Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 125 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Wojny globalistów 19 arrow "Udo Ulfkotte nie żyje. Hahahaha! Wznieśmy toast!"
Saturday 24 October 2020 19:54:30.30.
migawki
 

24.10.20 Bielsko-Biała Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy od 14-tej

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Udo Ulfkotte nie żyje. Hahahaha! Wznieśmy toast!" Drukuj Email
Wpisał: RAM   
30.10.2019.

"Udo Ulfkotte nie żyje. Hahahaha! Wznieśmy toast!"RAM 16.01.2017 https://ram.neon24.pl/post/136410,udo-ulfkotte-nie-zyje-hahahaha-wzniesmy-toast

"Ulfkotte był dziennikarzem, który ujawnił fakt, że tak on jak i jego koledzy pracowali na żołdzie wywiadu amerykańskiego". Udo Ulfkotte, który ujawnił, że dziennikarze są "kupowani" przez CIA nie żyje (miał 56 lat) – jego koledzy nie posiadają się z radości.

Udo Ulfkotte è morto.A 56 anni. Aveva rivelato che giornalisti sono “comprati” dalla Cia. I colleghi esultano.

http://www.maurizioblondet.it/udo-ulfkotte-morto-56-anni-rivelato-giornalisti-comprati-dalla-cia-colleghi-esultano/

  Maurizio Blondet     15 styczeń 2017         tłum. RAM

    Mówi się, że  Udo Ulfkotte zmarł na zawał. Miał 56 lat.

Ulfkotte był dziennikarzem, który ujawnił fakt, że tak on jak i jego koledzy pracowali na żołdzie wywiadu amerykańskiego. W swej książce zatytułowanej "Gekaufte Journalisten“ - "Skorumpowani dziennikarze", wydanej w roku 2014 opisał metody, przy pomocy których CIA sugeruje treści artykułów, oraz instruuje i opłaca dziennikarzy niemieckich (również i włoskich) by popierali w mass-mediach politykę amerykańską.

Zacytujmy fragment z artykułu  Marcella D'Addabbo:

Atlantyckie Imperium Kłamstwa. Świadectwo skruszonego Ulfkotte.

L’IMPERO ATLANTICO DELLA MENZOGNA.LA PAROLA AL PENTITO ULFKOTTE

https://ladagadinchiostro.com/2015/03/03/limpero-atlantico-della-menzogna-la-parola-al-pentito-ulfkotte/

  "Ulfkotte pisał: 'Dziennikarza na liście płac należy przede wszystkim uwierzytelnić, a robi się to poprzez cytowanie jego artykułów, danie  mu rozgłosu międzynarodowego i nagradzanie jego książek. Wiele nagród literackich nie jest niczym innym jak tylko i wyłącznie premią za posłuszeństwo w uprawianiu propagandy'. (...)

Opowiedział także o tym, jak z okazji kryzysu libijskiego w roku 2011 - wywiad niemiecki zachęcał go do pisania w swej gazecie tak, jakoby było rzeczą pewną, iż Kadafi posiadał broń chemiczną i chciał ją użyć przeciwko własnemu narodowi. (...)

Stwierdził, że gdy w dziennikarstwie porzuca się linię proatlantycką – konsekwencją jest utrata pracy, przygnębiajace wyizolowanie w środowisku dziennikarskim – aż po bezpośrednie pogróżki i prześladowania (sam Ulfkotte utrzymywał, że pod zarzutem ujawnienia tajemnic państwowych przeprowadzono w jego domu 6 rewizji)".

Udo Ulfkotte

https://en.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte https://de.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte

 

"Gekaufte Journalisten“

https://de.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte#.E2.80.9EGekaufte_Journalisten.E2.80.9C

"Bought Journalists"

https://en.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte#The_book_.22Bought_Journalists.22

Udo Ulfkotte  http://ulfkotte.de/

 =================

Można stwierdzić, że Ulfkotte był pierwszym dziennikarzem, który ujawnił fakt, że opłacane mass-media propagują  fake news. Obecnie zaś, to mass-media oskarżają portale społecznościowe o rozpowszechnianie fałszywych wiadomości.

Kiedy jego dawna gazeta Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) uznała go za wariata  – Udo Ulfkotte zaczął  gwałtownie oskarżać Angelę Merkel o niewłaściwą administrację euro, a także sprzeciwiać się jej polityce przyjmowania do Niemiec setek tysięcy islamistów (ostatnie jego eseje na ten temat to: - “Die Asyl  Industrie” i “Mekka Deutschland” .


  Czy można podejrzewać, że dziennikarz został zabity?


  Jego korespondent, informatyk i autor bloga informacji alternatywnej – Hadmut Danish opowiada o treści e-maila otrzymanego od Ulfkotte, z której wynika, że również u Danish'a szukał informacji na temat pogwałcenia konstytucji przez kanclerz Merkel i dziwił się, że nie znajdował żadnych materiałów na ten temat. E-mail pochodzi z 10 stycznia i można w nim przeczytać:

"Pytanie do wszystkich: czy poza pracą profesora Otto Depenheuer'a ('Kryzys uchodźczy') istnieją inne publikacje odnoszące się do Angeli Merkel i do systematycznego pogwałcania przez nią prawa?

Chodzi mi o zrezygnowanie z energii jądrowej, ratowanie banków, otworzenie granic, naruszenie traktatów z Lizbony, Maastricht, Dublina, Schengen, itd. ... Szukam ekspertów od bezprawia. Nie interesują mnie rozprawy psychologów na temat chorób umysłowych ubóstwianych leaderów, lub uchodzących za takich, ani biografie Angeli Merkel – potrzebne mi są prace na temat sprzeczności z prawem w jej działaniach – podejścia poważne... Wiem o tekstach Di Fabio, ale czy są jeszcze inne?"

  Zacytowany  Udo di Fabio jest znaczącym prawnikiem, będącym do roku 2011 członkiem niemieckiego trybunału konstytucyjnego i autorem eseju, w którym określa Angelę Merkel jako –  "burzycielkę konstytucji niemieckiej" -  ("Verfassungsbrecherin").

Otto Depenheuer

https://de.wikipedia.org/wiki/Otto_Depenheuer

  Journal Alternative Medien  - HADMUT DANISCH

http://www.journalalternativemedien.info/category/meinungen-kommentare/hadmut-danisch/

  Udo Di Fabio

https://de.wikipedia.org/wiki/Udo_Di_Fabio

  Udo di Fabio: Merkel ist Verfassungsbrecherin

http://www.pi-news.net/2016/12/udo-di-fabio-merkel-ist-verfassungsbrecherin/

  Danish przyznaje, że na list odpowiedział w roztargnieniu: - "To nie jest moje pole działania, poza tym mam własne problemy... ". 12 stycznia otrzymał następny e-mail od Ulfkotte:


  Data: czwartek, 12 stycznia 2017 21:58:12 +0100 od: Udo Ulfkotte udo@ulfkotte.de do: ‘Hadmut Danisch’ hadmut@danisch.de Temat: Re: Prośba Udo Ulfkotte:


  "...Setki tysięcy osób, być może nawet miliony dyskutują o możliwych naruszeniach prawa przez Angelę Merkel, jednakże za wyjątkiem broszury wydanej przez profesora Otto Depenheuer'a, zawierającej krótkie rozważania niektórych pracowników  naukowych - nie istnieją żadne inne opracowania.


W jakim kraju my żyjemy? Nie ma na ten temat ani jednej pracy doktorskiej, ani jednego eseju-ekspertyzy, czy czegoś w tym rodzaju. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie konkretne przepisy – z prawnego punktu widzenia – pogwałciła Merkel – a nie ma wątpliwości, że do tego doszło – NICZEGO nie znajdziesz. Dlaczego?"


24 godziny później - Ulfkotte już nie żył.


Faktycznie, kiedy szuka sie w sieci krytycznych informacji na temat Angeli Merkel – nic takiego się nie pojawia – jedynie "Not Found", "Error", itp.


Mówi się, że Ulfkotte miał wcześniej trzy zawały. Ale oto komentarz na wiadomość o jego śmierci: - "Udo Ulfkotte nie żyje. Hahahaha! Wznieśmy toast!"


"Udo Ulfkotte ist tot. Hahahaha! Darauf ein Schnaps!"


"Hahahaha": Wiwaty wśród niemieckich dziennikarzy na wiadomość o śmierci kolegi krytykującego imigrację

 

"Hahahaha":  Cheers among German journalists when immigration critical colleague dies https://i0.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2017/01/german-journalists-si-rallegrano.png?w=520

 

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

Zmieniony ( 30.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.