Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 118 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow migranci, wymuszanie z UE arrow Władza Poznania chce przyjąć nachodźców z Czeczenii
Monday 06 April 2020 10:38:22.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
==================
youtube czy gugle od Prima Aprilis uniemożliwiło mi komentowanie pod filmikami, nawet moimi. Proszę o kontakt każdego, kto potrafi to ominąć. 
 
W Y S Z U K I W A R K A
Władza Poznania chce przyjąć nachodźców z Czeczenii Drukuj Email
Wpisał: Jaśkowiak   
19.09.2018.

Władza Poznania chce przyjąć nachodźców z Czeczeniihttps://ndie.pl/poznan-chce-przyjac-uchodzcow-z-czeczenii/

Władze w Poznaniu chcą przyjąć uchodźców z Czeczenii. W tej sprawie odbyły się już rozmowy z wiceministrem spraw zagranicznych Szymonem Szynkowskim vel Sękiem. 

Głos Wielkopolski” informuje, że miasto Poznań podjęło rozmowy z ministerstwem Spraw Zagranicznych w sprawie przyjęcia do miasta uchodźców. Pod koniec sierpnia w Warszawie doszło do spotkania z udziałem m.in. prezydenta Jaśkowiaka, jego zastępcy Jędrzeja Solarskiego i wiceszefa MSZ, Szymona Szynkowskiego vel Sęka.

Na razie nie wiadomo ilu dokładnie uchodźców przyjechałoby do Poznania. Strona rządowa zaproponowała dwa rozwiązania: przyjęcie uchodźców starających się o azyl polityczny (obecnie to ok. 300 osób, najliczniejszą grupą są Czeczeni) lub zaangażowanie w pomoc na miejscu, czyli np. budowę szkoły w Syrii.

Władze wybrały tę pierwszą opcję. Wkrótce odbędzie się kolejne spotkanie w tej sprawie.

Ponadto „Głos Wielkopolski” donosi, w mieście pojawi się kilku syryjskich studentów, którym zostaną zapewnione m.in. stypendia socjalne.

Zmieniony ( 19.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.