Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 10 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Krucjata różańcowa 18 arrow Jaworze, Opole, Wałbrzych - comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy
Sunday 23 February 2020 02:37:40.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jaworze, Opole, Wałbrzych - comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy Drukuj Email
Wpisał: krucjata rozancowa za Ojczyzne   
12.07.2018.

 Jaworze, Opole, Wałbrzych - comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

 

14.07 Jaworze – Msza Świeta za Ojczyznę i Różaniec Święty za Ojczyznę

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę w Parafii Opatrzności Bożej w Jaworzu koło Bielska - Białej, w każdą druga sobotę miesiąca, zaprasza na Modlitwy za Ojczyznę z intencją: „Z Maryją Królową Polski módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii - o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu”.
godz. 17.30 - Różaniec Święty - godz. 18-ta - Msza Święta


13.07.18 Opole, Wałbrzych – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

13. dnia każdego miesiąca


OPOLE – co miesiąc o 18.30 w katedrze opolskiej odprawiana jest Msza Święta w intencji Ojczyzny. Po Mszy Świętej opolscy uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę odmawiają Różaniec Święty w intencji Ojczyzny. Ta Msza Święta w katedrze i Różaniec Święty za Ojczyznę były pierwszą w Opolu odpowiedzią na wezwanie do Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.

  

WAŁBRZYCH – Ks. prałat Bogusław Wermiński, prepozyt wałbrzyskiej Kapituły Kolegiackiej, wyszedł naprzeciw pragnieniom uczestników Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę i postanowił, że odtąd comiesięczna Msza święta za Ojczyznę każdego 13. dnia  miesiąca , odprawiana o godz. 18 w kościele Św. Aniołów Stróżów nieprzerwanie od czasu stanu wojennego, będzie sprawowana w tej intencji, aby Polska była wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, oraz Jasnogórskim Ślubom Narodu.

Msze św. w tej intencji tradycyjnie poprzedzać będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji Ojczyzny od godz. 15, gdzie także konsekwentnie modlimy się w intencjach związanych z Krucjatą Różańcową za Ojczyznę.


Zmieniony ( 12.07.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.