Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 160 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Wojny globalistów 19 arrow "Udo Ulfkotte nie żyje. Hahahaha! Wznieśmy toast!"
Monday 30 March 2020 18:49:07.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
 
W Y S Z U K I W A R K A
"Udo Ulfkotte nie żyje. Hahahaha! Wznieśmy toast!" Drukuj Email
Wpisał: RAM   
30.10.2019.

"Udo Ulfkotte nie żyje. Hahahaha! Wznieśmy toast!"RAM 16.01.2017 https://ram.neon24.pl/post/136410,udo-ulfkotte-nie-zyje-hahahaha-wzniesmy-toast

"Ulfkotte był dziennikarzem, który ujawnił fakt, że tak on jak i jego koledzy pracowali na żołdzie wywiadu amerykańskiego". Udo Ulfkotte, który ujawnił, że dziennikarze są "kupowani" przez CIA nie żyje (miał 56 lat) – jego koledzy nie posiadają się z radości.

Udo Ulfkotte è morto.A 56 anni. Aveva rivelato che giornalisti sono “comprati” dalla Cia. I colleghi esultano.

http://www.maurizioblondet.it/udo-ulfkotte-morto-56-anni-rivelato-giornalisti-comprati-dalla-cia-colleghi-esultano/

  Maurizio Blondet     15 styczeń 2017         tłum. RAM

    Mówi się, że  Udo Ulfkotte zmarł na zawał. Miał 56 lat.

Ulfkotte był dziennikarzem, który ujawnił fakt, że tak on jak i jego koledzy pracowali na żołdzie wywiadu amerykańskiego. W swej książce zatytułowanej "Gekaufte Journalisten“ - "Skorumpowani dziennikarze", wydanej w roku 2014 opisał metody, przy pomocy których CIA sugeruje treści artykułów, oraz instruuje i opłaca dziennikarzy niemieckich (również i włoskich) by popierali w mass-mediach politykę amerykańską.

Zacytujmy fragment z artykułu  Marcella D'Addabbo:

Atlantyckie Imperium Kłamstwa. Świadectwo skruszonego Ulfkotte.

L’IMPERO ATLANTICO DELLA MENZOGNA.LA PAROLA AL PENTITO ULFKOTTE

https://ladagadinchiostro.com/2015/03/03/limpero-atlantico-della-menzogna-la-parola-al-pentito-ulfkotte/

  "Ulfkotte pisał: 'Dziennikarza na liście płac należy przede wszystkim uwierzytelnić, a robi się to poprzez cytowanie jego artykułów, danie  mu rozgłosu międzynarodowego i nagradzanie jego książek. Wiele nagród literackich nie jest niczym innym jak tylko i wyłącznie premią za posłuszeństwo w uprawianiu propagandy'. (...)

Opowiedział także o tym, jak z okazji kryzysu libijskiego w roku 2011 - wywiad niemiecki zachęcał go do pisania w swej gazecie tak, jakoby było rzeczą pewną, iż Kadafi posiadał broń chemiczną i chciał ją użyć przeciwko własnemu narodowi. (...)

Stwierdził, że gdy w dziennikarstwie porzuca się linię proatlantycką – konsekwencją jest utrata pracy, przygnębiajace wyizolowanie w środowisku dziennikarskim – aż po bezpośrednie pogróżki i prześladowania (sam Ulfkotte utrzymywał, że pod zarzutem ujawnienia tajemnic państwowych przeprowadzono w jego domu 6 rewizji)".

Udo Ulfkotte

https://en.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte https://de.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte

 

"Gekaufte Journalisten“

https://de.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte#.E2.80.9EGekaufte_Journalisten.E2.80.9C

"Bought Journalists"

https://en.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte#The_book_.22Bought_Journalists.22

Udo Ulfkotte  http://ulfkotte.de/

 =================

Można stwierdzić, że Ulfkotte był pierwszym dziennikarzem, który ujawnił fakt, że opłacane mass-media propagują  fake news. Obecnie zaś, to mass-media oskarżają portale społecznościowe o rozpowszechnianie fałszywych wiadomości.

Kiedy jego dawna gazeta Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) uznała go za wariata  – Udo Ulfkotte zaczął  gwałtownie oskarżać Angelę Merkel o niewłaściwą administrację euro, a także sprzeciwiać się jej polityce przyjmowania do Niemiec setek tysięcy islamistów (ostatnie jego eseje na ten temat to: - “Die Asyl  Industrie” i “Mekka Deutschland” .


  Czy można podejrzewać, że dziennikarz został zabity?


  Jego korespondent, informatyk i autor bloga informacji alternatywnej – Hadmut Danish opowiada o treści e-maila otrzymanego od Ulfkotte, z której wynika, że również u Danish'a szukał informacji na temat pogwałcenia konstytucji przez kanclerz Merkel i dziwił się, że nie znajdował żadnych materiałów na ten temat. E-mail pochodzi z 10 stycznia i można w nim przeczytać:

"Pytanie do wszystkich: czy poza pracą profesora Otto Depenheuer'a ('Kryzys uchodźczy') istnieją inne publikacje odnoszące się do Angeli Merkel i do systematycznego pogwałcania przez nią prawa?

Chodzi mi o zrezygnowanie z energii jądrowej, ratowanie banków, otworzenie granic, naruszenie traktatów z Lizbony, Maastricht, Dublina, Schengen, itd. ... Szukam ekspertów od bezprawia. Nie interesują mnie rozprawy psychologów na temat chorób umysłowych ubóstwianych leaderów, lub uchodzących za takich, ani biografie Angeli Merkel – potrzebne mi są prace na temat sprzeczności z prawem w jej działaniach – podejścia poważne... Wiem o tekstach Di Fabio, ale czy są jeszcze inne?"

  Zacytowany  Udo di Fabio jest znaczącym prawnikiem, będącym do roku 2011 członkiem niemieckiego trybunału konstytucyjnego i autorem eseju, w którym określa Angelę Merkel jako –  "burzycielkę konstytucji niemieckiej" -  ("Verfassungsbrecherin").

Otto Depenheuer

https://de.wikipedia.org/wiki/Otto_Depenheuer

  Journal Alternative Medien  - HADMUT DANISCH

http://www.journalalternativemedien.info/category/meinungen-kommentare/hadmut-danisch/

  Udo Di Fabio

https://de.wikipedia.org/wiki/Udo_Di_Fabio

  Udo di Fabio: Merkel ist Verfassungsbrecherin

http://www.pi-news.net/2016/12/udo-di-fabio-merkel-ist-verfassungsbrecherin/

  Danish przyznaje, że na list odpowiedział w roztargnieniu: - "To nie jest moje pole działania, poza tym mam własne problemy... ". 12 stycznia otrzymał następny e-mail od Ulfkotte:


  Data: czwartek, 12 stycznia 2017 21:58:12 +0100 od: Udo Ulfkotte udo@ulfkotte.de do: ‘Hadmut Danisch’ hadmut@danisch.de Temat: Re: Prośba Udo Ulfkotte:


  "...Setki tysięcy osób, być może nawet miliony dyskutują o możliwych naruszeniach prawa przez Angelę Merkel, jednakże za wyjątkiem broszury wydanej przez profesora Otto Depenheuer'a, zawierającej krótkie rozważania niektórych pracowników  naukowych - nie istnieją żadne inne opracowania.


W jakim kraju my żyjemy? Nie ma na ten temat ani jednej pracy doktorskiej, ani jednego eseju-ekspertyzy, czy czegoś w tym rodzaju. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie konkretne przepisy – z prawnego punktu widzenia – pogwałciła Merkel – a nie ma wątpliwości, że do tego doszło – NICZEGO nie znajdziesz. Dlaczego?"


24 godziny później - Ulfkotte już nie żył.


Faktycznie, kiedy szuka sie w sieci krytycznych informacji na temat Angeli Merkel – nic takiego się nie pojawia – jedynie "Not Found", "Error", itp.


Mówi się, że Ulfkotte miał wcześniej trzy zawały. Ale oto komentarz na wiadomość o jego śmierci: - "Udo Ulfkotte nie żyje. Hahahaha! Wznieśmy toast!"


"Udo Ulfkotte ist tot. Hahahaha! Darauf ein Schnaps!"


"Hahahaha": Wiwaty wśród niemieckich dziennikarzy na wiadomość o śmierci kolegi krytykującego imigrację

 

"Hahahaha":  Cheers among German journalists when immigration critical colleague dies https://i0.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2017/01/german-journalists-si-rallegrano.png?w=520

 

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

Zmieniony ( 30.10.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.