Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 130 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow ZDROWIE 19+ arrow Presja ma sens! Zero aborcji w 2019 r. w szpitalu im. Orłowskiego. Kampania "Szpitale bez aborterów"
Wednesday 02 December 2020 13:41:34.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Presja ma sens! Zero aborcji w 2019 r. w szpitalu im. Orłowskiego. Kampania "Szpitale bez aborterów" Drukuj Email
Wpisał: Szpital im. W. Orłowskiego   
30.05.2019.

Presja ma sens! Zero aborcji w 2019 r. w szpitalu im. Orłowskiego.

Kampania "Szpitale bez aborterów".

https://medianarodowe.com/presja-ma-sens-zero-aborcji-w-szpitalu-im-orlowskiego/


W 2019 r. w warszawskim Szpitalu im. W. Orłowskiego nie przeprowadzono ani jednej aborcji. Taką informację uzyskała Fundacja Pro – prawo do życia. Jeszcze w 2016 r. zabijano tam ponad 100 dzieci rocznie.

Według informacji dostarczanych przez szpital, w ostatnich latach liczba dokonywanych tam aborcji kształtowała się następująco:
123 aborcje w 2015 r.,
119 w 2016
88 w 2017 r.
29 w 2018 r.

zero w 2019 [do czerwca..]Teraz Fundacja Pro otrzymała informację od szpitala, że w 2019 r. nie uśmiercono tam ani jednego dziecka.

Gwałtowny spadek liczby aborcji w Szpitalu im. Orłowskiego rozpoczął się w drugiej połowie 2017 r., kiedy to Fundacja zainaugurowała kampanię „Szpitale bez aborterów”. Od połowy 2017 r. przed warszawską placówką stoi furgonetka ze zdjęciami dzieci uśmierconych w wyniku aborcji. Auto było kilkadziesiąt razy niszczone, a pilnujący go działacze pro-life atakowani przez zwolenników zabijania nienarodzonych dzieci.

Co miesiąc przed szpitalem Fundacja Pro, wraz z Rycerstwem Niepokalanej Tradycyjnej Obserwancji organizuje też różaniec w intencji ochrony życia.

Zmieniony ( 30.05.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.