Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 31 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow migranci, wymuszanie z UE arrow 253 z 265 cudzoziemców pracowało nielegalnie. Wynik kontroli.
Thursday 24 October 2019 06:21:06.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
253 z 265 cudzoziemców pracowało nielegalnie. Wynik kontroli. Drukuj Email
Wpisał: Podlaski Oddział Straży Granicznej.   
18.07.2018.

253 z 265 cudzoziemców pracowało nielegalnie. Wynik kontroli.

https://medianarodowe.com/skontrolowali-agencje-pracy-zatrudniajacej-m-in-ukraincow-wyniki-porazaja/Aż 253 z 265 cudzoziemców, zatrudnionych przez jedną z podlaskich agencji pracy tymczasowej, pracowało nielegalnie. To wynik kontroli przeprowadzonej przez funkcjonariuszy z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej.

Od lutego do połowy maja 2018 r. agencja wystawiła i zarejestrowała w Urzędzie Pracy 265 oświadczeń o powierzeniu wykonywania pracy obywatelom Ukrainy, Białorusi i Mołdawii na terenie centralnej i zachodniej Polski.

W wyniku kontroli funkcjonariusze ustalili, że 253 obcokrajowców wykonywało pracę niezgodnie z obowiązującymi przepisami. Między innymi pracowali bez umów, a pracodawca nie dopełnił obowiązków wobec Urzędu Pracy. Stwierdzono także wiele uchybień w prowadzonej przez agencję dokumentacji pracowniczej.

Przeciwko pracodawcy zostanie skierowany wniosek o ukaranie za naruszenie przepisów ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Za popełnione wykroczenia grozi mu kara grzywny w wysokości do 30 tys. zł.


Zmieniony ( 18.07.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.