Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 44 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Walka o media 19 + arrow Media są bronią potężną i śmiertelną dla rozumu. Hucpa w Gdańsku.
Sunday 05 July 2020 09:50:12.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Media są bronią potężną i śmiertelną dla rozumu. Hucpa w Gdańsku. Drukuj Email
Wpisał: CzarnaLimuzyna   
22.01.2019.

 

 

Hucpa w Gdańsku, czyli spektakularny triumf sitwy, okraszony zbiorową głupotą Polaków.

 

Media są bronią potężną i śmiertelną dla rozumu.


CzarnaLimuzyna

https://www.ekspedyt.org/2019/01/19/hucpa-w-gdansku-czyli-spektakularny-triumf-sitwy-okraszony-zbiorowa-glupota-polakow/


Media są bronią potężną i śmiertelną dla rozumu. W 1989 roku komuniści ogłosili koniec komunizmu, a miliony moich rodaków, do tej pory dzielnie i bezkompromisowo walczących z komuną, uwierzyło w kłamstwo tych, którzy do nich jeszcze niedawno strzelali z ostrej amunicji. W ten sposób przestępcy i dokooptowana sitwa z Magdalenki weszła na stałe do polityki w pozornie nowej rzeczywistość. Dziś, dokładnie ta sama sitwa, wykorzystując tragiczną śmierć proniemieckiego polityka, odniosła kolejne zwycięstwo. Dodam: polityka, który sprzeciwiał się obecności Wojska Polskiego na Westerplatte w rocznicę niemieckiej napaści na Polskę.

     Najbardziej zasmucającym jest fakt, że wielu naprawdę porządnych ludzi dało się na to nabrać, nie potrafiąc odróżnić Mszy Św. za osobę zmarłą i godnego pochówku od politycznej hucpy. Rzadko się zdarza, aby na metrze kwadratowym powierzchni była skupiona taka liczba osobników opowiadających się jawnie za likwidacją państwa polskiego. Pod tym względem mogą się z nimi równać tożsame ideowo zgromadzenia walczące o względność słowa /KOD et consortes/.

        W hucpie uczestniczyli politycy, którzy z różnych powodów boją się zerwać z PRLbis lub politycy, którym ten mafijny układ dawał możliwość okradania Polaków. Oficjalny udział Kościoła w tej mistyfikacji świadczy o wciąż trwającym poważnym wewnętrznym kryzysie.

     Prezydenta Gdańska, popierającego środowiska aborcyjne i LGBT najgorliwiej żegnali starzy komuniści z PZPR, płatni kapusie, wrogowie Kościoła i wiary katolickiej, antykulturowi marksiści.

     Na koniec kilka słów do sympatyków PiS-u. Czy naprawdę jesteście aż tak znieczuleni przez telewizję, aby nie zauważyć związku przyczynowo skutkowego pomiędzy aktualną sytuacją a postępowaniem waszych politycznych liderów? Czy nie zauważyliście do tej pory, że wasi ulubieńcy dokonali haniebnej rejterady i uznali ustrój polityczny PRLbis, nazywany potocznie demokracją liberalną, gwarantującą parytet różnym odmianom współczesnego komunizmu?

     Czy jesteście aż takimi ignorantami, aby nie wiedzieć, że ten rodzaj demokracji założył w Polsce Soros w roku 1988…HELLO! W roku 1988 (!), czyli przed wyborami z 1989 roku – wyborami z ustalonym parytetem dla przestępców narodowości polskiej i żydowskiej.

     Czy naprawdę wierzycie w bajki, że nie można przeprowadzić skutecznej dekomunizacji i reformy sądownictwa w jeden rok bez oglądania się na to, co powiedzą Niemcy?

Zmieniony ( 22.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.