Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 135 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Zboczeńcy 16 arrow Homoseksualiści wszystkich krajów łączcie się! Czym jest Homintern.
Thursday 22 April 2021 17:02:54.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Homoseksualiści wszystkich krajów łączcie się! Czym jest Homintern. Drukuj Email
Wpisał: Prof. Marek Jan Chodakiewicz   
15.06.2018.

Homoseksualiści wszystkich krajów łączcie się! Czym jest Homintern - wyjaśnia prof. Chodakiewicz

http://www.pch24.pl/homoseksualisci-wszystkich-krajow-laczcie-sie--czym-jest-homintern---wyjasnia-prof--chodakiewicz,60981,i.html#ixzz5IWYgGgpQProblem agresywnego międzynarodowego homoseksualnego lobby dostrzeżono już przed II wojną światową. Termin „Homintern”, bo o nim mowa, powstał już w latach 30. XX w. i nawiązywał do międzynarodówki komunistycznej – Kominternu.

 

Prof. Marek Jan Chodakiewicz w swoim artykule opublikowanym na łamach „Tygodnika Solidarność” przypomniał termin, dzisiaj wydawałoby się już zapomniany. Słowo „Homintern” używał w swojej kampanii republikański senator Joseph McCarthy. Na pierwszy rzut oka śmieszna nazwa określa problem, którego już śmiesznym nazwać nie można.

 

Zdaniem prof. Chodakiewicza, w dzisiejszym świecie wprowadzono mechanizmy wymuszania na ludziach podejmowania decyzji sprzecznych z ich sumieniem. Jednym z nich jest promocja „praw” członków społeczności LGBT oraz wywieranie nacisku społecznego na postawy opozycyjne wobec takich praktyk. Szczególnie uwidacznia się to w forsowaniu „ślubów gejowskich” i uzyskiwaniu aprobaty wszystkiego co się z nimi wiąże.

 

Owe naciski wywiera się za pomocą przeróżnych narzędzi takich, jak np. propaganda, otumanianie, operacje specjalne – wszystko dzięki wpompowaniu ogromnych pieniędzy. Naciski takie nie miałyby jednak sensu, gdyby nie dobrze zorganizowani homoaktywiści. Uważani za prześladowanych w świecie ludzi normalnych, zrzucali odpowiedzialność za to na „tyranię heteronormatywności”.

Jak podaje prof. Chodakiewicz: „Liczyli więc, że rewolucja komunistyczna ich z tego wyzwoli. Wesołkowie (geje) – bojownicy marksizmu kulturowego, w pierwszych szeregach rewolucji kulturalnej. Stanowią oni ważny element w grze globalnych elit”.

 

Celem Hominternu miałoby być zaprowadzenie dyktatury przyjemności poprzez zniszczenie tradycyjnej moralności i zastąpienie jej „brakiem normy i dyskryminacji”. Ideałem byłoby życie postrzegane jako „perpetualna orgia”. Zdaniem amerykańskiego profesora odbywa się to obecnie w dwóch krokach: najpierw udawanie, że chodzi o tolerancję, a następnie normalizacja homoseksualizmu - a w praktyce wprowadzenie homodykatury.

 

Taki model dostrzec można było w przypadku głośnej afery w stanie Indiana. W 2015 roku, wprowadzono tam Akt Przywrócenia Religijnej Wolności (Religious Freedom Restoration Act). Jego celem była ochrona małych zakładów i przedsiębiorstw (pizzerii, farm, piekarni etc.) przed przymusem uczestnictwa w „wesołkowatych ślubach”.

 

„Tzw. media głównego ścieku dostały histerii. Natychmiast zaczął się napad na Indianę. Wiedli go multimiliarderzy ulokowani na wschodnim i zachodnim wybrzeżu USA. Ich wódz, Marc Benioff, prezes potężnego Salesforce z San Francisco, zagroził bojkotem. Mike Pence, (wtedy) gubernator stanu Indiana, przestraszył się i wykastrował akt” – przypomniał profesor. Podobne sytuacje miały miejsce w stanach Georgia i Karolina Północna.

 

Jakiś czas temu niezwykle pozytywne recenzje wśród lewicowo – liberalnych mediów zebrała książka Gregory’ego Woodsa „Homintern: How Gay Culture Liberated the Modern World” (Homintern: jak kultura gejów wyzwoliła współczesny świat). Przedstawiona w niej jest historia aktywizmu homoseksualnego, przejawiającego się przez ostatnie sto lat, wraz z wpływem jaki uzyskał on na współczesne zachodnie społeczeństwa.

 Źródło: tysol.pl / amazon.com PR

Zmieniony ( 15.06.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.