i niewoli Czemu szukacie nowych panów poza granicami swojego królestwa? Ja jestem waszym Panem, więc nie szukajcie panów, bo znowu staniecie się niewolnikami – mówi Pan.

– Czy wasz prezydent nie nazwał mnie królem? To czemuż się lęka i uśmiecha do władców tego świata? Powinien płakać przede Mną, a wysłucham go, a nie uśmiechać się do władców zaprzedanych kłamstwu. Nie musi nikomu się podobać, tylko Mnie, a wzmocnię wasz kraj i wywyższę! Ja swoją Krwią wybielam wszystko. Dałem wam dwa znaki, i inne, lecz dlaczego nie rozumiecie, po co uczyniłem te cuda eucharystyczne? – mówi Pan."

Czy to właśnie ta sprawa odpowiada za zakaz?

A może to raczej bardzo mocne zaangażowanie przeciwko naruszaniu nierozerwalności małżeństwa, jakie ma miejsce po adhortacji apostolskiej Amoris laetitia? O. Pelanowski mówił otwarcie, że papieski dokument jest bardzo niebezpieczny.


Zmieniony ( 08.06.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.