Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 30 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Nie szczepić 19 arrow Kanadyjska minister zdrowia oszukała widzów telewizyjnych, że przyjmuje na wizji szczepionkę.
Monday 26 October 2020 06:00:03.30.
migawki
 

25.10.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kanadyjska minister zdrowia oszukała widzów telewizyjnych, że przyjmuje na wizji szczepionkę. Drukuj Email
Wpisał: Christine Elliott z Ontario   
08.11.2019.

Kanadyjska minister zdrowia oszukała widzów telewizyjnych, że przyjmuje na wizji szczepionkę.

infowars.com USA 2019-11-05 http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/kanadyjska_minister,p2065055781

Kanadyjska minister zdrowia została przyłapana przed kamerą na udawaniu, że otrzymuje szczepionkę przeciwko grypie, co miało zachęcać obywateli do szczepień na tą właśnie chorobę.


[zdjęcia i filmik tej miłej, uśmiechniętej pani - w oryginale MD]


Na początku tego tygodnia Christine Elliott z Ontario twierdziła, że ​​szczepionki są „bezpieczne i skuteczne”, udając, że otrzymuje zastrzyk.


Tak właśnie politycy oszukują społeczeństwo:


[zdjęcia i filmik tej miłej, uśmiechniętej pani - w oryginale MD]


Analogiczną sytuację mieliśmy z lobbystą Monsanto który twierdził, że glifosat w produkcie „Roundup” nadaje się do picia, jednocześnie odmawiając wypicia tej substancji.

Konsultant Monsanto ds. Public relations, dr Patrick Moore, reklamował bezpieczeństwo glifosatu podczas wywiadu w 2015 roku, ale kiedy zaoferowano mu szansę udowodnienia swojego twierdzenia poprzez wypicie szklanki z glifosatem, ostro odrzucił ofertę, mówiąc:Nie jestem idiotą.”

Zmieniony ( 08.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.