Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 63 gości
S T A R T arrow Kościół arrow o Antychryście i jego szefie 19+ arrow Poddanie Polski kultowi szatana...?
Sunday 20 September 2020 15:59:21.30.
migawki
 

20.09.20 Białystok, Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

S
zambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem??
Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??
 
W Y S Z U K I W A R K A
Poddanie Polski kultowi szatana...? Drukuj Email
Wpisał: gibson   
06.03.2019.

 

 

Poddanie Polski kultowi szatana...?

5.03.2019 http://gibson.neon24.pl/post/147973,poddanie-polski-kultowi-szatanaW Toruniu w Centrum Sztuki Współczesnej odbędzie się [popr.: ma się odbyć.. MD] ceremoniał poddania Polski kultowi szatana...

8.03.2019, czyli  w przyszły piątek o godz 18-tej w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu godz 18 00 odbędzie się zamknięte spotkanie miejscowych elit na satanistycznym wernisażu skandalistki Mariny Abramowicz (USA), mające na celu poddanie Polski kultowi szatana...

Torunianie (i nie tylko) zbierają się pod CSW, by modlić się na Różańcu (tak jak prosi nas w Swoich objawieniach Matka Boska), by tą modlitwą wynagrodzić Panu Bogu za tą zniewagę i prosić Go o zniesienie tego strasznego satanistycznego piętna które ta grupa satanistów zamierza nałożyć na naszą Ojczyznę, tak jakby mało jeszcze było tych wszystkich satanistycznych przypadłości które poprzez nasze zaniedbania (ale i celowe działania) spadły na nasz Kraj.

"Elity" nie robiłyby czegoś bezmyślnie, bez sensu. Muszą oni widzieć w tym jakąś siłę, która pogrąży już chyba ostatecznie, ten nasz wybiedzony już chyba do granic Kraj.

Niestety (dla nich) i na szczęście (dla nas Polaków - poddanych naszej Królowej Matce Boskiej Królowej Polski), podnoszą ci sataniści rękę na Królestwo Matki Boskiej Królowej Polski.

Myślę więc, że nie trzeba specjalnie zapraszać w tym dniu Polaków do specjalanych modlitw i Mszy Św w intencji obrony naszej Ojczyzny przed tym atakiem szatana.

Kończy się już 100-letnie panowanie szatana na świecie, więc są to jego ostatnie podrygi.

Matka Boska w Swoim Orędziu zapowiedziała że : " nie pozwolę na zagładę narodu polskiego".

Tutaj: gibson.neon24.pl/post/147859,nie-pozwole-na-zaglade-narodu-polskiego

Można o tym przeczytać.

Myślę, że w tym dniu 8.03.br o godz 18-tej nie będzie Polaka, który czy to na Mszy św, czy adoracji przed Najświętszym Sakramentem, czy modlitwą różańcową w swoim kościele parafialnym (wraz z innymi parafianami), lub ostatecznie w domu, nie stanie do tej walki u boku naszej Królowej Matki Boskiej Królowej Polski...

Jest to pilne wezwanie do krucjaty modlitewnej.

Udajmy się więc do naszych proboszczów w naszych parafiach i alarmujmy o Msze Św, adoracje, Nabożeństwa i modlitwy w tym czasie, by całkowicie zniwelować ten atak szatana na naszą Ojczyznę.

P.S. ja od dawna nie mam zaufania do tzw sztuki współczesnej. Zaś centra tej sztuki, wg mnie sa właśnie siedliskiem antypolskiego satanizmu. Uważajmy więc kupując tzw sztukę współczesną, bo jest duże prawdopodobieństwo, że przyniesiemy do do domu szatana.


Zmieniony ( 06.03.2019. )
 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.