Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 112 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Małgorzata Todd 18 arrow ACTA 2 a "Władcy świata" w postaci Sorosa
Saturday 24 October 2020 22:20:26.30.
migawki
 

24.10.20 Bielsko-Biała Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy od 14-tej

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
ACTA 2 a "Władcy świata" w postaci Sorosa Drukuj Email
Wpisał: Małgorzata Todd   
22.09.2018.

ACTA 2 a "Władcy świata" w postaci Soros

 

Małgorzata Todd


Szanowni Państwo!

Odróżniajmy to co przez człowieka odkryte, od tego, co przez niego wymyślone.

Praw przyrody zmienić się nie da, nawet najgorliwiej im zaprzeczając. Zmieniać, a zwłaszcza niszczyć to, co inni zrobili jest łatwo,jak dowodzą tego niezbicie unijni biurokraci.

Władcy świata” w postaci Sorosa i jemu podobnych, niechcący dopuścili do wolności w Internecie, którą teraz próbują okiełznać. Nie spodziewali się bowiem, że Węgrzy, Polacy i Amerykanie potraktują demokrację na serio i wybiorą po swojemu tych,którzy najlepiej dbają o dobro swych rodaków.

Lewactwo zadufane we własną propagandę, samo w nią uwierzyło, zakładając, że jest wstanie wcisnąć ciemnemu ludowi dowolną bzdurę. Nie dopilnowało pełni indoktrynacji i ta niedoróbka może ich teraz kosztować nawet utratę władzy.

Oby!

Komunizm bowiem,bez propagandy i cenzury nie przetrwa. Dlatego konieczne było wprowadzenie poprawności politycznej, która świetnie spełniała rolę cenzury, ale do czasu.

Postęp ma to do siebie, że nie przewiduje konsekwencji własnych wynalazków.

Internet okazał się odporny na ten rodzaj cenzury i zaczął zagrażać monopolowi na lewacką ideologię, dlatego próbowano wprowadzić ACTA, co spotkało się z masowym sprzeciwem internautów.

Odczekano parę lat i próbę ponowiono, tym razem skutecznie. Pomógł prawniczy bełkot, którego nikt, nie wyłączając samych prawników, nie rozumie. Pod pretekstem obrony praw autorskich, wprowadzono takie uregulowania prawne, które pozwolą zablokować każdą informację niepożądaną przez komunistów.

Pozdrawiam i do następnej soboty

Małgorzata Todd

PS. Gdyby moja korespondencja przestała docierać do skrzynek -mailowych,jako„niecenzuralna”, proszę pamiętać, że ja się nie poddaję i co sobotę na str.www.mtodd.pl znajdziecie Państwo nowy numer„SOBOTNIKA”.

Zmieniony ( 22.09.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.