Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 68 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Nie szczepić 19 arrow Kanadyjska minister zdrowia oszukała widzów telewizyjnych, że przyjmuje na wizji szczepionkę.
Thursday 16 July 2020 20:17:55.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Kanadyjska minister zdrowia oszukała widzów telewizyjnych, że przyjmuje na wizji szczepionkę. Drukuj Email
Wpisał: Christine Elliott z Ontario   
08.11.2019.

Kanadyjska minister zdrowia oszukała widzów telewizyjnych, że przyjmuje na wizji szczepionkę.

infowars.com USA 2019-11-05 http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/kanadyjska_minister,p2065055781

Kanadyjska minister zdrowia została przyłapana przed kamerą na udawaniu, że otrzymuje szczepionkę przeciwko grypie, co miało zachęcać obywateli do szczepień na tą właśnie chorobę.


[zdjęcia i filmik tej miłej, uśmiechniętej pani - w oryginale MD]


Na początku tego tygodnia Christine Elliott z Ontario twierdziła, że ​​szczepionki są „bezpieczne i skuteczne”, udając, że otrzymuje zastrzyk.


Tak właśnie politycy oszukują społeczeństwo:


[zdjęcia i filmik tej miłej, uśmiechniętej pani - w oryginale MD]


Analogiczną sytuację mieliśmy z lobbystą Monsanto który twierdził, że glifosat w produkcie „Roundup” nadaje się do picia, jednocześnie odmawiając wypicia tej substancji.

Konsultant Monsanto ds. Public relations, dr Patrick Moore, reklamował bezpieczeństwo glifosatu podczas wywiadu w 2015 roku, ale kiedy zaoferowano mu szansę udowodnienia swojego twierdzenia poprzez wypicie szklanki z glifosatem, ostro odrzucił ofertę, mówiąc:Nie jestem idiotą.”

Zmieniony ( 08.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.