Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 27 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow W żydowskim kotle para wciąż buzuje arrow Gmina Żydowska zablokowała w Kurii spotkanie promujące książkę o Jedwabnem. Jak potwornie się boją
Sunday 07 March 2021 06:40:09.32.
migawki

         Łomża, sobota: Publiczny Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski

   Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

   My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Gmina Żydowska zablokowała w Kurii spotkanie promujące książkę o Jedwabnem. Jak potwornie się boją Drukuj Email
Wpisał: Gmina Żydowska i Kuria warszawska   
24.11.2019.

Gmina Żydowska zablokowała w Kurii spotkanie promujące książkę o Jedwabnem

[jak potwornie boją się PRAWDY. I jak daleko sięgają ich groźby! MD]

http://www.bibula.com/?p=110835 2019-11-23Wojciech Sumliński poinformował, że spotkanie promujące jego najnowszą książkę pt. „Powrót do Jedwabnego” zostało odwołane w ostatniej chwili. Dziennikarz śledczy informuje, że powodem wypowiedzenia umowy najmu sali jest interweGminy Żydowskncja i protest Gminy Żydowskiej.

Protest iej – po trzech godzinach od zawarcia umowy kierownictwo Domu Pielgrzyma Amicus zostało zmuszone do odwołania premiery naszej książki pt. „Powrót do Jedwabnego”. Gdzie my żyjemy: czy to jeszcze Polska, czy już Izrael?! Nie poddajemy się – szukamy dalej” – napisał w mediach społecznościowych Wojciech Sumliński. Spotkanie miało się odbyć w Domu Pielgrzyma „Amicus” na warszawskim Żoliborzu.

Autor tłumacząc zawirowanie wokół spotkania promującego książkę zdecydowanie podkreśla, że wydarzenie zostało odwołane ze względu na interwencję Żydów. – Gmina Żydowska zainterweniowała w Kurii – podaje.

W dniu wczorajszym informacja lakoniczna bez żadnego uzasadnienia. Nie podając żadnych przyczyn ani żadnych powodów, że premiera książki „Powrót do Jedwabnego” Wojciecha Sumlińskiego, Ewy Kurek, Tomka Budzyńskiego nie odbędzie się bez podania przyczyny – mówił Wojciech Sumliński na nagraniu opublikowanym w sieci.

Historia, którą pokazujemy, odsłania opatrzone klauzulą tajności fakty dotyczące relacji polsko – żydowskich, sięgające do mrocznego świata wielkiej polityki i międzynarodowej finansjery. To historia niezwykła i niepokojąca, demaskująca kulisy prowadzonej przez Przedsiębiorstwo Holokaust długofalowej mistyfikacji zmierzającej do wyłudzenia wielomiliardowych roszczeń – i nie tylko. Niewielu wierzy, że ta historia może skończyć się dobrze. Starannie zweryfikowany, a zarazem wyglądający, jak thriller polityczny, zapis wielkiej gry, mechanizmów manipulacji i kłamstw, dla których fundamentem stała się zbrodnia w Jedwabnem, a paliwem Justice Uncompensated Survivors Today – ustawa 447” – czytamy w opisie książki na autorskiej stronie dziennikarza.

Przypomnijmy, że pierwotnie spotkanie promujące książkę autorstwa Wojciecha Sumlińskiego, Ewy Kurek oraz Tomasza Budzyńskiego miało się odbyć w Katolickim Centrum Kultury „Dobre Miejsce” na warszawskich Bielanach. Kilka dni temu poinformowano jednak, że gospodarze miejsca zerwali umowę z najemcą i odmówili organizacji spotkania, nie podając przyczyny. Zatem Dom Pielgrzyma „Amicus” to już drugie miejsce, które rezygnuje z wynajęcia sali na potrzeby promocji książki.

Źródło: wpolityce.pl, dorzeczy.pl, sumlinski.com.pl

Wma Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2019-11-23)

Zmieniony ( 24.11.2019. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.