Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 12 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Spirala strachu i gwałtu arrow PiS boi się kampanii #NieDlaRoszczeń? Wizyty tajniaków, presja ABW, przesłuchania.
Monday 28 September 2020 05:24:27.30.
migawki
 

                        27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
PiS boi się kampanii #NieDlaRoszczeń? Wizyty tajniaków, presja ABW, przesłuchania. Drukuj Email
Wpisał: ABW   
25.02.2019.

PiS boi się kampanii #NieDlaRoszczeń?

Wizyty tajniaków, presja ABW, przesłuchania.


https://medianarodowe.com/pis-boi-sie-kampanii-niedlaroszczen-wizyty-tajniakow-presja-abw-przesluchania/PiS obawia się kampanii #NieDlaRoszczeń? Szef Marszu Niepodległości informuje, że służby od kilku tygodni interesują się działalnością narodowców. Internauci komentują: „Obawiam się, że takich „akcji” [zastraszania md] będzie więcej”.

 

Robert Bąkiewicz wylicza, że w ciągu kilku tygodni narodowcy doświadczyli nie tylko legitymowania podczas konferencji prasowych Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, ale także najścia policjantów w cywilu do siedziby SMN, presji Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego czy telefonów od śledczych.

Czytaj także: Ofensywa Polaków! Marsz Niepodległości kieruje list do Trumpa: „Żądamy uchylenia ustawy 447”

Czy chodzi o #NieDlaRoszczeń? – pyta Bąkiewicz na Twitterze. Kilka dnia temu do siedziby Marszu Niepodległości niespodziewanie przybyła Polska Policja związku z kampanią informacyjną organizowaną przez stowarzyszenie.

Sprawę na bieżąco komentował poseł Winnicki, który oburzony całą sytuacją powiedział – Dzisiaj ten rząd zaniepokojony jest, że ktoś o tej ustawie informuje w Polsce. Marsz Niepodległości jest na celowniku przez szerzenie informacji o niej.

Przypominamy, że dzięki ustawie władze mogą wywierać na Polskę naciski, by oddała ona żydom rzekome mienie spadkowe warte 65 mld dolarów oraz obliguje Polską do „spłaty” 300 mld dolarów w postaci restytucji majątku.

Dzisiaj została zainaugurowana na konferencji prasowej kampania społeczna #NieDlaRoszczeń w ramach, której w Polskę wyjadą mobilne billboardy. Zapowiedziano także akcje zbierania podpisów pod listem do Donalda Trumpa z żądaniem uchylenia ustawy JUST/447.

Zachęcamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji i przeciwstawieniu się bezprawnym pretensjom pewnej grupy poprzez rozwieszanie plakatów informacyjnych.

https://youtu.be/wNRgnojXeuo

Zmieniony ( 25.02.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.