Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 60 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow O WSI i PO wsi 18/19 arrow Seksafera Niesiołowskiego? Może kolejne "spacery z rotomanem"?
Friday 18 September 2020 18:46:57.30.
migawki
 

Szambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem?? Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??

 
W Y S Z U K I W A R K A
Seksafera Niesiołowskiego? Może kolejne "spacery z rotomanem"? Drukuj Email
Wpisał: poseł PSL-UED Stefan Niesiołowski   
31.01.2019.

Kolejna seksafera Niesiołowskiego? Może kolejne "spacery z rotomanem"?

Media twierdzą, że w zamian za kontrakty „opłacano i organizowano mu usługi seksualne”.

Poseł zaprzecza


https://nczas.com/2019/01/31/bedzie-kolejna-seksafera-niesiolowskiego-media-twierdza-ze-w-zamian-za-kontrakty-oplacano-i-organizowano-mu-uslugi-seksualne-posel-zaprzecza/


Poseł Niesiołowski może być gwiazdą nowej seksafery. Jak donosi „Super Express”, skorumpowany poseł, którym według TVP Info jest Niesiołowski, w zamian za kontrakty miał mieć organizowane i opłacane „usługi seksualne”. Poseł zaprzecza, by przyjmował łapówki. Ciekawostką jest fakt, że poseł Niesiołowski ma już na koncie seksaferę z początku lat 90-tych z tzw. Anastazją Potocką.

Jak informowaliśmy, funkcjonariusze CBA z Łodzi zatrzymali trzech biznesmenów Bogdana W., Wojciecha K. i Krzysztofa K. uwikłanych w korupcyjny proceder. Do zatrzymań doszło w Łodzi i Konstantynowie Łódzkim.

Śledztwo prowadzone przez CBA wykryło, że zatrzymani wręczali korzyści posłowi na Sejm RP. Nieoficjalnie mówi się, że chodzi o Stefana Niesiołowskiego.

Biznesmeni w zamian otrzymywali intratne kontrakty w spółkach skarbu państwa, ale to nie jedyne profity, jakie osiągnęli. Na ich rzecz zapadały także korzystne decyzje podejmowane w samorządzie łódzkim i innych instytucjach publicznych.

Według informacji portalu TVP Info, skorumpowanym posłem miał być Stefan Niesiołowski. – Nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam – powiedział tvp.info rzecznik CBA Temistokles Brodowski.

Z kolei „Super Express” poinformował, że w wątku pojawia się seksafera.

Poseł Niesiołowski miał załatwiać biznesmenom wielomilionowe kontrakty, a ci odpłacali się politykowi organizowaniem mu i opłacaniem usług seksualnych – informuje SE.

Sam poseł Niesiołowski jednak zaprzecza, by brał łapówki. – Nie mam żadnych zarzutów, żadnych łapówek nie brałem, proszę pytać CBA – powiedział poseł PSL-UED Stefan Niesiołowski.

Wiele osób może nie pamiętać, ale poseł Stefan Niesiołowski miał już epizod w seksskandalu, który wywołała „hrabina” Anastazja Potocka, a właściwie „dziennikarka” Marzena Domaros. W swojej książce „Erotyczne immunitety” napisanej w formie pamiętnika, opisywała kontakty seksualne z politykami, których było całkiem sporo.

Pojawiał się tam wątek Stefana Niesiołowskiego, który określiła mianem „spacerów z erotomanem”.

Źródło: nczas.com/se.pl/tvp.info/wp.pl/PAP

Zmieniony ( 31.01.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.