Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 29 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Polonia, Kresy arrow Czemu zachęty dla obcych, a zniechęcanie Polaków na obczyźnie i ich potomków.
Tuesday 23 July 2019 15:14:32.27.
migawki

W młodzieżowych mistrzostwach … Europy - biegł Murzyn, Hassan, jako reprezentant kraiku azjatyckiego. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

==============================

                  26/27.07.19 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

 
W Y S Z U K I W A R K A
Czemu zachęty dla obcych, a zniechęcanie Polaków na obczyźnie i ich potomków. Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
14.09.2018.

Czemu zachęty dla obcych, a zniechęcanie Polaków na obczyźnie i ich potomków.

Mirosław Dakowski

Naród polski demograficznie „zwija się”. Według prognoz z lat 70-tych XX wieku teraz powinno nas być w Polsce ponad 70 milionów. A jest - już od kilkunastu lat – poniżej 40 milionów.

Załamanie demograficzne nastąpiło w okolicy „przemian” - na przełomie lat 80/90. Wtedy współczynnik dzietności, który w zdrowym narodzie powinien wynosić ok trzech, a dla zachowania choćby dotychczasowego stanu ludności musi być ok. 2.2, spadł katastrofalnie i zaczął oscylować ok 1.29-1.34. To śmierć narodu. Żadne 500+ nie mogą pomóc.

Jednocześnie już stan wojenny i reżim Jaruzelskiego wypchnęły z Polski na Zachód ponad milion aktywnej, patriotycznej młodzieży. Większość nie wróciła – nie dano, nawet nie ukazano im zachęt.

Tolerowany przez kolejne rządy, czy często wspomagany przez nie, rabunek gospodarki Polski, zablokowanie prywatyzacji ludzi na majątku po-PRL-u (mieszkania, sklepy, ziemia) spowodowały odpływ nadziei i kolejny drenaż miliona czy dwóch, znów dynamicznych ludzi, w większości młodzieży.

Na Zachodzie, głównie w USA, jest wiele milionów „starej emigracji”. Sporo z ich zrobiło tam kariery gospodarcze czy naukowe. Inni - zwykle „mają się dobrze”. Powinni wrócić !

Na Wschodzie, głównie na terenach post-sowieckich żyją miliony Polaków lub ludzi polskiego pochodzenia, czasem już częściowo zrusyfikowanych, lecz marzących o Macierzy. Na Sybirze w latach 40-tych ub. wieku spotykaliśmy potomków zesłańców z lat 30-tych XX wieku, a nawet mówiących po polsku potomków zesłańców z XIX wieku, szczególnie z Powstania Styczniowego.

Przy wyrąbywaniu granic Najjaśniejszej w okolicy 1920-go roku pozostawiono pod knutem bolszewii ponad milion Polaków, patriotów. Por. Nadberezyńcy Czarnyszewicza.

Po 1945-tym, po odebraniu nam przez zmowę Roosevelta, Stalina i Churchilla ponad jednej trzeciej ziem od wieków polskich, nazwanych Kresami, zostały tam u siebie kolejne miliony Polaków. Polacy i polskie zakonnice, które pytaliśmy, jak im się żyje na Białorusi, prostowały : ” My żyjemy tu w Polsce, po polsku, a do władz narzuconych – już przywykliśmy”.

W Kazachstanie, Uzbekistanie, Kirgizji, na Sybirze żyją Polacy, którym nie udało się wrócić w 1946 i 1956 do Ojczyzny. Były takie dwie fale powrotów.

Gdy „wybory”, dęte ale realne, przyniosły władzę PiS i satelitom, gdy nazwali się „Dobrą zmianą”, byliśmy pewni, że rząd uczyni wszystko [no, może nie wszystko, ale dużo, bardzo dużo], by zachęcić te dziesiątki milionów Polaków i ludzi polskiej krwi do powrotu do Ojczyzny.

Tak się nie stało.

Rząd, szczególnie po przekazaniu władzy MMorawieckiemu, jawnie zaczął realizację „zrównoważonego rozwoju”.

Polska chce być prymusem Agendy 2030. Groźba zrównoważonego rozwoju.

Jest to program globalistyczny, usiłujący zgodnie z dyrektywami Cudenhove Kalergi i mocnych lóż - wymieszać narody, rasy, kultury, religie.

[Por. : Masoński plan Coudenhove-Kalergi - ludobójstwo narodów Europy. Mieszanie ras.

Plan Coudenhove-Kalergiego a ruchy migracyjne w Europie itp.]

Ponieważ rząd, by się dla wyborców odróżnić od jawnie kosmopolitycznych, „pro-europejskich” kolegów z PO [itp.], jest zmuszony do używania sloganów patriotycznych, wszelkie akcje pro-globalistyczne musi wykonywać [na razie] w ukryciu.

Parę przykładów.

Wielka rozbudowa LOT-u , szczególnie, chyba z wszystkich lotnisk krajowych, w kierunku Izraela, a głównie do jakiegoś lotniska na pustyni Negev, ma dwa cele: Ułatwienie szybkiego przylotu „nowych obywateli Polski” , tj. Izraelitów, nawet nie znających języka polskiego i nie wiedzących, gdzie ta Polin leży. Konsulat w TelAviv wydaje im lawinowo paszporty. Arutz Sheva: Żydzi masowo otrzymują polskie obywatelstwo

Jest im to potrzebne na wypadek pogorszenia się [dla nich] sytuacji w Izraelu, np. po (planowanym) rozpoczęciu budowy III świątyni, związanym z wyburzeniem meczetów na Świątynnym Wzgórzu. To na pewno spowoduje wybuch nienawiści i agresji miliarda muzułmanów – warto więc będzie ewakuować się do Polin.

Po drugie: Te duże dziesiątki tysięcy „nowych Polaków” będą też potrzebne, gdy przyjdzie do uwłaszczania się na podstawie amerykańskiej „Uchwały 447”, czyli planów kolejnego rabunku dóbr Polski, do sumy „300 miliardów”, a jak się da, to i dalej…

 

Tajny szczyt w Marrakeszu. Polski rząd w tajemnicy podpisał deklar. wspier.imigrację. Węgry odmówiły


Coraz jawniej rząd, w tym Ministerstwo Pracy i polityki społecznej buduje ułatwienia dla zalania Polski cudzoziemcami. Mamy już ponad 2 miliony Ukraińców, teraz negocjują i przywożą dziesiątki tysięcy Uzbeków, Tadżyków, Tajów [i Tajki, oczywiście!! ], Filipińczyków, Wietnamczyków itp.,

Ułatwienia i zachęty, które się im oferuje, są niedostępne dla dziesiątków milionów Polaków żyjących w rozproszeniu.Czas, byśmy tej polityce wykrzyczeli:

BASTA !!

Ośmielmy się głośno żądać Polski dla Polaków !

Zmieniony ( 15.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.